İçeriğe Yönlendir

Dyno Tab Yakıt Katkısı

Kuddusi Kabatas

Recommended Posts

Kuddusi Kabatas

s.a. arkadaslar dyno tab enjektor temizleyici tablet yakit katkisi diye bi urun var yakitta %20 tasarruf diyorlar olumlu kullanici yorumlarinada rastladim 8 tl lik bi urun deneyen kullanan varmi

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Yakıtta %20 tasarruf yapacak ve enjektörleri de temizleyecek bir ürün hem de 8 tl ye aşırı  iddialı. Yakıt firmaları  binde 1 lik tasarruf için  ar-ge çalışmalarına dünyanın parasını harcıyorlar. 

Risk  almayın  hiç bence....

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
7 saat önce, Kuddusi Kabatas yazdı:

s.a. arkadaslar dyno tab enjektor temizleyici tablet yakit katkisi diye bi urun var yakitta %20 tasarruf diyorlar olumlu kullanici yorumlarinada rastladim 8 tl lik bi urun deneyen kullanan varmi

Başlığınız teknik sohbet bölümüne taşınmıştır.

Yorum bağlantısı
Remzi Karaca
(düzenlendi)

13 saat önce, Kuddusi Kabatas yazdı:

s.a.   

...%20 tasarruf...

...8 tl lik bi urun...

A.s

"Yok artık LeBron James" diyesim geldi...

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
Goruntu duzenlendi.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

lastik yüzde 3,5; iyi motor yağı yüzde 1 yakıt tasarrufu sağlar. Ona göre hesap edin. 

Yorum bağlantısı
Eray Çalışkan

Böyle şeylere hiç inanmayın,hatta elinize alıp üzerinde yazanları bile okumayın kafa karışıklığına gerek yok. 8 liraya nasıl bir teknoloji geliştirdiler de %20 gibi bir yakıt tasarrufu sağlayacak kendisi.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Bir büyüğüm der ki depoya yakıttan, motora yağdan başka birşey girmemeli :)

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Kaleli

Kuddusi kardeşim ben her depo dolumunda 1 adet Dynotab ürünün tabletini kullanmaktayım.Yakıt tasarrufu konusunda emin ol  öyle %20 falan tasarruf yok.Tasarruf belki % 1 olabilir.Ben şahsen tasarruf görmedim.Ancak şunu rahatlıkla diyebilirim, yokuşlarda veya araba dolu olduğunda çekiş miktarında artış görebilirsin.Yani araba daha atik oluyor.Bunu hissediyorum.Psikolojik falan da değil 😉.Bu cümleyi yazmak için 1 yıl tecrübe edinmişimdir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
1 saat önce, Ahmet Kaleli yazdı:

Ancak şunu rahatlıkla diyebilirim, yokuşlarda veya araba dolu olduğunda çekiş miktarında artış görebilirsin.Yani araba daha atik oluyor.Bunu hissediyorum.Psikolojik falan da değil 😉.Bu cümleyi yazmak için 1 yıl tecrübe edinmişimdir.

Shell'den yakıt alınca da öyle oluyor :)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
Alişan YILMAZ

Ben ürünü sürekli kullanıyorum. Yakıt tasarrufu sağladığını düşünmüyorum ama 225.000'kmdeki aracımın çok şükür enjektörleri gayet iyi. Oktan artırdığını düşünmüyorum sebebi ise ilk başlarda evet çok etkisi oldu ama daha sonradan bu etki normal kullanmadığım zamanlarda da aynı şekilde devam etti. Oktan artırmış olsa kullanmadığım zamanlarda tekrar eski haline düşer diye düşünüyorum. Bence gayet iyi bir şekilde enjektörleri temizledi ki kullanmadığım zamanlarda da aynı şekilde performans ve sessizlik olarak devam ediyor(Teknik olarak çok bilgili değilim :D ). Tabii ki ustalarımız bunun daha detaylı incelemelerini yapacaklardır :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...