İçeriğe Yönlendir

Carrefour`da İndirimli Köpek Maması 15 Kg 65 TL

Köksal Yılmaz

Recommended Posts

Köksal Yılmaz

Selamlar abiler dostlar,

Bir arkadaşımından duyunca gidip aldım, özellikle köyde kuru ekmeği havada kapıyorlar. 15 kg luk mama 65 tl. İyilik yapmak isteyenlere şubat fırsatı :flowers:

3fe4cb8cc1d882cbf0d4214f1677d9cf.jpg

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

kesene bereket Köksal. Alternatif olarak da şu olabilir, hem üretim tarihini görüyorsun hem ücretsiz kargo, hem daha kaliteli. Kampanya ürünleri bayat olma ihtimali çok ama hiç yoktan iyidir.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
37 dakika önce, Tuncay Arslan yazdı:

kesene bereket Köksal. Alternatif olarak da şu olabilir, hem üretim tarihini görüyorsun hem ücretsiz kargo, hem daha kaliteli. Kampanya ürünleri bayat olma ihtimali çok ama hiç yoktan iyidir.

Abi son kullanma tarihi 2020 kontrol ettim. Sen link mi paylaştın, mesajın ekinde bişey görünmüyor.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Biz ofisteki vicdana (takma ismi, vicdan azabı gibi bakıyor :) ) temizmama'dan da, carrefour'dan da aldık. İkisini de yedi ama temizmama'yı bayağı beğeniyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
22 dakika önce, Mert Gulkokan yazdı:

Sokak köpeği besleyen bir arkadaşın notu
Dikkate alırsanız daha iyi olur
Ben en son 10 kg lık mamayı metronun kendi markası 40 tl ye aldım
Hiç kokmuyordu
En son migrostan kampanyalı aldığımız mamalar pakette olmasına rağmen ciddi koku yayıyordu

Benim aldığım enjoy paketinde olmasına rağmen hafif kokuyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
49 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Benim aldığım enjoy paketinde olmasına rağmen hafif kokuyor.

Ben de bizim Odie için enjoy alıyorum. Başka markalar da aldım, kokmayanı var mı? O koku normal sanıyorum, 15 kilo mama bir arada.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
1 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Ben de bizim Odie için enjoy alıyorum. Başka markalar da aldım, kokmayanı var mı? O koku normal sanıyorum, 15 kilo mama bir arada.

Daha önce açık alıyordum haliyle daha çok kokuyordu abi. Şüphe duyacağım bir seviyede değil koku. Daha öncekiler gibi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

carrefour da tüm kedi köpek mamaları , avokado ve maydanoz lar %50 indirimde. tüik in yeni enflasyon sepetine girdiler bu ay

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Carrefour ve Migros'ta olan mamaların %90'ını satmıyorum. %50 ile satan rakip yaratmaya gerek yok. :) 

Şaka bir yana, güzel kampanya ama sonra millet mamadan %50 kazandığımızı sanıyor. 

Markaları mecbur olarak ortak edip yapılan kampanya, ucu hayvanlara dokunduğu sürece helal olsun diyor ve destekliyorum. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Metronun kendi markası adı altında sattığı mamayı aldım en son
Kalitesini bilemiyorum büyük ihtimalle bim gibi başka yere yaptırıp satıyorlar
Aslında metrodaki fiyatları görünce migros gibi yerdeki kampanyaları beklememek lazımmış dedim
İznikte 20 köpeğe sahip çıkan halamın arkadaşı var her marka mamayı kabul etmiyor
Köpekler sokak köpeği olsada her markayı vermiyor
Turkiye'de 3 tane fabrika var mama uretebilecek. Yemciler haric. Onlar cidden yem uretiyor :)

1. Cagatay ( Temizmama)
2. Lider ( King, Enjoy vs.)
3. Goddy

Farkli kalite ve markalarda mamalar ayni yerden cikiyor sonuc olarak.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Naki Çatalyürek
  •  
  • 1989
  • SaDe Pet Market
2 saat önce, Mert Gulkokan yazdı:
Metronun kendi markası adı altında sattığı mamayı aldım en son
Kalitesini bilemiyorum büyük ihtimalle bim gibi başka yere yaptırıp satıyorlar
Aslında metrodaki fiyatları görünce migros gibi yerdeki kampanyaları beklememek lazımmış dedim
İznikte 20 köpeğe sahip çıkan halamın arkadaşı var her marka mamayı kabul etmiyor
Köpekler sokak köpeği olsada her markayı vermiyor
Turkiye'de 3 tane fabrika var mama uretebilecek. Yemciler haric. Onlar cidden yem uretiyor :)

1. Cagatay ( Temizmama)
2. Lider ( King, Enjoy vs.)
3. Goddy

Mert Bey  ve Sami Bey, ben temiz mamanın üretim tesislerini ve satış politikalarını  inceledim, yıllardır sorunsuz kullanıyorum.

