İçeriğe Yönlendir

S-Max Sava Lastik

Mustafa Ortataş

Recommended Posts

Mustafa Ortataş

sava 225 50 17 intensa UHP 2 98y xl yaz lastiği siparişi verdim uzun soluklu sava kullanıcısı aramızda var mı etiket değerleri iyi 68 desibel ses, yağmurda A sınıfı, yakıtta C sınıfı aldıktan sonra sormak garip gelebilir ama yinede bu konuda tecrübe sahibi olanlar varsa yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
sava 225 50 17 intensa UHP 2 98y xl yaz lastiği siparişi verdim uzun soluklu sava kullanıcısı aramızda var mı etiket değerleri iyi 68 desibel ses, yağmurda A sınıfı, yakıtta C sınıfı aldıktan sonra sormak garip gelebilir ama yinede bu konuda tecrübe sahibi olanlar varsa yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler
Avrupa markası fena değildir
Yorum bağlantısı
Mustafa Ortataş
Bir saat önce, Evren Erakçora yazdı:
Bir saat önce, Mustafa Ortataş yazdı:

Avrupa markası fena değildir

goodyear yan üretimi yumuşak olduğu söyleniyor

Yorum bağlantısı
Erol Güven

İki yıl kadar kullandım fakat sonra lastiklerde kılcal çatlaklar oluştuk dan sonra iyi olmadığı kanatına vardım netice olarak memnun kalmadım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

sava ayrı markadır satış kanalı olarak goodyear bayilerinden satılır, çok güzel lastiktir. bizde reklamı yoktur, liku moli yağı gibi, bizde reklama asılınca dünyanın en iyi yağı olmuştur mesela

Yorum bağlantısı
Mustafa Ortataş

sonuç olarak 1 haftadır kullanıyorum diğer lastiklere göre sessiz ıslak zeminde iyi tutunuyor yumuşak olduğu söyleniyor ama ben pek fark görmedim belki s-max in cüssesi ve agırlığından olabilir malum araç benle birlikte 1920 kg geldi dolu tank kantarda şaka gibi 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bir takım kışlık eskittim, çok memnundum. Yaz lastiği hakkında bilgim yok. Ayrıca bu etiket değerleri neye göre karar veriliyor. Kıstas nedir?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...