İçeriğe Yönlendir

DSC PC1555RKZ Alarm Sorunu

Erdem Bozkurt

Recommended Posts

Erdem Bozkurt

işyerimde bağımsız kullandığım alarm sistemi dün yanlış şifre girdikten sonra sanırım ayarları bozuldu,dün sabah işyerimi açtım yanlış şifre girdim alarm çalmaya başladı normal olarak tekrar şifreyi girdim düzeldi aradan geçen 1-2 saat sonra alarm kendiliğinden çalmaya başladı şifre girdim susturamadım elektiriğini kestim çalmaya devam etti bende aküsünü söktüm ve nihayet sustu :) ,bugun tekrardan aküsünü bağlayıp elektiriğini verdim anladığım kadarıyla sıfırladım tekrar kurulmasımı gerekiyor ne yapmam lazım bilmiyorum https://www.dscalarm.net/urun/security-system-keypad-pc1555rkz/ cihaz linkte,şuan system uyarısı uyarısı uzun uzun biiip biip sesi geliyor,internetten kullanma kılavuzundan kodları denedim ama malesef sonuç aynı bir türlü system ışığını ve sesini kesemedim,bu işlerden anlayan varsa yardımlarınızı bekliyorum,teşekkur ederim...

Yorum bağlantısı
Volkan Doğrular

Keypad de hangi tuslar yanıyor alarm calarken ona gore hata nedeni ortaya cıkar

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
5 saat önce, Erdem Bozkurt yazdı:

internetten kullanma kılavuzundan kodları denedim ama malesef sonuç aynı

mantık yürütürsek, hırsızı algıladı ve moda geçti. eee hırsız a internette çözüm pdf i olmayabilir. servisine danışmalı?

mesela araçlardaki immo sistemi hakkında eğitimde bile bazı noktalar anlatılmaz, tamir kitaplarında şeması olmaz, tüm kabloları aynı renklidir vb. amaç tam güvenlik..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
8 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

mantık yürütürsek, hırsızı algıladı ve moda geçti. eee hırsız a internette çözüm pdf i olmayabilir. servisine danışmalı?

mesela araçlardaki immo sistemi hakkında eğitimde bile bazı noktalar anlatılmaz, tamir kitaplarında şeması olmaz, tüm kabloları aynı renklidir vb. amaç tam güvenlik..

haklısın abi çünkü bu iş gerçekten uzman işi onca uğraşmalara rağmen tekrardan kuramadım sistemi,ve sonunda bu işlerin kurulum ve tamirini yapan servisi buldum kodlama konusunda telefonla destek alacağım :) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...