İçeriğe Yönlendir

"Beni Alma" Diyen Arabayı Alabilmek.

Selim Kaya

Recommended Posts

Köksal Yılmaz
4 dakika önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Güncel bilgi.

Araç renk değişikliği faturası varmış. O sıkıntı olmayacak.

Muayenede LPG 'de çalışmayınca geçirmemişler. Sabahtan beri benzinde çalışan araba şimdi hiç çalışmıyor.

Adam kaporayı iade edeyim bi bidon benzin döküp yakayım diyor :(

Dedim abi sakin ol. Bu kadar uğraştın ettin. Bak seni bi dertten kurtarıcam.

Şimdilik yarın iptal. :cray:

Moral bozmak yok, adam uğraşsın, sen muayene sonrası al. Bahane ile bozulan bikaç parçayı yeniler :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

sıkıntı yok haftaya kalsın hem hava durumu da biraz düzelir daha iyi olur yolculuk 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

hayırlısı olsun, konuyu takip ediyorum. Sultanbeyli de görev yapıyorum bende, eğer elimden bir şey gelirse sizin adınıza yapabilirim. Sultanbeyli de elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. 

• Beğen 1
  • Teşekkür 3
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
7 dakika önce, Serdar Göktaş yazdı:

hayırlısı olsun, konuyu takip ediyorum. Sultanbeyli de görev yapıyorum bende, eğer elimden bir şey gelirse sizin adınıza yapabilirim. Sultanbeyli de elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. 

Çok sağolun. Şimdilik ne yapılabilir bende bilmiyorum açıkçası.

Yukarıda muayene dedim ama sanırım egzoz ölçümde sorun oldu. Çünkü muayeneden önce süresi dolduysa egzoz emisyon şart.

Son çare gözümü karartıp çekme belgesi ile geçici plakaya dönebilirim.

Çok heves ettim ya. Hep kursağımda kalsın. :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
5 dakika önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Hep kursağımda kalsın

1- Öncelikle her işte bi hayır vardır.

2- Sıkıntı yapmayın, Allah başka dert vermesin.

3- Bence de bekleyin, adam biraz eksiklerini tamamlar böylelikle.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
8 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

1- Öncelikle her işte bi hayır vardır.

2- Sıkıntı yapmayın, Allah başka dert vermesin.

3- Bence de bekleyin, adam biraz eksiklerini tamamlar böylelikle.

Orası öyle de, insanın canı sıkılıyor işte.

Yine de dediğin gibi vardır bunda da bir hayır. Tek derdim bu olsa keşke :) 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

LPG de yok diye benzin bitirip çalıştıramamış olmasın

Kalıcak yer varsa gelin yarın adamla eksikleri ayarlayın. Zaten çözülmeyecek bir şeyi kalmamış. Hem gözle kontrol etmiş de olursunuz. Duruma göre çekici ile alır götürsünüz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
15 dakika önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

LPG de yok diye benzin bitirip çalıştıramamış olmasın

Kalıcak yer varsa gelin yarın adamla eksikleri ayarlayın. Zaten çözülmeyecek bir şeyi kalmamış. Hem gözle kontrol etmiş de olursunuz. Duruma göre çekici ile alır götürsünüz

Detayını soramadım. Zaten vazgeçme aşamasından çevirdim sahibini.

Kalacak yer var sıkıntı yok. Sıkıntım iş yerimde belirli tarihler arasında yoğunluğum olması. En rahat haftam ayın son haftasından önceki, 15 inden sonraki hafta. Yani bu hafta. Bu hafta başı bu sıkıntılar çıksaydı çıkar gelirdim zaten. Haftaya da ancak muayenesi olmuşsa Pazartesi - Salı günleri için gelebilirim. Kontrole de gerek yok. Sadece üzerime alıp, yasal olarak yolda kullanabileyim yeter. Çekici işini de düşünüyorum ama, 400 + 400 km için hatırı sayılır bir fatura çıkar.

Yarın ola hayrola.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Hayırlısı olur inşallah

Çok üzerine düşme, akışına bırak daha sağlıklı oluyor.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş
3 saat önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Çok sağolun. Şimdilik ne yapılabilir bende bilmiyorum açıkçası.

Yukarıda muayene dedim ama sanırım egzoz ölçümde sorun oldu. Çünkü muayeneden önce süresi dolduysa egzoz emisyon şart.

