İçeriğe Yönlendir

Nisanda En Güzel Tatil Mekanı

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ali Darbaz

Merhaba 

Fiyatların cazipliği sebebiyle Nisan ayının sonu Mayıs başı en güzel tatil nerede yapılır. Bu konuda fikirlerinizi dinlemekten memnuniyet duyarım :) 

Aklımda Marmaris, Akyaka, Fethiye var.  Havalar nasıl olur nisan ayında, denize girmek mümkün mü :) (Haziranda 2000 tl olan otel , Nisan ayında 1200 tl :) )

Yorum bağlantısı
Eray Çalışkan
5 dakika önce, Ali Darbaz yazdı:

Merhaba 

Fiyatların cazipliği sebebiyle Nisan ayının sonu Mayıs başı en güzel tatil nerede yapılır. Bu konuda fikirlerinizi dinlemekten memnuniyet duyarım :) 

Aklımda Marmaris, Akyaka, Fethiye var.  Havalar nasıl olur nisan ayında, denize girmek mümkün mü :) (Haziranda 2000 tl olan otel , Nisan ayında 1200 tl :) )

Denize girme fikri varsa akyaka'yı tavsiye etmem zira suyu diğer yerlere göre zaten yazın bile daha serin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tufan Caliskan

Geçen sene aynı mantıkla Nisanın ilk haftası Serikte 5 yıldızlı bir otelde neredeyse bedavaya mis gibi tatil yapmıştık. Deniz sıcak, hava çok sıcak, havuz girince alışıyorsun kıvamında idi. Otel kalabalık olmadığından kafa dinleme tatili olmuştu resmen. Serik civarına da bakmanızı tavsiye ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

bu sene kış hakkını veriyor havaların durumu böyle giderse nisanda bol yağmur yağar :) yağmurlu bir tatil unutulmaz bence....

• Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Denizle aramda 50 metre var.Çocuklar devamlı giderler ama geçen sene 1 kere gittim.1 aylık oğlumu denize sokmak için.Batırdım çıkardım.Çok sevdi denizi.Benim büyük oğlanada aynını yapmıştım ama o pek hoşlanmamıştı.

Aslında tatilde yemek dahil hiçbirşey yapmamak lazım.5 yıldızlı otellerde iyi hizmet sunuluyor.

Ben gazipaşada yaşıyorum.Küçük bir ilçe ve alanyadaya 36 km mesafede.Üsttelik havaalanıda var.Bir ev ve araba kiralayın 1 hafta kafanıza göre takılın derim.Yada arabanız ile gelin sadece ev kiralayın.Kafa dinlemek için en ideal yer.Sessiz sakin,temiz denizi var.Yazın ağırlıklı olarak Ankaralı ve Konyalı turisler mevcut.Nerden nasıl keşfettilerse.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
57 dakika önce, Evren Erakçora yazdı:

Antalya tarafı daha mı iyi olur acaba Nisan'da

Şuaralar hortum fırtına ne ararsan var.Geçen sene nisanda çok güzeldi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Çeşme civarı çok mantıklı yer. hem yolu güzel hem daha yakın hem de çevresi.

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
(düzenlendi)

artık ben yoruldum şehir deniz geziyorsun cok güzel bir mekan buluyorsunz deniz olarak hopp özelliştirmişler hemen hersey kalabalık stres sıkıntı arabaya yer yok. bekar hayatımda gittigim gibi artık en güzel tatil yeri KIBRIS. ucaga biniyorsun  2 saat sonra tatil baslıyor.

tarihinde Okay Kaygusuz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
20 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

Çeşme civarı çok mantıklı yer. hem yolu güzel hem daha yakın hem de çevresi.

Çeşmeye gittim. hakkımızı başka yerde harcamak istiyoz :) 

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever
6 saat önce, Ali Darbaz yazdı:

Merhaba 

ege tarafı biraz soğuk olur deniz açısından o tarihlerde. Akdeniz daha uygun olablir. güneye inin :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

O tarihte Antalya haricinde denize girilmez.. Antalya da keyif vermez zaten.. 

Amaç deniz ise Haziranı bari görmelisin.. 

