İçeriğe Yönlendir

ML430 Hakkında Bilgi

Doğan Arşiray

Recommended Posts

Hasan Karabekiroglu
10 dakika önce, Dogan Arsiray yazdı:

Benzinli V8.

Sesi güzeldir :)

Yorum bağlantısı
Ali Gök

hadi bakalııımm niyet bozuldu :D 

ben çok anlamam da mustafa mervcedesçi biliyorsa ondan gelir yorum  kaç model bakıyorsun 2001 civarımı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Araç 10 numara ancak yakıt dışında parça sorunu var diye okumuştum. Hem az hem de pahalı

Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Mercedes Mercedes’tir. Sadece bu tarz ara motorlar ( Türkiye’de çok satamamış modeller) maalesef tamir bakım kısımlarında çok sorun oluyor. Sürekli yurt dışından parça getirmeyle uğraşmak gerekebilir. Bence yaşından ötürü daha çok tercih edilmiş motor kombinasyonlarına odaklanmak gerekir.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
19 dakika önce, Hacı Şenyurt yazdı:

Mercedes Mercedes’tir.

ML için çok geçerli değil o.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
hakan ural kasa derler bunlara herkes bilmez ha [mention=33488]Sami Demirpaz[/mention] hakan uraldı dimi o
Aynen :)

2001 alinacaksa ML55 alir gecerim. Yakiti WJ den az
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

S500 ile aynı motordur diye düz mantık yaptım. Parçası en bol olanı 320 dir diye düşünüyorum. Bence en güzel en düzgün olanını bulup almaya çalışın. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

aMl kasalarin işciliği cok kotuydu. Otomobil dergilerinde hep bundan şikayet edilirdi. Amerikada uretilirdi. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

ML55 AMG nin maketi vardı bende 😛 onun dışında çok bilmem, ama Mercedeste ara motor tutulmaz. Parça olarak ml320 ml400  parçası çok farklıdır denemez önemli olan motor kodu. Motor hacmi farklı olsa da ana parçalar aynıdır. Tabi motor dış aksesuar da fark olabilir ki o 2001 ml ile 2004 ml in aynı motorunda da çıkabilir.

Yorum bağlantısı
Ali Gök

niyet v8 e döndüyse bütün parçarlarını ezbere bildiğin bir wj alsan daha iyi olmazmı 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

430 V8 için giriş motoru 500 ile 55 AMG aynı m113 motor

721f22008893c5484b21f9273dfe45b7.jpg

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

İlgimi çeken bir model, 45-50 binlere bile bulunuyor sarı sitede. Kasko yapılıyor mu? Bir farı ne kadardır?

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
İlgimi çeken bir model, 45-50 binlere bile bulunuyor sarı sitede. Kasko yapılıyor mu? Bir farı ne kadardır?
93 R9 a önceki sahibi 2018 de ben alana kadar kaskolu binmiş. Sen kasko yapabilecen mi asıl soru o [emoji14] zeyil yaptım 2001 e devam eden poliçe varsa daha kolay
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Şimdi, Mustafa Tüfekçi yazdı:

93 R9 a önceki sahibi 2018 de ben alana kadar kaskolu binmiş. Sen kasko yapabilecen mi asıl soru o emoji14.png zeyil yaptım 2001 e devam eden poliçe varsa daha kolay

Şayin parası mı çıkar? Kaskosuz binmektense tüpsüz dalış yapayım daha iyi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
5 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

niye yapılmasın ki . benim 2004 liberty kaskolu , saminin 2001 grand cheroke kaskolu :nargile:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Şayin parası mı çıkar? Kaskosuz binmektense tüpsüz dalış yapayım daha iyi [emoji3]
Fluence kaskosuz mu

Yedek parça için Batuma gidiş sebebi çıkar işte

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
5 dakika önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

Fluence kaskosuz mu

Yedek parça için Batuma gidiş sebebi çıkar işte

Fluda kasko yok, geçen ayna kapağını çalmışlar, çıkmacıdan aynı renk 50 tl ye aldım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...