İçeriğe Yönlendir

2007 Jetta için Mp3 Çalabilen Orijinal Ünite

Doğan Arşiray

Recommended Posts

Doğan Arşiray

Başlıktan anlaşıldığı üzere emanet arabamda mp3 çalabilen ünite yok. Sadece cd çalabiliyor ve eziyet. Bunun yerine iyi durummda  mp3 ucuz lü bir ünite nereden bulabilirim? Ve ekranı mavi olmayanı yokmu acaip rahatsız ediyor rengi beni.

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek
Başlıktan anlaşıldığı üzere emanet arabamda mp3 çalabilen ünite yok. Sadece cd çalabiliyor ve eziyet. Bunun yerine iyi durummda  mp3 ucuz lü bir ünite nereden bulabilirim? Ve ekranı mavi olmayanı yokmu acaip rahatsız ediyor rengi beni.
Abi bu emanet arabanın tüm eksiklerini tamamlayacak mısın? Rcd310 takabilirsin ancak gateway uyumlu olur mu bilemem 2009 altında sorun oluyordu golflerde.
İstersen bir AliExpress linki vereyim. Orjinal teybe cd changer cihazı. Usb ve aux kullanabiliyorsun. Ben vites önündeki boş tuşlara kesip biçip orjinal görüntüsüyle monte etmiştim girişleri. 80 liraya almıştım şuan 100-110 vardır heralde
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

hadi ya, linki görebilirmiyim?

araç çok kıymetli muhterem dedeme ait. tamamlamakta sorun yok. iki lastik almıştım geçen hafta. cayır cayır buz oldu bu sabah. fena mı işte.  her gün 1.5 saat boyunca kullanıyorum işe gidip gelirken. birde farlar çok kötü kristalize olmuş. halojen ampuller bile kendi içinde çok parlıyor.  zımpara filan kar etmedi. akrilik malzeme içinden bozulmuş.

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Ben bu ilandan almıştım geçen yıl. Usbde ses kalitesi güzel. Auxta da güzel ancak biraz kısık. 6 klasör oluşturuyorsunuz. Mp3 okuyor ancak teyp ekranında track1 track2 olarak gösteriyor şarkıları.

TRY 109.61 13%OFF | VW Araba CD Adaptörü IÇIN MP3 Ses Arabirimi AUX USB SD 12 P Bağlayın VW Beetle Golf Audi A3 için CD Changer için A4 Skoda Superb için
http://s.aliexpress.com/vEnu6BBR

Bu arada sizin araçta rcd310 var sanırım. Mavi ekran. Eğer rcd310 var ise , beyaz ekranlıları da var o cihazın. Polo ve leonlarda kullanılan. İkinci el uygun bulunursa alıp denenebilir bence.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Far camı için. Ben almadım ancak golf forumunda alıp takan olmuştu. Kalitesi hakkında bilgim yok.
TRY 238.14 15%OFF | 2x şeffaf konut far Lens kabuk kapak lambası montaj VW MK5 için GOLF 5 GTI GLI JETTA 2005-2009 araba stil XNC
https://s.click.aliexpress.com/e/bMHLWtLE

Link atmaya başlamışken devam edeyim
Orjinal görünümlü krom pedal seti
TRY 41.65 20%OFF | Araba Ayak Istirahat Yakıt Hızlandırıcı Fren Debriyaj Pedallar Pedleri VW Passat için B6 B7 CC yeni Böceği 14 Alltrack Sharan 7N Skoda Superb II
https://s.click.aliexpress.com/e/MbmGKqy

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

pedal setine gerek yok da, bu vw nin düz vitesli arabalarında pedallar neden bu kadar yakın yahu. frene basacağım yerde ayağımı debriyaja basarken buluyorum.

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Far sensörünüz yoksa kendinden sensörlü far anahtarı da var bu arada bilgin olsun abi. Virüsleri saldım, bir sorun olursa burdayım [emoji23]

pedal setine gerek yok da, bu vw nin düz vitesli arabalarında pedallar neden bu kadar yakın yahu. frene basacağım yerde ayağımı debriyaja basarken buluyorum.
Valla 3 yıl golf 5 kullandım şuanda leon var. Bana hiç garip gelmedi. Diğer araçları pek kullanmadım belki de ondandır
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Bütçeniz nekadar bilgim yok ama bundan alabilirsiniz. Yanlız bu kasalarda teyp değişince yeni teyple uyum sorunu oluyor ve park halinde teyp kapalı olsada elektrik çekiyor.
Bunun en kolay çözümü teype gelen elektiriği kontağa bağlı biryerden almak(orjinal elektriğini iptal etmek gerekiyor=
https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-vw-passat-b6-golf-jetta-orjinal-teyp-633104892/detay

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

beyaz ekranlı rcd310 var elimde isterseniz uygun bir fiyata verebilirim yanlız kodu yok istiyor mu onuda bilmiyorum

