İçeriğe Yönlendir

Mercedes E270 Cdi, Otomobilim

Önder Özcan

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

Herkes 70 liğini kendimi getiriyor. Her yek bı büyük olmuş

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

60 ‘la açılmamış mıydı bu piyasa. Tüh geç kaldık. Gidişat an itibariyle;

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

60-70 rakamlarını görünce herkes yaşından bahsediyor sandım :) Pardon yanlış gelmişim :) 

(Taam taam vurmayın) :) :) 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Servet Aydın yazdı:

İlla dövün diyon 

Logar, ince gör.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Önder Özcan

Arabaya lastik lazımdı. Lastikle beraber jantlar için de bir güzellik yapalım, 16 dan 17 ye çıkalım diye yola çıkınca kendimi İstanbul Ramideki bir jant-lastik firmasında buldum. Orjinal Mercedes (borbet) jantı, 2. el olarak aldım. Jantlardan sonra lastikleri de petlas marka 225/50/17 olarak alınca iş balans yaptırıp takmaya kaldı. Dün nihayet fırsat bulup montajı yaptık.

Aslında süreç uzun sürdü. Bu süreçte fikir ve yardımlarını esirgemeyen Petrolcüye, Bankacıya, son anda "225/45/17 olmaz, ölçün değişir yanak 50 olmalı" diyen Emmiye, Papa'ya, sayın Vali ve Belediye Başkanı ile Ataşehir Mal Müdürlüğüne teşekkürü borç bilirim.
Birkac fotograf koyalim.

3a1f3da487e61f0782584b182d34b2c5.jpg

1ebec7fafdc63aed076dd4b6f04bbdf8.jpg

e03984511b3950b89e88b987d62ea032.jpg

IMG_20200112_142219.jpg

IMG_20200112_142226.jpg

IMG_20200112_144732.jpg

IMG_20200112_144916.jpg

IMG_20200112_144818.jpg

• Beğen 27
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Tapatalk bu Fotoğraflara ne yapmış ya? :shok::shok:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Parayı janta gömene kadar tapaya para ver HD yüklesin 

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Baya güzel olmuş. Tekerine taş değmesin. Maşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Olmuş. Ben beğendim. Güle güle kullan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Fotoğrafları yeniden yükledim. Oh be neydi o, piksel piksel.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Önder Özcan yazdı:

Fotoğrafları yeniden yükledim. Oh be neydi o, piksel piksel.

500e bilmem kaç yükledin ilk seferde 

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

çok güzel olmuş be abi maaşallah :nazar: bir aynalı cam filmi mi eksik acaba :seytan:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Önder Özcan yazdı:

Çok güzel olmuşta balansı neden üzerinde yaptırdınız? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Herkese teşekkür ederim.

Bilgehan Arbek yazdı:

çok güzel olmuş be abi maaşallah :nazar: bir aynalı cam filmi mi eksik acaba :seytan:

Aynalı cam filmi? 💥😖

Ön cam hariç (değişmişler, orjinal değil) camlarım mavi renk. Arayıp bulunmayan :) Artı ben film sevmiyorum ya Bilgehan :)

Metin Uzunoğlu yazdı:

Çok güzel olmuşta balansı neden üzerinde yaptırdınız?

Abi ben özellikle istemedim ama bu şekilde olmasına da memnun oldum. İşi bilen kişilerden duyduğum hep balansı araç üzerinde yaptırmanın daha iyi olduğu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Önder Özcan yazdı:

Abi ben özellikle istemedim ama bu şekilde olmasına da memnun oldum. İşi bilen kişilerden duyduğum hep balansı araç üzerinde yaptırmanın daha iyi olduğu.

Disk ve rot kolları ile beraber daha sağlıklı ve hassas olduğu doğrudur lakin lastik sökülünce balans bozuluyor yeniden yapılması gerekiyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek
Herkese teşekkür ederim.

Aaa mavi cam varsa asla asla asla unutmuşum ben onu :)
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Çok güzeldi, çok daha güzel olmuş. Maşallah. Petlas için yorumlarını da bekleriz.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Arabaya lastik lazımdı. Lastikle beraber jantlar için de bir güzellik yapalım, 16 dan 17 ye çıkalım diye yola çıkınca kendimi İstanbul Ramideki bir jant-lastik firmasında buldum. Orjinal Mercedes (borbet) jantı, 2. el olarak aldım. Jantlardan sonra lastikleri de petlas marka 225/50/17 olarak alınca iş balans yaptırıp takmaya kaldı. Dün nihayet fırsat bulup montajı yaptık.

Aslında süreç uzun sürdü. Bu süreçte fikir ve yardımlarını esirgemeyen Petrolcüye, Bankacıya, son anda "225/45/17 olmaz, ölçün değişir yanak 50 olmalı" diyen Emmiye, Papaya, sayın Vali ve Belediye Başkanı ile Ataşehir Mal Müdürlüğüne teşekkürü borç bilirim.
Birkac fotograf koyalim.
IMG_20200112_144818.thumb.jpg.a80dd9aaf433d8f3037cad7b9d1a1de7.jpg

Maşallah ,kesene bereket şimdi Sen de ben gibi yaz kış kendin değiştirirsin [emoji6]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...