İçeriğe Yönlendir

Mercedes E270 Cdi, Otomobilim

Önder Özcan

Recommended Posts

Metin Akbal

Mercedes sahibi en fazla selektor ata ata gitmesi lazim [emoji16]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
23 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

arabanın suçu yok jokey yeni gaza nasıl basılır bilmiyor birde su şişesinin ne işi varsa artık pedalın altında son bahanesi o idi :) 

Ben bilmem, 10 kağıt düştü gözümde. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
35 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Ney, Civic 'le mi kırıştırdın yok pardon kapıştırdın?

Çay içiyordum, ters kaçtı birden... 

Aramızda para toplayıp cuma çıkışı toplananı da yanımıza alıp geliyoruz. Biraz para biraz dua ile :D 

zamanında sami fieasta s ile 2.0tdı a6 ya tokat attıydı kalkışta.dikkat etmek lazım ağırlık  güç dengesi işi çok değiştiriyor bazen :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
3 dakika önce, Ali Gök yazdı:

dikkat etmek lazım ağırlık  güç dengesi işi çok değiştiriyor bazen

Çok haklısın mirim. :) 

Yorum bağlantısı
Ali Gök
10 dakika önce, Hasan Karabekiroglu yazdı:

Çok haklısın mirim. :) 

zamanında dizel era vardı bende. hafif kasa turbo dizel 110 beygir motor  çok atikti :D 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)

@Mustafa Tüfekçi esp yi kapatıp arkayı dansöz gibi sallayarak kalkarken birisi bizim izlerkenki halimizi çekse bunlar konuşulmazdı :D 

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
43 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Ney, Civic 'le mi kırıştırdın yok pardon kapıştırdın?

Çay içiyordum, ters kaçtı birden... 

Aramızda para toplayıp cuma çıkışı toplananı da yanımıza alıp geliyoruz. Biraz para biraz dua ile :D 

Herkesin neden bahsettiğini ben hala anlamadım. Yanlış yerden yürüyorsunuz. Ben yavaş yavaş yoluma gittim dün akşam. Köksal ve Oğuz yanımdayken. Yola tehlikeli çıkan tırlara selektör attığım doğrudur.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
19 dakika önce, Ali Gök yazdı:

zamanında sami fieasta s ile 2.0tdı a6 ya tokat attıydı kalkışta.dikkat etmek lazım ağırlık  güç dengesi işi çok değiştiriyor bazen :D 

tamda bu oldu aslında 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
10 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Teybin altında, "koltuk ısıtma ve soğutma düğmelerinin arasında, arka kafalık indirme  ve arka perde indirme-kaldırma tuşarının " hemen yanındaydı aslında. Ama sen de haklısın :D

Özetle.. 

Hepiniz eziksiniz olm demiş.. 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
1 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Herkesin neden bahsettiğini ben hala anlamadım. Yanlış yerden yürüyorsunuz. Ben yavaş yavaş yoluma gittim dün akşam. Köksal ve Oğuz yanımdayken. Yola tehlikeli çıkan tırlara selektör attığım doğrudur.

ha şimdi tırlar girdi devreye neyse ya tamam uzatmanın anlamı yok birazdan lastikti, arabayı tanımıyorum, daha bakımlarını yaptırmadım, kaç gün oldu alalı gibi bir sürü baha daha gelecek 

yav he he :) 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
6 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

@Mustafa Tüfekçi esp yi kapatıp arkayı dansöz gibi sallayarak kalkarken birisi bizim izlerkenki halimizi çekse bunlar konuşulmazdı :D 

O önemli arkayı kendi bir titretmeli. Zengin kalkışı yaparken lazım. Lastikler inik gibiydi yoksa daha da yapardı 😛

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
3 dakika önce, Ali Gök yazdı:

zamanında dizel era vardı bende. hafif kasa turbo dizel 110 beygir motor  çok atikti :D 

1.6 tdi Polo yu tavsiye edeceğim o zaman, biraz yükleme ile 200+ makinelere kafa tutuyor :) 