Ama çok güzel turistik gezi olur o tarihte.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Nisan Mayis sezonunda gidilecek en iyi yer Dogu Karadenizdir deniz dusuncesi yoksa :) Hafif yagmur, cay toplama zamaninda o yas cayin kokusunun sehre yayilmasi, cay yapraklarinin yollarda yemyesil ucmasi, Uzungöl Ayder Sümela Sera Gölü Borçka Karagöl Savşat Karagöl vs vs vs :)

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Cerci

o tarihte antalyadan baska yerde deniz biraz soguk olur genelde ama yagmurlu bir zamana denk gelirsenizi kolay kolay o yagmur dinmez :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

2 yıl önce 23 Nisan zamanı Antalya"ya tatile gitmiştik. Havuz-deniz epey soğuktu.

2018 de 29 Ekim"de gittik, deniz iyiydi ama havuz çok soğuktu.

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Ahmet Çalışkan
(düzenlendi)

Başlığı inceledim ama üzerinden 2 yıl geçtiği için bende sorayım dedim. Önümüzdeki hafta izinliyim. 1 hafta vakit geçmez evde. Bütçe de kısıtlı. Maksimum 2 gün, 500 TL masrafı aşmayacak şekilde ne önerebilirsiniz? :) çocuklu olarak gidilebilecek olması önemli.

Aklımda Karadeniz var ama, bütçeyi 750-800'e, günü 4-5 güne çıkarsam da yeterli olmaz sanırım.

tarihinde Ahmet Caliskan tarafından düzenlendi
Düzeltme
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ahmet Caliskan yazdı:

Önümüzdeki hafta izinliyim. 1 hafta vakit geçmez evde.

önümüzdeki hafta zorunlu haftalık kapanma olursa vakit geçecek evde zorunlu

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

önümüzdeki hafta zorunlu haftalık kapanma olursa vakit geçecek evde zorunlu

Hiç sanmam abi. Bu ihtimali unutsak ya artık. Ülke ekonomisinin değil 1 hafta, 3 gün kapanabilecek gücü yok. Anca bayram tatillerinde falan mecburen işte.

tarihinde Ahmet Caliskan tarafından düzenlendi
Düzeltme
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ahmet Caliskan yazdı:

Bu ihtimali unutsak ya artık. Ülke ekonomisinin değil 1 hafta, 3 gün kapanabilecek gücü yok.

yüzlerce vefat veren ailelere sorulabilir bence aynı fikirde olmazlar

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Ahmet Caliskan yazdı:

Hiç sanmam abi. Bu ihtimali unutsak ya artık. Ülke ekonomisinin değil 1 hafta, 3 gün kapanabilecek gücü yok. Anca bayram tatillerinde falan mecburen işte.

350 kişi ölüyor bir günde ama. 

Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan
Çağlar Bayur yazdı:

yüzlerce vefat veren ailelere sorulabilir bence aynı fikirde olmazlar

Farklı fikirde olanların ekonomi bilgisi yoktur, net :) ben kapanmamalı demiyorum, kapatamazlar diyorum.

Evren Erakçora yazdı:

350 kişi ölüyor bir günde ama. 

Ne yazık ki. Ama dediğim gibi, o kapanmayı yapmaya güç ister. Onu yapabilecek bir babayiğit yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Otel rezervasyonu varsa ne şehirlerarası ne başka kısıtlama yok çok gariptir. İzin almaya hacet bile yok. Rezervasyon kağıdını göster geç. Garip bir ülkeyiz.. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
Ali Darbaz yazdı:

Merhaba 

Sıcak yer arıyorsan Alanya, Kaş gibi daha güneyde dağların kıyıdan sonra hemen yükseldiği tatil yerleri tercih edilmeli. 

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Ahmet Caliskan yazdı:

Başlığı inceledim ama üzerinden 2 yıl geçtiği için bende sorayım dedim. Önümüzdeki hafta izinliyim. 1 hafta vakit geçmez evde. Bütçe de kısıtlı. Maksimum 2 gün, 500 TL masrafı aşmayacak şekilde ne önerebilirsiniz? :) çocuklu olarak gidilebilecek olması önemli.

Aklımda Karadeniz var ama, bütçeyi 750-800'e, günü 4-5 güne çıkarsam da yeterli olmaz sanırım.

Şu ara ege güzeldir ama yağış olur mu bilmem, , Ayvalık, Sarımsaklı, cunda tarafında uygun konaklama seçenekleri bulabilirsiniz. Size de çok uzak değil sanırım. Balık merakınız var ise Ayvalıktan bir balıkçı ile anlaşım günübirlik balık turu yapabilirsiniz. Ufak tekneler ile epey uyguna anlaşabilirsiniz. Ayvalık limanda balıkçılar var.

Gezecek yer olarak da yol üstü çanakkale şehitliği  , ayvalık şeytan sofrası , cunda  , hatta bergama gezilebilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...