İçeriğe Yönlendir

Focus I - Direksiyon Hidroliği

Kenan Demir

Recommended Posts

Kenan Demir

https://youtu.be/7rmqr2xBJcAHayırlı günler. Sabah arabayı çalıştırdığımda videoda ki sesi duydum. Kaputu açtıpımda motoru çalıştırdığımda  bağlantı yerinden yağ damladığını hidrolik yağ deposunun köpürdüğünü gördüm. Nedeni nedir? Çözümü nasıldır. Maliyeti nedir bilgi alabilirmiyim. Teşekkürler. 

Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin
Hayırlı günler. Sabah arabayı çalıştırdığımda videoda ki sesi duydum. Kaputu açtıpımda motoru çalıştırdığımda  bağlantı yerinden yağ damladığını hidrolik yağ deposunun köpürdüğünü gördüm. Nedeni nedir? Çözümü nasıldır. Maliyeti nedir bilgi alabilirmiyim. Teşekkürler. 
Geçmiş olsun. Gelen ses direksiyon pompası sesi. Mondeoda direksiyon pompasıyla devirdaim su pompası birleşik diye duymuştum. Aradaki conta patlayıp yağ ile su birbirine karışıyormuş.
  • Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Kenan Demir
8 dakika önce, Celalettin Süğürtin yazdı:
45 dakika önce, Kenan Demir yazdı:
Hayırlı günler. Sabah arabayı çalıştırdığımda videoda ki sesi duydum. Kaputu açtıpımda motoru çalıştırdığımda  bağlantı yerinden yağ damladığını hidrolik yağ deposunun köpürdüğünü gördüm. Nedeni nedir? Çözümü nasıldır. Maliyeti nedir bilgi alabilirmiyim. Teşekkürler. 

Geçmiş olsun. Gelen ses direksiyon pompası sesi. Mondeoda direksiyon pompasıyla devirdaim su pompası birleşik diye duymuştum. Aradaki conta patlayıp yağ ile su birbirine karışıyormuş.

Bilgi için sağolun Celalettin Bey. Model focus mk1

9 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

pompaya baktirmalisiniz

Alpay Bey sağolun.Sanayi 1 saatlik yol. Gidene kadar bir sıkıntı çıkmaz umarım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Bir saat önce, Kenan Demir yazdı:

Bilgi için sağolun Celalettin Bey. Model focus mk1

Alpay Bey sağolun.Sanayi 1 saatlik yol. Gidene kadar bir sıkıntı çıkmaz umarım. 

Ustayla gorusun belki arac basinda bakabilir.Ben olsam zorlamazdim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...