İçeriğe Yönlendir

Mondeo III - Detaylı Temizlik Sonrası Camlarda Sorun Oluşması

Ali Yıldırım00

Recommended Posts

Serdar Eser

Yazık göstere göstere değiştirmişler ama uygun araç kesin onlardan birinindir çalışan veya sahiplerinin aracı aynıdır

Yorum bağlantısı
A. Yıldırım Yıldız
Yazık göstere göstere değiştirmişler ama uygun araç kesin onlardan birinindir çalışan veya sahiplerinin aracı aynıdır

Focus vardi bir tane ama yuksek model. Uymaz sanirim benimkiyle. Hem zaten boyle is ceviren o civarda tutmaz sanirim ne koltuklari nede degirtirdigi diger araci. Nasibimiz boyleymis. Allah buyuk. Bakalim polis sikayetimizden ne cikacak.
Çalışan arabamı 3 gün asla bir yere bırakmam.. 
Uyuşturucu kaçırır, kız kaçırır, soyguna gider.. 
Bunlar da köyüne gitmiş ama kim bilir neler yaptılar.. 

Evet gördüğüm kadarıyla senin araban ama koltuklar senin değil. 
O leke bir haftada ancak kusar o şekilde.. üç günde kusamaz. Kussa da bu havada kuruyamaz.. 
O yırtık zaten 200 bin km de falan peyderpey oluşan bi yırtık.. 

Bende birakmazdim ama, kayinbiraderle gitmistik. Onunda tanidikmis dukkan sahibi. Epeyde samimi konustular. Hal boyle olunca insanda guven olusuyor. Bende bu duruma binaen biraktim. Dukkan sahibi yoktu zaten. Gunahinida almayayim, belki haberi dahi yok. Ama sonucta benim canim yandi. Bakalim polisten ne cikacak. Hayirlisi.
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Firmanın savunması nedir? Size ne dediler, bu koltuklar neden böyle olmuş?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Geçmiş olsun. Olay resmen saçmalık.

O koltuklar değişmiş. Başka ihtimal bence yok. Koltuktaki sökük veya kesik değil, bildiğin aşınma var ki bu şekile 3 günde gelmesi mümkün değil. Az bir aşınma olsa bile 3 günde bu hale gelemez. İmkansız.

Şikayet etmekte iyi etmişiniz. Kayınbiraderinize söyleyin tanıyorsa sıkıştırsın biraz. Gerçekten büyük saçmalık. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

İkinci el oto ilanlarını takip edin. Koltuklarınız da iz varsa oradan yakalarsıniz bekli ama ispat şansınız olmaz veya çıkmacilari dolaşın 

Yorum bağlantısı
A. Yıldırım Yıldız
Geçmiş olsun. Olay resmen saçmalık.

O koltuklar değişmiş. Başka ihtimal bence yok. Koltuktaki sökük veya kesik değil, bildiğin aşınma var ki bu şekile 3 günde gelmesi mümkün değil. Az bir aşınma olsa bile 3 günde bu hale gelemez. İmkansız.

Şikayet etmekte iyi etmişiniz. Kayınbiraderinize söyleyin tanıyorsa sıkıştırsın biraz. Gerçekten büyük saçmalık. 

Tesekkur ederim. Soyledim. Telefonla gorustuler. Firma sahibi dunden beri Mugla'daymis. Dedigine gore bilgisi yok. Cemiyete gitmis persembe gunu donecegini soyluyor. Hatami telafi ederim diyor ama bu saatten sonra ben oraya gitmem. Persembe poliste bekliyor zaten. Bakalim ne cikacak.

Firmanın savunması nedir? Size ne dediler, bu koltuklar neden böyle olmuş?

Firma sahibinin bilgisi yok dedigine gore. Sehir disindaymis. Persembe polise ugrayacak gelince. Bekliyoruz.

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

Cok gecmis olsun 1 saat icin yikamayiciya birakinca tirsiyorum ben iceri disari Gölgeye falan cekerken kazaya karisir basimiza is aliriz diye sizin olan olmus sahibine sormadan arabayi bu hale getiren koltukta degistirir enjektorde degistirir bu cesaretle biyle bir durumla karsilassam kesi adliyelik olurdum ben [emoji35] hukukcu arkadaslar daha iyi bilir ama ben mala zarar verme arac kacirma falan diye savciliga giderdim belki bir sey cikmaz ama

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
19 dakika önce, A. Yıldırım Yıldız yazdı:

telafi ederim diyor ama bu saatten sonra ben oraya gitmem

Gidin ve telafi etsin. Polisten bi şey çıkmayacak nasıl olsa.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bende birakmazdim ama, kayinbiraderle gitmistik. Onunda tanidikmis dukkan sahibi. Epeyde samimi konustular. Hal boyle olunca insanda guven olusuyor. Bende bu duruma binaen biraktim. Dukkan sahibi yoktu zaten. Gunahinida almayayim, belki haberi dahi yok. Ama sonucta benim canim yandi. Bakalim polisten ne cikacak. Hayirlisi.

O zaman kayın biraderin çözecek.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
A. Yıldırım Yıldız

O zaman kayın biraderin çözecek.

Saatlerdir kafasini kazan ettigim ders olmustur zaten. :-) Hani akacak kan damarda durmaz derler ya. Bir musinet bin nasihat misali. Isin garibi basta nasihati edende kayinbirader. Eniste gel surda yikayalim evin onunde demisti. Bende, bir kez evin onunde is yapayim dedim farlar calindi. Bosver baska yerimde yok, goturup temizletirim dedim. O zaman gel bildik yere gidelim bari deyip goturdu. Milletinde tavsiye ettigi yerdi zaten bende orayi dusunuyordum.
Gorende suncacik sey icin kucuk kiyamet kopardi diyecek belki. :-) Malinda mulkunde degilim Butun ziyani tutsa tutsa ne tutar sanki. Lakin itimati zedeleniyor insanin. Sonra kimseye guvenmez insanlar haline donusuyoruz toplumca.
Ha birde bu arabanin basina gelmeyende kalmamis soyle bir dusundumde. Digeri masallah tik demeden yuruyor. Bunun ayaginin tasa deymedigi gun yok. :-)
Yorum bağlantısı
Ali Yıldırım00

Ve bugün öğlen elime tornavida alyan ve balata temizleyicisini alıp cam düğmelerine giriştin hepsini söktüm parçaladım güzelce balata temizleyici ile temizledim güzelce kuruttum ve sorun tamamen gitmiş bulunmaktatır

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...