Ali Darbaz

Hyundai İ10 İçin Hız Sabitleyici Tedariği

Recommended Posts

Ali Darbaz

Merhaba 

Belki arayan olur, bulamaz diye buraya yazmak istedim. Hyundai i10 marka aracların 2013  sonrası her modeline, hız sabitleme sistemi (Cruise Control) montajı mümkün olmakta. Bunun için gerekli parçaların tedariği Hyundai Hunko yetkili servisinde mümkün. Montaj dahil 1650 lira fiyat verilmiş. Aracına almak isteyen olursa Hunkoya başvurabilir. 

Saygılarımla 

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Uğur Kamil

Ali abi gerekli parçalar nelerdir bilgin varmı?
Belki şehir dışında kendi imkanlarıyla yapmak isteyenler olur veya parçaları farklı yollardan daha ucuza bulabilirler.

• Beğen 2

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Darbaz
2 ana ögeden oluşuyor. 
Kontrol dügmelerini barindiran dreksiyon göbeği ve bunu dreksiyona baglayan 1 karışlık kablosu.

Göbek parca kodu 96700-B9200
Kablo parca kodu 56190-B9130
RrrgE1.png
  • Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ahmet Aybeyaz

2 parça ve montaj için fiyat acayip pahalıymış Hyundai de.

Mesela ben Fiestalar için montaj, aktivasyon, parçalar dahil 650 TL'ye yapıyorum. 

Hyundai bu kadar pahalı mı :)

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Çağlar Bayur
28 dakika önce, Ahmet Aybeyaz yazdı:

2 parça ve montaj için fiyat acayip pahalıymış Hyundai de.

Mesela ben Fiestalar için montaj, aktivasyon, parçalar dahil 650 TL'ye yapıyorum. 

Hyundai bu kadar pahalı mı :)

ford ucuz :mangal: sanayide; alayım da bir hyundai toplayayım diyeni ben görmedim mesela.

• Beğen 2

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Darbaz
(düzenlendi)
35 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

ford ucuz :mangal: sanayide; alayım da bir hyundai toplayayım diyeni ben görmedim mesela.

Ben direksiyonu 165 liraya aldım abi. :) Yani hız sabitleyici  çıkmasını  165 tl. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Darbaz

Merhaba 

Yine bir ekleme yapmak istiyorum. Komple deri direksiyon ve cruise control ( hız sabitleyicili direksiyon) barındıran parçanın kodu ise : 56100B9010PYN

Burada not olsun, almak isteyenler bu şekildede aratırsa bir çok alman, ingiliz ebay sitesinde komple set halide direksiyonu 60 70 eurodan alabilir. 

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Darbaz

Beyler, fiyatı 500 tl kadar düştü. 

Bugüne kadar 7 tane montaj yapıldı. Epeyde güzel geri dönüşler oldu. Tedarik etmek isteyen aşağidaki linkden talepde bulunabilir. 

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-orjinal-hyundai-i10-hiz-sabitleme-sistemi-749432011/detay/

Mesajı paylaş

Mesajın linki