İçeriğe Yönlendir

Avrupa Normları Düzeyinde Bu Tür Üst Güvenlik Sistemine Rastlamadım

Mehmet Naki Çatalyürek

Recommended Posts

Mehmet Naki Çatalyürek

Avrupa bizi neden kıskanıyor. İşte size nedeni !

D 100 karayolu Hendek sakarya arası 51 km. 02 / 02 / 2019 Pazar günü, onlarca yol kamerası ve Trafik denetim görevlilerinin gözetimi altında, 1 saat 10 dakika gibi kısa ve yüksek güvenlik tedbirleri  altında Bolu'ya ulaştık.

İstanbul Ankara arası devlet kara yolunda, her elli metrede bir, yaya geçidini kim düşündü ise, Allah o mühendise akıl fikir ihsan eylesin.

• Beğen 5
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Avrupa'nın kıskanması ile içeriğin bağını çözemedim?

Hem Avrupa'nın kıskanmasından bize ne?

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Naki Çatalyürek
4 saat önce, Mehmet Naki Çatalyürek yazdı:

Avrupa bizi neden kıskanıyor. İşte size nedeni !

D 100 karayolu Hendek sakarya, Düzce Kaynaşlı  arası 51 km. 02 / 02 / 2019 Pazar günü, onlarca yol kamerası ve Trafik denetim görevlilerinin gözetimi altında, 1 saat 10 dakika gibi kısa ve yüksek güvenlik tedbirleri  altında Bolu'ya ulaştık.

İstanbul Ankara arası devlet kara yolunda, her elli metrede bir, yaya geçidini kim düşündü ise, Allah o mühendise akıl fikir ihsan eylesin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Daha önceki konularda uyarıldığını görmeme rağmen aynı üyenin sürekli alakasız içeriklere alakasız yorumlar eklemesine şahit oluyorum. Amaç nedir?

Yorum bağlantısı
Emrah Altun
47 dakika önce, Selçuk Bakış yazdı:

Avrupa'nın kıskanması ile içeriğin bağını çözemedim?

Hem Avrupa'nın kıskanmasından bize ne?

Mehmet Bey ironi yaparak durumu eleştirmiş. Ben de eleştirilere katılıyorum.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Emrah Taşpınar
Bir saat önce, Emrah Altun yazdı:

Mehmet Bey ironi yaparak durumu eleştirmiş. Ben de eleştirilere katılıyorum.

Bende katılmadan edemiyorum gerçekten şehiriçi ve şehirdışı anlamsız hız limitleri mevcut , yayagecidi 90 dan 50 ye inen anayollar , 50 ile radar konan şehiriçi ama 4 şeride sahip yollar gibi uzar gider , kurala kanuna itirazim yok ama bazı şeylerden ceza yemek çok zoruma gidiyor ,90 100 gidiyorum tabela 50 diyor dag başı 3 hane var ancak , radar olur diye 70 iniyorum ama yinede yiyoruz cezayı 50 ye inmekte ayrı bi sakatlık arkadan gelip bi kamyon ezebilir , böyle tabelanın 50 ye indigi yerde 70 üzerinden radar atilsa daha uygun olmazmi , konu cok dağıldı kusura bakmayın Mehmet beyde bundan dem vurmuş galiba ekip çok olduğu için ceza yememek adına her kurala riayet edecem diye baya vaktini almış yolculuk

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Konuyu siyasete getirmeden her türlü elestirilere forumumuz müsade etmektedir ama siyasi mesajlara devam edilmesi durumunda gerekli aksiyonlar alınacaktır. Tekrarı lütfen olmasın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Konu şikayet almaktadır.

Avrupa bizi kıskanmasa konuda sıkıntı yoktu.. 

Kıskanmasın lütfen.. 

Şikayet haklı olduğu için bu konuyu kapatmak zorundayım. 

Siyasi bir mesaj vermeden trafik ve yaya güvenliği yol şartları konuşulan bir konu açılabilir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...