Yorum bağlantısı
Yusuf Berke
3 saat önce, Emre Öğüt yazdı:

beyaz ekranlı rcd310 var elimde isterseniz uygun bir fiyata verebilirim yanlız kodu yok istiyor mu onuda bilmiyorum

Kod girildiğinde kodu aracın beynine kaydettiği için kendi aracınızda istemeyebilir (akü değişimi vs.) ama başka bir araçta isteyecektir.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

açıkçası gerçekten lazım değilse para harcamayacağım bir araç bu. bu gün sağ kapının cam köşesindeki tweeterin çalışmadığını fark ettim cd dinleyince. bu ne tip te bir tweeter bilen varmı? ucuz küçük sony filan takılacak yer varmı? 

19 saat önce, Uğur Kamil yazdı:

Bütçeniz nekadar bilgim yok ama bundan alabilirsiniz. Yanlız bu kasalarda teyp değişince yeni teyple uyum sorunu oluyor ve park halinde teyp kapalı olsada elektrik çekiyor.
Bunun en kolay çözümü teype gelen elektiriği kontağa bağlı biryerden almak(orjinal elektriğini iptal etmek gerekiyor=
https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-vw-passat-b6-golf-jetta-orjinal-teyp-633104892/detay

neden öyle bir şey oluyor olabilir? soketler aynı değilmi?

Yorum bağlantısı
Yusuf Berke
7 dakika önce, Dogan Arsiray yazdı:

neden öyle bir şey oluyor olabilir? soketler aynı değilmi?

Gateway eski. Radyoyla uyumlu çalışmıyor. 2008 altı eski gateway maalesef. Sıfırı pahalı bir parça.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

ben CD çalarım problem değil. tweeteri değiştirmem lazım.  orijinalinden bulunurmu? bulunmaz ise çift tweeter alıp adapte edeceğim yerlerine.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
Yasin Şimşek
ben CD çalarım problem değil. tweeteri değiştirmem lazım.  orijinalinden bulunurmu? bulunmaz ise çift tweeter alıp adapte edeceğim yerlerine.
Abi uydurabiliyorsan başka bir şey uydur. Orjinalinde pek etki etmiyordu sese. En azından bizdeki öyleydi. Hem bu tarz küçük orijinal parçalara afaki fiyatlar görebilirsin. Gerek yok bence
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Teybi sökmek için. Üst orta havalandırmayı ( bazı modellerde eşya gözü) söküyoruz. Oranın altında 2 tane torx vida çıkacak. Onları söküyoruz. Daha sonra trim sökme aparatları ile dörtlü düğmesinin altından teyp çerçevesiyle üst parçanın birleşme alanından üst parçayı zorlayarak çıkartıyoruz.

Bu parça çıktıktan sonra sağ ve solda iki vida göreceksin abi. Teyp çerçevesinin vidasi. O iki vidayi da al. Sonra çerçeveyi kenarlardan kanırtarak çıkar. Geri kalanı tırnaklı.
Teybinde kendine ait 4 vidasi var onu da söktün mu teyp senindir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek
Farklı araca takarken kod istiyor. Ben leonda orjinal teybe dönmeyi düşünüyorum. Uygun fiyata çerçevesini bulanilirsem rcd310 aramaya başlayacağım. Fiyat olarak ne düşünüyorsun.
Kodu nasıl bulunur bilmiyorum biraz araştırayım. Şuan alabilcek durumum yok ama aklımda olsun. Tanıdıktan almam benim için daha iyi
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

Uuff, kesin sicak havada sokmem lazim. Ben sadece tweeteri degistireyim en iyisi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Zaten sökme nedenin benim linkini attığım cihazı takmaksa. Bir aydan erken gelmez şuan tatildeler.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

tweeter bozulmuş, kapı içini söktüm. varsa eldekilerden yoksa n11 den filan alıp takacağım artık. tavan lambasını az kırarak tamir ettim bu arada.

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Ben çakmaklığa takılıp teyp ile haberleşebilen cihaz aldım usb ve kart girişli taktım iş görüyor şimdilik 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
3 dakika önce, Hasan Karabekiroglu yazdı:

Ben çakmaklığa takılıp teyp ile haberleşebilen cihaz aldım usb ve kart girişli taktım iş görüyor şimdilik 

Öndrööd yök mö?

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
1 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Öndrööd yök mö?

Ben o kadar zengin değilim daha yani olamadım :) 

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
19 saat önce, Dogan Arsiray yazdı:

tweeter bozulmuş, kapı içini söktüm. varsa eldekilerden yoksa n11 den filan alıp takacağım artık. tavan lambasını az kırarak tamir ettim bu arada.

Şöyle bişi hem blututlu 

https://www.hepsiburada.com/s-link-slbt232-led-ekran-usb-micro-aux-bluetooth-arac-kiti-transmitter-modulator-p-HBV00000BI0TH

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...