Son çare gözümü karartıp çekme belgesi ile geçici plakaya dönebilirim.

Çok heves ettim ya. Hep kursağımda kalsın. :(

En azından sultanbeyli de ne nerede, nasıl gidilir. Araba nereye parkedilirpark edilmez. Plaka nerede bastırılır. Bu konularda ve usta konusunda yardımcı olabilirim. Hoş bu modelden anlar mı ustam bilmiyorum ama anlayan birine yönlendirir mutlaka. Madem bu kadar çaba ettniz heveslisiniz. Bizde sizin kadar heyecanlandık. Tel numaram özelden göndereceğim. 

• Beğen 4
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Hevesin kursağında kalmasın nasipse haftaya alırsın bine bine getirirsin. Yarın alıp yolda kalmaktansa haftaya olmasını tercih ederim. Olacak inşallah 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Bence de çok sıkıntı yapmayın çoğu gitmiş azı kalmış. Bir dekanımız vardı vukuu bulanda hayır vardır derdi. Allah hakkınızdan hayırlısını versin. 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
16 saat önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Detayını soramadım. Zaten vazgeçme aşamasından çevirdim sahibini.

Kalacak yer var sıkıntı yok. Sıkıntım iş yerimde belirli tarihler arasında yoğunluğum olması. En rahat haftam ayın son haftasından önceki, 15 inden sonraki hafta. Yani bu hafta. Bu hafta başı bu sıkıntılar çıksaydı çıkar gelirdim zaten. Haftaya da ancak muayenesi olmuşsa Pazartesi - Salı günleri için gelebilirim. Kontrole de gerek yok. Sadece üzerime alıp, yasal olarak yolda kullanabileyim yeter. Çekici işini de düşünüyorum ama, 400 + 400 km için hatırı sayılır bir fatura çıkar.

Yarın ola hayrola.

nakliye firmalarını araştır. Çanakkale'den İstanbul'a yük getirip geri boş dönen kamyonlar vardır mutlaka biri ile anlaş çok ucuza götürebilirsin belki senin yolda yakacağından da ucuza mal olabilir. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Dün arızaları giderilmiş. Bugün hayır haber bekliyorum inşallah. Kısmet olursa Pazartesi günü yoldayım. 

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
11 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Adama helal olsun kaporanı geri yollayayım dediyse :)

Bu kadar zor olacağını o da tahmin etmiyordu. :) Yakacak arabayı da ben engel oluyorum.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
51 dakika önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Bu kadar zor olacağını o da tahmin etmiyordu. :) Yakacak arabayı da ben engel oluyorum.

Abi yakacaksan bana ber ben yakayım diyeydin ya :D

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
46 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Abi yakacaksan bana ber ben yakayım diyeydin ya :D

Dertten kurtarıyorum seni dedim. :) 

Yakmak yok. :i-ih:

44 dakika önce, Ali Darbaz yazdı:

Şu ana kadar toplam masrafiniz ne oldu

Benim herhangi bir masrafım yok. Bi rakam söyledi satıcı, bende pazarlık yapmıyorum sadece muayeneli teslim alırım dedim o kadar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
12 saat önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Dertten kurtarıyorum seni dedim. :) 

Yakmak yok. :i-ih:

Benim herhangi bir masrafım yok. Bi rakam söyledi satıcı, bende pazarlık yapmıyorum sadece muayeneli teslim alırım dedim o kadar.

Ok. en guzeli. Lpg sokturceksin degil mi? 

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Dün akşam arabanın olduğu sokaktan geçtim ama göremedim. Akşam 8, 8.30 civarı idi. İşlek bir cadde. Sarı siyah değilde sadece beyaz bir opel vardı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
45 dakika önce, Ali Darbaz yazdı:

Oke en guzeli. Lpg sokturceksin dimi. 

Şimdilik kalacak. Önce kaporta ve döşeme işleri. Zamanla motor ve yürüyen aksam. 

15 dakika önce, Serdar Göktaş yazdı:

Dün akşam arabanın olduğu sokaktan geçtim ama göremedim. Akşam 8, 8.30 civarı idi. İşlek bir cadde. Sarı siyah değilde sadece beyaz bir opel vardı. 

Almanya plakalı Tahoe olabilir. Siyah renk. Dükkanın önüne çekiyor sanırım. Kaldırım üstüne. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...