İçeriğe Yönlendir

Windows 10 Klasör Sütün Yardım

Levent Güzelkalp

Recommended Posts

Levent Güzelkalp

Herkese Selamlar

İş Yerimde Win 10 Kullanıyorum içinden çıkmadığım bir sorunum var umarım çözüm bulabilirim ,

Sorunum Şudur. 

Ekte görünen |Değiştime tarihi| - |Tür| -| Boyut| Sütünlarını Tüm pencerelerde karşıma gelmeyecek şekilde varsayılan olarak kapatmak istiyorum  . 

Klasör üzerinde sağ tıklayıp bu özellikleri kapatıyorum ama başka bir klasöre geçtiğimde yine karşıma çıkıyorlar.

Yardımda bulunacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim .

6aDRzW.jpg

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
57 dakika önce, Evren Erakçora yazdı:

Görünüm menüsünden değişir

Windows 7 de dediğiniz gibi Görünüm Menüsünden Sütun ekle 'nin altından değişiklik yapılabiliyordu .

Windows 10 da bu değişiklik sadece o klasörü penceresi için oluyor diğer klasörleri etkilemiyor

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Her hangi bir klasörün içinde istediğiniz ayarlamayı yapıp aşağıdaki resimdeki gibi uygula derseniz bütün klasör düzeni aynı şekil olacaktır.

image.png.7a64e825c55dd77d27cf8627056f7eba.png

• Beğen 6
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
Her hangi bir klasörün içinde istediğiniz ayarlamayı yapıp aşağıdaki resimdeki gibi uygula derseniz bütün klasör düzeni aynı şekil olacaktır.

image.png.7a64e825c55dd77d27cf8627056f7eba.png
Is guc derken bakamadim abicim artik p.tesi demeyip buraya yazacagim cevabin icin tesekkur ederim

Dayanamadım telden baglanip denedim dedigin gibi oldu sorunum duzeldi ama cokk tesekkur ederim buyuk yardim oldu benim icin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

Dayanamadim abi telden baglanip denedim dedigim gibi oldu. Cok tesekkur ederim buyuk iyilik oldu. Sag olasim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...