İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Double Din Teyp Önerisi

Oktay Yılmaz2

Recommended Posts

Oktay Yılmaz2
(düzenlendi)

Merhaba arkadaşlar siteye yeni üye oldum. Aracımı yeni aldım. Orijinal teyp de usb girişi yok. Sonra dan aparat ile yapıyorlarmış ama oda içime sinmiyor. Pek fazla özellik aramıyorum ses kalitesi iyi usb girişli teyp önerirseniz sevinirim. 

( Ayrıca araca farklı neler yapabilirim aksesuar vb konusunda yardımcı olursanız sevinirim.)

tarihinde Oktay Yılmaz2 tarafından düzenlendi
Eksik parantez
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Hoşgeldiniz..

Aracınızın konsoluna tam uyumlu çerçeveli cihazlar satılmakta fiyatları 1000 tl üzerinde ama işletim sistemleri WinCE, yani eski tip menülü multimedyalar.

Tavsiye olarak uygun double din çerçevesi ayarladıktan sonra uygun fiyatlı aşağıdaki olur

https://www.hepsiburada.com/kawai-kw-3130-double-din-multimedya-oynatici-p-HBV00000AKZ1D?magaza=Telepanya

İkinci tavsiye olarak da teknoloji ve modaya uyarak Android işletim sistemli aşağıdaki üniteyi tercih edebilirsiniz

https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/avgo-avg-1850-android-platform-navigasyonlu-full-dokunmatik-double-teyp-geri-gorus-kamerasi-402224905?utm_source=google-pla&utm_medium=paid-search&utm_content=307677998615&utm_term=61191093055&ga_prodid=402224905&ga_merchantid=120236828&scxid=14489-145818-2357-0&sc_gcsp=gg&gclid=CjwKCAiA7vTiBRAqEiwA4NTO65IHqOjtOOpnuZS2SvOqoWMYbiDWV_it6hkJVt-U9YxqfpVtDzDlcRoCILkQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Keyifli forumlar..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oktay Yılmaz2

Peki double teyp e vereceğim paraya ses kalitesi güzel teyp alsam kalan boşluğa da teyp cepliği dedikleri aparatı taksam sizce nasıl olur? Direksiyonda ki ses kısma tuşlarını kullanmıyorum pek fazla. Hemde artı olarak fazladan cepliğim olmuş olur. Daha önce böyle yapıpda iyi sonuç olan var mı? 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
18 saat önce, Oktay Yılmaz2 yazdı:

Peki double teyp e vereceğim paraya ses kalitesi güzel teyp alsam kalan boşluğa da teyp cepliği dedikleri aparatı taksam sizce nasıl olur?

çok da güzel olur. kullanıcı görsel den çok ses e önem veriyorsa iyi de olur. An itibarı ile teyp fiyatları bayağı uçtu

Yorum bağlantısı
Oktay Yılmaz2

Peki maksimum 500-600 TL ye önerebileceğiniz bir teyp var mı? 

Yorum bağlantısı
Fatih Kurnaz

O fiyatlara alacağınız ürünlerin ses kalitesi ve ömrü sizi tatmin etmeyecektir. Araçta bulunan sony 6000cd ses kalitesi çok başarılı bir cihaz. Ayrıca araçta kullanılan kapı içi hoparlörlerde çok yeterli. Eğer aracınızda aux in bağlantısı var ise ben size aşağıdaki gibi bir bluetooth cihaz alarak kullanmanızı tavsiye ederim. 6 aydır kullanıyorum, çok memnunum. Ses kaybı hiç yok denecek kadar iyi. Aslına bakarsanız aux giriş ile kıyasladığımda hiç fark yok diyebilirim. Aracınızda aux in bağlantısına bu ürünü vites kutusundan yapıyorsunuz ve ayrıca 60 tl ye alabileceğiniz bir trafo ile direkt kontaktan güç alan bir şekilde sistemi kablo kirliliği olmadan kurabiliyorsunuz. Diğer türlü çakmalığa USB çıkışlı adaptör takarak da kullanabilirsiniz ama her seferinde söküp-takmak gerekecek, kablolar ortalıkta yer kaplayacak ve bendeki gibi bazı model araçlarda dipten bir cızırtı yapabiliyor. Bluetooth cihaza isterseniz telefon isterseniz tablet çok rahat bağlanabiliyor. Telefonunuz bağlı ise gelen aramalarda müziği keserek numarayı ingilizce söylüyor ve düğmeye basarak cevap verebiliyorsunuz. Müzik dinlerken ileri-geri tuşu, ses açma kısma ve dur-başlat gibi işlevlere sahip çok kaliteli bir ürün.

https://www.hepsiburada.com/trust-lega-2-in-1-bt-alici-pm-HB00000BJGZ5

https://karakoyelektronik.com/5vdc-cikis/sd-15a-5-424

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
18 saat önce, Oktay Yılmaz2 yazdı:

Peki maksimum 500-600 TL ye önerebileceğiniz bir teyp var mı? 

sony veya pioneer serilerine bakmalı. anfi ile sub ayarları sony de kısıtlı onun dışında şu anki üretimlerde plastik kalitesi sony de iyi.

Yorum bağlantısı
Oktay Yılmaz2
(düzenlendi)

PİONEER DEH-X4850FD sizce bu model teyp nasıldır? 

tarihinde Selçuk Bakış tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
20 saat önce, Oktay Yılmaz2 yazdı:

Pioneer kendini piyasada kanitlamis isimlerden bir tanesi.Ortalama degerde bir urun.Cok aman aman bir beklentiniz yoksa is gorur..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
22 saat önce, Oktay Yılmaz2 yazdı:

2350 sini kullanmıştım, 4x50 watt idi katalog verisi, bu 2 misli yeni nesil çıkış veriyor. gayet memnun kalırısnız bence.

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım

Bu paralara sıfır alacağınıza 2. el temiz daha üst klasman bir ana ünite almanızı tavsiye ederim. JVC'lerin güzel serileri var. 

Eğerki bulabilirsen JVC KD-X350 BTS modelini şiddetle tavsiye ederim. 

Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel
Bu paralara sıfır alacağınıza 2. el temiz daha üst klasman bir ana ünite almanızı tavsiye ederim. JVC'lerin güzel serileri var. 

Eğerki bulabilirsen JVC KD-X350 BTS modelini şiddetle tavsiye ederim. 

Amazon'da kum gibi ucuza jvc Kenwood bence de pio yerine jvc daha iyi olur

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...