Üreticiden tüketiciye aracısız ulaşan en kaliteli mama odur. Pet shop lar Temiz mamayı  satmaz ve kötüler.

Alışveriş mağzası genelde  bayat ve sıradan bir mamaya indirim yapar. O mamaya para vermek yerine bayat ekmek veya buğday kepeği  alıp sıcak su ile ıslatıp verin.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
16 saat önce, Mehmet Naki Çatalyürek yazdı:

Pet shop lar Temiz mamayı  satmaz ve kötüler.

Sami de petshop ama? Kötülediğini hatırlamıyorum. Hepsini aynı sepete koymayalım da, bir çoğu ticari sebeplerle yapıyor bunu.

temizmama yine iyi. Alerjen mama almak isterseniz veterinerlere mahkumsunuz. O daha kötü.

Yorum bağlantısı
Mehmet Naki Çatalyürek
37 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Sami de petshop ama..

Sami ve Mert Bey takip ediyorum Sami bey "- Carrefour ve Migros'ta olan mamaların %90'ını satmıyorum " temiz mamayı öneridiği için  bu yorumu yaptım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Naki Çatalyürek
On 04.02.2019 at 20:04, Çağlar Bayur yazdı:

carrefour da tüm kedi köpek mamaları , avokado ve maydanoz lar %50 indirimde. tüik in yeni enflasyon sepetine girdiler bu ay

İndirimde ise bayatlamıştır.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
8 saat önce, Mehmet Naki Çatalyürek yazdı:

İndirimde ise bayatlamıştır.

yok baktım ona, O değil de, her zamanki üretim tarihli idi eski malı getirmemişler, rutin alışverişte üretim yerine bile bakarım 1 TL lik ürün de alsam, paketleme yeri beni kesmez, üretilen yere de bakarım, dağıtıcı firma mı değil mi ona bile bakarımi kıl müşteriyim ben. Ekmek alırken unu nerden almış sorarım. salça konservesi bile alsam tartıdan geçiririm. kapta almışsam tüketim sonrası kabı tartarım

Yorum bağlantısı
Ali Gök
4 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

yok baktım ona, O değil de, her zamanki üretim tarihli idi eski malı getirmemişler, rutin alışverişte üretim yerine bile bakarım 1 TL lik ürün de alsam, paketleme yeri beni kesmez, üretilen yere de bakarım, dağıtıcı firma mı değil mi ona bile bakarımi kıl müşteriyim ben. Ekmek alırken unu nerden almış sorarım. salça konservesi bile alsam tartıdan geçiririm. kapta almışsam tüketim sonrası kabı tartarım

O zaman pek alışveriş yapmıyorsun çağlar abi bu zamana kadat katil olurdun tahminimce 😂

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
29 dakika önce, Ali Gök yazdı:

O zaman pek alışveriş yapmıyorsun çağlar abi bu zamana kadat katil olurdun tahminimce 😂

hergün bişiler almassam bünye rahat etmiyor

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
On 05.02.2019 at 19:45, Sani Gerşon yazdı:

Sami de petshop ama? Kötülediğini hatırlamıyorum. Hepsini aynı sepete koymayalım da, bir çoğu ticari sebeplerle yapıyor bunu.

temizmama yine iyi. Alerjen mama almak isterseniz veterinerlere mahkumsunuz. O daha kötü.

Temizmama'nın kedi ürünlerinden Mito, MitoMix, Micho ve Bonacibo modellerini hem bölünmüş 1 kg olarak hemde çuval ile üzerine kar koyarak satıyorum.

Çeşitli sebeplerden dolayı internet alışverişi yapmayan insanlar tercih ediyorlar. İyi bir hacmi var benim dükkanda. 

Toptan satışı olmadığı için ve petshopta olsanız alış fiyatı bilindiği için bazı petshoplar satmayıp kötülüyor olabilir. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan
19 saat önce, Sami Demirpaz yazdı:

Temizmama'nın kedi ürünlerinden Mito, MitoMix, Micho ve Bonacibo modellerini hem bölünmüş 1 kg olarak hemde çuval ile üzerine kar koyarak satıyorum.

Çeşitli sebeplerden dolayı internet alışverişi yapmayan insanlar tercih ediyorlar. İyi bir hacmi var benim dükkanda. 

Toptan satışı olmadığı için ve petshopta olsanız alış fiyatı bilindiği için bazı petshoplar satmayıp kötülüyor olabilir. 

Temizmamanın toptan satış yapmaması mantıksız değil mi?

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Temizmamanın toptan satış yapmaması mantıksız değil mi?
Yapmiyorlar tek satis kanallari internet herkese ayni.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...