İçeriğe Yönlendir

Güvenlik mi Tüketim mi

Ali Darbaz

Recommended Posts

Metin Akbal
6 dakika önce, Okay Kaygusuz yazdı:

yok o degil bmv ci

lqq39X.jpg

nQQj20.jpg

V99P6n.jpg

Bizim dediğimiz şu kişi. Enis ÖZKAN koltuklara varana kadar sökmüş, sanırım ki kapılarıda fiber mi yapmıştı öyle birşeyler. Tech te konusunu buldum 2 sene olacak.

fft256_mf23295973.Jpeg

592109f3eb10bb2e20ed9bb4.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı

Benim için önce güvenlik, sonra yakıt. Fakat onun da bir sınırı var. Yakıtına yetişemeyeceğim aracıda güvenli diye kapıda yatırmanın anlamı yok! Gönlümden geçen eski(2005-2008) volvo s60 lara binmek. Fakat ş.içi 16-17 litre benzin yakan araca binemem. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Rahmetli Hondaci ve bmwci hakkinda bir iki yazi okudum. Resmen ölume koşan adamlar. Benim bilincli surucu tanimimin cok dışındalar. Allah rahmet eylesin. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Zamanin vag reklaminda Şerit asistanini öven bir konu gecmişti. Baba ogluna golf alir. Cocuk babasi ile arabayi surerken aynalari kontrol etmez. Kakara kikiri yaparak şerit değiştirir. Araba uyari verir . Şerit degistirmez. Araba adami kurtarmis olur.

Bu reklam cok tepki cekmisti. Cunku kimse boyle yol disiplini olmayan insanlari trafikte istemiyor. Arabanin asistanli olmasi bu tip disiplinsiz insanlari kurtarmaz. Her zaman yapay zeka düzgün calisacak degildir.. 

Gunumuz teknolijisi halki her konuda tembellestiriyor. En kotusude aptallastirmasi. 

Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel
Zamanin vag reklaminda Şerit asistanini öven bir konu gecmişti. Baba ogluna golf alir. Cocuk babasi ile arabayi surerken aynalari kontrol etmez. Kakara kikiri yaparak şerit değiştirir. Araba uyari verir . Şerit degistirmez. Araba adami kurtarmis olur.
Bu reklam cok tepki cekmisti. Cunku kimse boyle yol disiplini olmayan insanlari trafikte istemiyor. Arabanin asistanli olmasi bu tip disiplinsiz insanlari kurtarmaz. Her zaman yapay zeka düzgün calisacak degildir.. 

Gunumuz teknolijisi halki her konuda tembellestiriyor. En kotusude aptallastirmasi. 
Ona güvenip direksiyonu bırakıp sağ koltuğa geçen bunu da marifetmis gibi paylaşan avellerin sayısı gittikçe artmakta.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Tufan Caliskan

Konu başlığına ithafen her ikisi de diyorum;

Aşağıdaki değerler Clio 4 1,5 dCi EDC 105bin km'de ki kötü lastikli şirket aracım ile Gebze'den İstanbul'a 80 km/h sabit hız ve İstanbul'da 3-4 km Şehir içi sıkışık trafikte klima açık kaydedilmiştir. Güvenlik testlerinden 5 yıldız ile çıkmış bir otomobil olduğunu da hatırlatırım.

6D9p2k.jpg

3O7WDj.jpg

WX08nE.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök

güvenlik mi tüketimmi sorusuna cevabı arkadan TIR vurmadan cevaplanacak soru değil

konserve tenekesini naylonu maylonu çok zor durumda kalmadıkça kapıya koymam bu saatten sonra. 10 yaş eski olsun sağlam olsun

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Kendi sikletine göre güvenli ve beş yıldızlı ama daha ağır ve yüksek araçlardan uzak durmak ve temkinli olmak lazım, sınırları belli araçlar.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Ali Gök yazdı:

güvenlik mi tüketimmi sorusuna cevabı arkadan TIR vurmadan cevaplanacak soru değil

konserve tenekesini naylonu maylonu çok zor durumda kalmadıkça kapıya koymam bu saatten sonra. 10 yaş eski olsun sağlam olsun

5 arabayı dağıtıp, yetmedi refüjü yırtıp geçti kj. Tankın lastik tekeri olanı 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Servet Aydın yazdı:

5 arabayı dağıtıp, yetmedi refüjü yırtıp geçti kj. Tankın lastik tekeri olanı 

Evet hatırlıyorum.. kaskosu bendeydi.. 

6. mağdur da benim :)

Çarpılan 5 araç, + kendi hasarı.. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Servet Aydın yazdı:

Hepsi ona mı yıkıldı o kazada 

1 milyon ihtiyari mali mesuliyet yaptırmıştın.. 

Hepsi ona yıkıldı.. 

Benimki de saflık işte... 

Jeep'e 1 milyon ihtiyari mali mesuliyet verilir mi.. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Anlamadım son cümleyi [emoji2]

Araba çarptığı yeri dağıtıyor.
6 araba pert etmeden kendi pert olmuyor.
1 milyon karşı ödeme bu araba için şart [emoji85]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Mehmet Ozyurek yazdı:

1 milyon ihtiyari mali mesuliyet yaptırmıştın.. 

@Servet Aydın abi kısaca bu yüksek prim demek ben diyim de şey olmasın :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mehmet Ozyurek yazdı:

Araba çarptığı yeri dağıtıyor.
6 araba pert etmeden kendi pert olmuyor.
1 milyon karşı ödeme bu araba için şart emoji85.png

64000 olsun istedim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...