İçeriğe Yönlendir

Meraklısına

Mehmet Naki Çatalyürek

Recommended Posts

Mehmet Naki Çatalyürek

Efsane 94 Toyota, binlerce orta gelirlinin hayalerini süslemiş ve hak ettiği yeri almıştı.

Üstteki aracın boya ve döşemesi dahil herşeyi orjinal.

Yorum bağlantısı
Mehmet Naki Çatalyürek

Toyota yolda kalan herkese kendini güvende ve iyi hissettirir, acil yardım eder..:)

752e902abc0a55db2ca7e95ec6209e00.jpga11960fa2ead08c39a45652d0729c80d.jpg

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Paylasim icin tesekkurler. Keske ic mekandan ve arka kisimdan da fotolar eklesenkz

Yorum bağlantısı
Mehmet Naki Çatalyürek
19 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Paylasim icin tesekkurler. Keske ic mekandan ve arka kisimdan da fotolar eklesenkz

Araç parmak izi tanıma sistemi ile açılıyor, içi  hacim olarak bizim Corolla dan daha küçük; anahtar temininde yetkilileri ikna etmek güç oldu.Plazalara göndermek için tırlara yüklüyorlardı haftaya detaylı görürüz.

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
2 saat önce, Mehmet Naki Çatalyürek yazdı:

b2eb4da27c4f98441a3b4e279718c8ec.jpg

Muhtemelen Türkiye 'de üretilen ilk araçtır bu. Zira, model yılı 95 olmalı.

93-94 model ithal araçlarda çamurluk (ön lastik arkası) sinyali yok. Park lambalarının içerisinde ve dışa çıkıntılı olması gerek 94 olsaydı.

Cam fitillerindeki nikelaj GLi ya da GL model olduğunu söylüyor. Bu araç daha çok dikkatimi çekti. :) 

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

93 ithal gl vardı bizde klimalı kadife koltuklu.

Az kahrımızı çekmedi ilk aldığımızda normal benzin kullanmamız gerektiğini söyleyince çok şaşırmıştım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Naki Çatalyürek
9 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Yerli bu yerli cıks...

Evet yerli üretim 1994 Model.

Yorum bağlantısı
Uğur Sarac

Şuan geçici olarak fiat kullansamda her daim Toyota ve honda tutkunuyumdur. Tip olarak hicbirzaman sevmem ama yolda kalmayacagini bilerek kullanmak apayrı bir güven 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...