İçeriğe Yönlendir

Mercedes E270 Cdi, Otomobilim

Önder Özcan

Recommended Posts

Sani Gerşon
2 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Dikkat et üzerinden atlamasın.

Vay vay vay, bunları da mı bu gözler okuyacaktı. C5 şimdi ne gururlanıyordur ama. Focus'un gözleri yaşlı. Bizi kullanan adam Mercedes de aldı. Demek ki iyi arabaydık diyorlar şimdi.

Abi,

Allaaasen, paylaşsana biraz resim? Sahibinden'deki resimlerlerleyiz hala yahu?

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Murat Atagenç
(düzenlendi)

Renkte kırmızı olsaydı, adam Önder abi kadar karizmatik değil ama :kovboy::nargile::pilot:

grbBjb.jpg

tarihinde Murat Atagenç tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Sayın ekselansları affınıza sığınarak ; otomobilinizin konusunu yeni gördüm ve ağzım açık bir şekilde son sayfaya kadar okudum bu arada ben de tam bunun,

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-2004-mercedes-e-270-cdi-avantgarde-yetkili-servis-bakimli-614082924/detay

pazarlığını yapıyordum ki renkler aynı olunca bir foruma aynı renk 3 yıldız fazla diye başka otomobil arayışlarına girdim.
Haa bu arada unutmadan hayırlı olsun inşaallah ,maşallah , kazasız cezasız kullanılsın inşallah.
Hafta sonu Eskişehir seyahatinde arkadaşımın C serisi benzinlisi bile alışkanlık yapınca bir E serisi de ben bakayım [emoji41]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
8 dakika önce, Adnan Çakır yazdı:

Sayın ekselansları affınıza sığınarak ; otomobilinizin konusunu yeni gördüm ve ağzım açık bir şekilde son sayfaya kadar okudum bu arada ben de tam bunun,

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-2004-mercedes-e-270-cdi-avantgarde-yetkili-servis-bakimli-614082924/detay

pazarlığını yapıyordum ki renkler aynı olunca bir foruma aynı renk 3 yıldız fazla diye başka otomobil arayışlarına girdim.
Haa bu arada unutmadan hayırlı olsun inşaallah ,maşallah , kazasız cezasız kullanılsın inşallah.
Hafta sonu Eskişehir seyahatinde arkadaşımın C serisi benzinlisi bile alışkanlık yapınca bir E serisi de ben bakayım emoji41.png

Gel abi gel, kulube  katıl :D  Hazır kırmızıyı da bulmuşsun :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Valla azizim bunun en makbul olanı hangisidir ki bilemedim biraz daha araştırayım ,arkadaşım da başımın etini yedi al bir merso diye diye Eskişehir'e gidip geldik .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Bir saat önce, Adnan Çakır yazdı:

Hafta sonu Eskişehir seyahatinde arkadaşımın C serisi benzinlisi bile alışkanlık yapınca bir E serisi de ben bakayım emoji41.png

Bu renk çok moda al abi al al

S kasa için e sınıfı ehliyet isterler sende vardır da direk s den başlarsan sonra maybach bakar oluruz

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

E sınıfı ehliyet + src1src4 var sıkıntı yok da cidden takasla bi E sınıfı aklımı çekecek gibi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
1 dakika önce, Adnan Çakır yazdı:

E sınıfı ehliyet + src1src4 var sıkıntı yok da cidden takasla bi E sınıfı aklımı çekecek gibi

Bunların bir Xenonu şimşek vari bak focus gibin de değil 😛

airmatic de varmış bir ventille Travego tadından yolculuk 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
10 dakika önce, Adnan Çakır yazdı:

Fiyat bandını söyle bakmaya başlayalım abi. E200 komp. yakışır,

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-2005-mercedes-e200-kompressor-avantgard-auto-136.328km-otoshops-660710129/detay

,yoksa dizel mi istersin?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-2004-beyaz-e270-cdi-2009-makyajli-komple-661293415/detay

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Murat Atagenç
Önder Özcan
8 dakika önce, Murat Atagenç yazdı:

Siyah deri mi 😖

Aradığın arabayı bulduğunda şansa siyah deriyse alınabilir ama ilk tercihim daima bej olur. Mecburiyetten siyaha evet diyebilirim :)

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
Toplamı zaten 400nm

500 üstü kullanınca biraz az geldi gibi
Bi gün 0-100 ve 100-200 deneyelim kaybeden anahtarları bıraksın
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
4 dakika önce, Fatih Keskin yazdı:

500 üstü kullanınca biraz az geldi gibi
Bi gün 0-100 ve 100-200 deneyelim kaybeden anahtarları bıraksın

Ev tapusunu da ekleyelim mi?

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Kazasız, belasız ve de cezasız güle güle kullan Önder. Bundan sonra F35 alırsın artık. [emoji1][emoji106]

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
20 dakika önce, H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Kazasız, belasız ve de cezasız güle güle kullan Önder. Bundan sonra F35 alırsın artık. emoji1.pngemoji106.png

Teşekkür ederim Cenk. Hayırlısı, kısmet :) 

14 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Vay vay vay, bunları da mı bu gözler okuyacaktı. C5 şimdi ne gururlanıyordur ama. Focus'un gözleri yaşlı. Bizi kullanan adam Mercedes de aldı. Demek ki iyi arabaydık diyorlar şimdi.

Abi,

Allaaasen, paylaşsana biraz resim? Sahibinden'deki resimlerlerleyiz hala yahu?

Sani ciğim, Vakit var mı vakit, biraz borç verir misin? Sabah karanlıkta bin işe git, akşam karanlıkta bin eve dön. Daha ilk hafta sonumuza nihayet geldik, yarın pazar inşallah diyorum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...