İçeriğe Yönlendir

C-Max II - Kapı Döşemesi Kalktı

Adem Güner

Recommended Posts

Adem Güner

Merhabalar,

2013 model C max titanium x araca sahibim, aracı bir önceki sahibi temizleyim derken kapı döşeme kumaşlarında deforme ve kalkmalar mevcut.

bunun tamiri yada değişimi mevcut mudur? koltuk döşeme ustasına sorduğumda komple değişmesi lazım gibi bir yanıt aldım. Ama kumaş orjinaliyle aynı olmadığı için biraz moralimi bozdu açıkçası.

Böyle bir sorun yaşayıp tamir yada düzeltme yaptıran var mıdır? Desteklerinizi rica ederim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Aynı kumaşı bulmak çok zor.. 

Çok mu kötü durumda.. Görme şansmız yok mu 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
ibrahim Olkun
10 saat önce, Adem Güner yazdı:

Merhabalar,

2013 model C max titanium x araca sahibim, aracı bir önceki sahibi temizleyim derken kapı döşeme kumaşlarında deforme ve kalkmalar mevcut.

bunun tamiri yada değişimi mevcut mudur? koltuk döşeme ustasına sorduğumda komple değişmesi lazım gibi bir yanıt aldım. Ama kumaş orjinaliyle aynı olmadığı için biraz moralimi bozdu açıkçası.

Böyle bir sorun yaşayıp tamir yada düzeltme yaptıran var mıdır? Desteklerinizi rica ederim.

Merhaba öncelikle geçmiş olsun ancak çıkma bulabilirsiniz en sağlamı ve garantili side budur bence  çok deforme olmuşsa ikinci el çıkma bulmaya çalışın

Yorum bağlantısı
Adem Güner

Günaydınlar,

aslında yırtık veya yanık yok. Döşeme de kalkma var yapıştırılma şansı olmuş olsa eskisi gibi olabilir bakalım araştırıyorum oto döşeme işlemi yapan yerleri.

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Adem Bey resim eklemeniz fikir belirtebilmemiz açısından kolaylık sağlayacaktır.

Yorum bağlantısı
Adem Güner
(düzenlendi)

merhaba, fotoları ekleyemiyorum. Yüklemiyor..

tarihinde Adem Güner tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Adem bey her hangi resim sitesine yükleyip forum kodunu buraya yapistirabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Adem Güner
(düzenlendi)

Resimler eklendi.

20190206_142734_resized.jpg

20190206_152038.png

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Resimler eklendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Islatarak silinen tavan ve kapı yüzlerinde bu sorun hep oluşuyor.. 

Döşeme süngerli bir yapıda olduğu için de ıslak ve sert silindiğinde çürüyüp ufalanıyor. 

Kusturmadan yapıştırmaya çalışılmalı, kusarsa uygun bir kumaş kaplanmalı. 

Yorum bağlantısı
Adem Güner
7 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Islatarak silinen tavan ve kapı yüzlerinde bu sorun hep oluşuyor.. 

Döşeme süngerli bir yapıda olduğu için de ıslak ve sert silindiğinde çürüyüp ufalanıyor. 

Kusturmadan yapıştırmaya çalışılmalı, kusarsa uygun bir kumaş kaplanmalı. 

Mehmet abi bende yapıstırılmasından yanayım ama inş. olur.

orjinal kumaş olmayacagından uygun bir kumasta yaptırmak istemiyorum orjinalligi gitmesin diye.

eski sahibi galiba kendisi silmek için böyle bir şey yapmış bende böyle kullanmak istemiyorum bulacagız inş. bir çaresini :)

Yorum bağlantısı
Adem Güner
On ‎06‎.‎02‎.‎2019 at 19:32, Alpay Sumer yazdı:

Acik ton ic dosemeleri cok seviyorum.Ama su temizleme derdi aklima geldikce vazgeciyorum..

Valla açık tonu korumak biraz zor özellikle küçük bebeği olan aileler için :) 

bende aracı detaylı temizlik yaptıracağım ama önce şu döşeme olayına çare bulmam gerekli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Emre Şimşek

Ora zannedersem yapıştırılamaz. Hoş, imkansız diye bir şey yoktur ama döşemeciden döşemeciye iş değişir..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...