1 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

image.png.639d1782fa8a1217831a5eb63b9bbc8e.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
4 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

tamda bu oldu aslında 

Keşke akşam sen de test etseydin abi :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Şimdi, Köksal Yılmaz yazdı:

Keşke akşam sen de test etseydin abi :)

ben yaptım testi yolda tırt benle bile yürüyemeyen merso ile işim olmaz mındar o

koltuğa oturmam ile kalkmam bir oldu ne olur ne olmaz alışırım falan ben jeep alcam kafamı karıştırma

ama koltuklara bittim 300 bin kmde araçta koltuklarda çizik dahi yoktu 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Şimdi, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

ben yaptım testi yolda tırt benle bile yürüyemeyen merso ile işim olmaz mındar o

koltuğa oturmam ile kalkmam bir oldu ne olur ne olmaz alışırım falan ben jeep alcam kafamı karıştırma

ama koltuklara bittim 300 bin kmde araçta koltuklarda çizik dahi yoktu 

Mantıklı abi, gerçekten kafası karışıyor insanın :flowers:

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
8 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

tamda bu oldu aslında 

Mehmet sen ciddi misin? Ciddi isen ben daha yazmıycam  bişey dün hakkında.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Honda ile yıldızı kıyas yapma abesle iştigaldir. Üstünden atlar döner bir daha atlar döner 2.7. Akşam ne içtin Mehmet

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
28 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Mehmet sen ciddi misin? Ciddi isen ben daha yazmıycam  bişey dün hakkında.

sen ciddi misin abi :) illa gülücük mü koyalım ben korkumdan arabanın içine bile oturamadım 

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç
21 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

sen ciddi misin abi :) illa gülücük mü koyalım ben korkumdan arabanın içine bile oturamadım 

mafiaspec :ninja:

Mercedesciyle şaka olmaz :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
52 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Honda ile yıldızı kıyas yapma abesle iştigaldir. Üstünden atlar döner bir daha atlar döner 2.7. Akşam ne içtin Mehmet

ben arabaları kıyaslamadım ki :) jokey yeni arabasını tanımıyor, pedalın altına su şişesi falan düşürüyor, 

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
Bir saat önce, Önder Özcan yazdı:

Ne demişsen o dur abi, hiç sıkıntı yok. Ben geyik olsun diye yazdım yorumlarımı da silebilirim. Hiç problem değil. Seninle yüzyüze gelmeden bu ortamda tanıştım ama iyi ki de seni tanımışım. 10 numarasın gözümde. Net. Hangi yorumum canını sıktıysa silerim (silinmesini talep ederim). Canını sıktıysam affola.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
38 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Ne demişsen o dur abi, hiç sıkıntı yok. Ben geyik olsun diye yazdım yorumlarımı da silebilirim. Hiç problem değil. Seninle yüzyüze gelmeden bu ortamda tanıştım ama iyi ki de seni tanımışım. 10 numarasın gözümde. Net. Hangi yorumum canını sıktıysa silerim (silinmesini talep ederim). Canını sıktıysam affola.

Yok Gökhan estağfurullah, bilmukabele. Sıkılmak yok, bişey silmek yok :angry: o nasıl söz. Buradaki arkadaşlarıın hepsi çok değerli benim için.

Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş

Güle güle eskit abicim, yolda her gördüğümde kafamı çevirip tekrar baktığım bir modeldir. Kazasız belasız inşallah :nazar:

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Bugun ses yapan silecekleri yenileriyle degistirdim. Bosch aero marka ile. Uzerinden cikanlar da bosch idi. Temizleme şu an icin mukemmel ve ses yok

9323cfb17a81c4da22f7d74a999af069.jpg.

Ayrica Köksalin hediye ettigi şık cantaya, bagajda kova icerisinde duran sunger, eldiven, wd40 vb. malzemeleri yerlestirdim. Kendisine tekrar tesekkurlerimi sunuyorum, cok guzel oldu. [emoji846]

caf87c8e9a4a04b0e80b258c95b2fc4f.jpg

• Beğen 12
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Abi stoplara bi hayat vermen lazım. Cansız gösteriyor aracı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...