İçeriğe Yönlendir

Mercedes E270 Cdi, Otomobilim

Önder Özcan

Recommended Posts

Önder Özcan

Dun aracimizla ilk adam gibi yolculugumuzu yaptik. Erikli tepede karda sucuk sinavini basariyla gectik cok sukur [emoji2956]
fbe21891b9906dd9d8b9835bb700329b.jpg065df657480b594a028ce6904c42e6fe.jpg641f4e6e6d3c9cd1bf172993eb8dcedf.jpg5d2a0518e26241d8330d5a75392dbce2.jpga6e85f51098da942dff1189c0048ea9f.jpg65a5be5339008673edc8fa65371a5cc5.jpg

• Beğen 13
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bu ne arkadaş, girmeyeceğim bu foruma artık. Burjuva oldu hepisi. Yarısı cip, yarısı mersedes alıyor. 

• Beğen 5
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
40 dakika önce, Mahmut Yıldız yazdı:

Bu ne arkadaş, girmeyeceğim bu foruma artık. Burjuva oldu hepisi. Yarısı cip, yarısı mersedes alıyor. 

O kadar sorun olacaksa ben çıkayım, Mebekılapterenoktakom bana kucak açtı zaten :p

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
17 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

O kadar sorun olacaksa ben çıkayım, Mebekılapterenoktakom bana kucak açtı zaten :p

Hafta sonu gördüm zaten. Dedim şimdi rencide etmeyeyim bıraktın gittin bizi diye. İtirafın gelmiş.

Yaktırmışsın lambayı :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
18 dakika önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Hafta sonu gördüm zaten. Dedim şimdi rencide etmeyeyim bıraktın gittin bizi diye. İtirafın gelmiş.

Yaktırmışsın lambayı :) 

Cumartesi iş çıkışı uğradım servise sordum lamba işini, beyinden kapalıdır dedi, açtırdım. Bir sorun yok, neden kapattılarsa artık :)

Bizim forum gibisi yok yahu, gözünü seveyim bizim mekanın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Bir saat önce, Önder Özcan yazdı:

Olur mu agam, izninle biz de girelim foruma yeter

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ciilop, hayırlı olsun :)

yahu ne çok zengin var forumda, birden atağa geçtiler, elebaşlarını yakalamak lazım :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Şimdi, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Ciilop, hayırlı olsun :)

yahu ne çok zengin var forumda, birden atağa geçtiler, elebaşlarını yakalamak lazım :D

:) Teşekkürler

Zenginlikle ilgisi yok, gözü karartmakla ilgisi var aslında :) 

• Beğen 1
  • Teşekkür 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Bir saat önce, Önder Özcan yazdı:

lr2 diyorumda gözüm kararıyor, kendimi revirde buluyorum, birde birilerinin saldırı riski var, onuda hesaba katıyorum, gerçi atağa atak yapacağım ama öyle işte :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
4 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

lr2 diyorumda gözüm kararıyor, kendimi revirde buluyorum, birde birilerinin saldırı riski var, onuda hesaba katıyorum, gerçi atağa atak yapacağım ama öyle işte :D

Tehlikeli sularda yüzüyorsun :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
19 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Lr2, HSE ikisini aynı cümle içinde kullanıyorsan saldırı riski her zaman var. tek tek kullanınca bir şey olmuyor denedim. :p

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
2 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Ali abi 3 harfli de. Birden söyleme

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
1 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Kaşınmayın canlarım 

Bak bunlar hep kaşınıyolar. Benden söylemesi.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
20 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Ali abi 3 harfli de. Birden söyleme

BeMeWe :)

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
Bir saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

BeMeWe :)

Bir saat önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

HeSeEe

LeReTu :)

3 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Kaşınmayın canlarım 

Tirend passat nedir yav fokuz bozması gibim bişe mi?

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
5 saat önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

Lr2, HSE ikisini aynı cümle içinde kullanıyorsan saldırı riski her zaman var. tek tek kullanınca bir şey olmuyor denedim. :p

o ne ki, ben daha beterini isterim, LR2 SD4 (190 hp. +yazılım yada box ve egr iptali ile) HSE, sence başıma bir iş gelirmi yoksa bu Hp kaçışıma yetermi :D

Haaa unutmadan, trend passatmı, one (one diyince aklıma geldi, hTC vaan nambır van bu arada) yav ayıptır :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)

o ne ki, ben daha beterini isterim, LR2 SD4 (190 hp. +yazılım yada box ve egr iptali ile) HSE, sence başıma bir iş gelirmi yoksa bu Hp kaçışıma yetermi :D

Haaa unutmadan, trend passatmı, one yav ayıptır :D

yok ne kadar hp olursa olsun gerekirse Cesna ile kuş uçuşu yolu kısaltıp yakalama kabiliyetine sahip olabiliyor bazen @Servet Aydın yeter ki o kelimeler yan yana gelmesin ama bence kaçış yollarını tamamen kapatmışsın sen Yunanistan'a kaçış yollarına bir araştır istersen anca o keser diyeceğim ama SD4 yazmışsın oraya bile gelme ihtimali var. 

tarihinde Mehmet Kazancıoğlu tarafından düzenlendi
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

:seytan:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

:seytan:

bu hiç iyi olmadı 

Yorum bağlantısı
Ali Gök
5 saat önce, Önder Özcan yazdı:

doğru :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sn forum yönetimi, bu konuyu sadece özel üyeler görecek hale getiriniz. Konuya yazanlar görsün kafi. Sonrasında vakumlu ambalaj ile sakladığım küfürleri saydırmak istiyorum 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Bir saat önce, Servet Aydın yazdı:

Sn forum yönetimi, bu konuyu sadece özel üyeler görecek hale getiriniz. Konuya yazanlar görsün kafi. Sonrasında vakumlu ambalaj ile sakladığım küfürleri saydırmak istiyorum 

Gizle butonu sıkısmııış yetisin beyleeeer 😯😯

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...