İçeriğe Yönlendir

Mercedes E270 Cdi, Otomobilim

Önder Özcan

Recommended Posts

Selim Kaya
15 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Forumdaki fakir sayisi azaliyor ya ona yanarim.

Fakir mi lazım sana 😀

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Biri fakir demiş bildirim geldi. Konu içinde o kelimeyi çok kullanmazsak..

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Fakir mi lazım sana [emoji3]

Sosyo ekonomik duzeyi esit kisilerle bulunmak isterim :)

Sosyoekonomik duzeyi dusuk kisiler dedim kabul gorur mu. Boyle daha bi cafcaflı oldu.

O araba zekat dusuyor degil mi? Duzeyime katkida bulunmaniz acisindan.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Bu gün bir ara otoshops tan içeri girdiğimi anımsıyor gibi oldu mu ne işte öyle bir şey olurkene bir de baktım ki bu arabanın kapısını açarkene buldum kendimi [emoji43] araç güzel ama iç temizlik yapılmış tavan da kapı içlerinde bir kaç yerde sarkma var + içinde çok ağır sigara kokusu var kaputta ezik göçük var ön sağ koltukta yanık yırtık var vs.vs takasta benim arabaya istediğim fiyata yaklaşamadılar yoksa E 200 le eve dönecektik [emoji16]

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Bize gelmez bu, yıkamacıya gidersin bahşiş ister, valesi ister, karpuzcu kazıklamaya çalışır , olmaz.  Vakiki gömlekle de binemezsin. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
20 dakika önce, Evren Erakçora yazdı:

Bize gelmez bu, yıkamacıya gidersin bahşiş ister, valesi ister, karpuzcu kazıklamaya çalışır , olmaz.  Vakiki gömlekle de binemezsin. 

yıkamacıyı şoför düşünsün, veleye zaten gerek yok malum şoför içinde bekler, karpuzcu ile de aşçı ilgilenir ; mersonun  sahibinin....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
5 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

yıkamacıyı şoför düşünsün, veleye zaten gerek yok malum şoför içinde bekler, karpuzcu ile de aşçı ilgilenir ; mersonun  sahibinin....

Başka türlüsü oluyor mu ki bu işlerin?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
1 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

Başka türlüsü oluyor mu ki bu işlerin?

bi arkadaş oluyor dedi ama bilemedim kuzum, vaktim dardı havyar seçiyordum kataloğdan

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
45 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Sosyo ekonomik duzeyi esit kisilerle bulunmak isterim :)

Sosyoekonomik duzeyi dusuk kisiler dedim kabul gorur mu. Boyle daha bi cafcaflı oldu.

O araba zekat dusuyor degil mi? Duzeyime katkida bulunmaniz acisindan.

İlanlara bakarsak bu araçların ulaşılmaz değil, ulaşılmaz olduğu sanılan araçlar olduğunu görürüz :)

37 dakika önce, Adnan Çakır yazdı:

Bu gün bir ara otoshops tan içeri girdiğimi anımsıyor gibi oldu mu ne işte öyle bir şey olurkene bir de baktım ki bu arabanın kapısını açarkene buldum kendimi emoji43.png araç güzel ama iç temizlik yapılmış tavan da kapı içlerinde bir kaç yerde sarkma var + içinde çok ağır sigara kokusu var kaputta ezik göçük var ön sağ koltukta yanık yırtık var vs.vs takasta benim arabaya istediğim fiyata yaklaşamadılar yoksa E 200 le eve dönecektik emoji16.png

Anladım abi. E düzgünü bulunur? Sen o niyete girdiysen...

35 dakika önce, Evren Erakçora yazdı:

Karpuzcunun çaresi var da, diğerleri biraz sıkıntı :D (karpuzcuyu geç, 100 adım geri yürü, arabadan indiğini görmesin )

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
46 dakika önce, Adnan Çakır yazdı:

Bu gün bir ara otoshops tan içeri girdiğimi anımsıyor gibi oldu mu ne işte öyle bir şey olurkene bir de baktım ki bu arabanın kapısını açarkene buldum kendimi emoji43.png araç güzel ama iç temizlik yapılmış tavan da kapı içlerinde bir kaç yerde sarkma var + içinde çok ağır sigara kokusu var kaputta ezik göçük var ön sağ koltukta yanık yırtık var vs.vs takasta benim arabaya istediğim fiyata yaklaşamadılar yoksa E 200 le eve dönecektik emoji16.png

bi forbis bi de süngere bakardı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Ooo yeni bir akım.
Bugün bir anda Babam bir yere gidiyoruz diye beni evden zorla çıkarıp Otoshop a götürdü [emoji23] Siyah bir E kasaya bakmak içinmiş meğer [emoji3] hatalı iç temizlik yüzünden tavanda sarkmalar ve kullanan kişinin içinde oturup sadece sigara içmiş olmasi ve içindeki koku ve Canım Focusumuzun değerini dusurmeleri sebebiyle vazgeçtik [emoji41] az daha alıp dönüyorduk eve..
  • Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Bugün bir anda Babam bir yere gidiyoruz diye beni evden zorla çıkarıp Otoshop a götürdü [emoji23] Siyah bir E kasaya bakmak içinmiş meğer [emoji3] hatalı iç temizlik yüzünden tavanda sarkmalar ve kullanan kişinin içinde oturup sadece sigara içmiş olmasi ve içindeki koku ve Canım Focusumuzun değerini dusurmeleri sebebiyle vazgeçtik [emoji41] az daha alıp dönüyorduk eve..

O ilandaki araç pahalı zaten. İyi ki olmamış. Takasta maalesef  öldürüyorlar Oğuzhan. Ben mesajı aldım, ilgileniyorum [emoji3]

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Anıların mı depreşiyor
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
10 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

O yıldız buraya gelecek

054db3af0370e945d1749ab030bf935a.jpg

Sabah kahvaltısında misafirlerin mi var? 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Sabah kahvaltısında misafirlerin mi var? 
Ooo pasta polish işleri ha
Yok yaa geçerken uğradı, çırağa bişey lazımmış
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

otopark özelliği var mı Önder ? yoksa da üzülme.

• Beğen 3
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Saygı duyulan son mercedeslerden olur kendisi. Hayırlı olsun kazası belasız

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
1 saat önce, Haşmet Güngör yazdı:

otopark özelliği var mı Önder ? yoksa da üzülme.

:D

Aman abi, böyle otomatik park istemem

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
16 dakika önce, Süha Demirtaş yazdı:

Saygı duyulan son mercedeslerden olur kendisi. Hayırlı olsun kazası belasız

Teşekkürler Süha 👍

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...