İçeriğe Yönlendir

Mondeo III - Bagaj Açılmaması

Ali Yıldırım00

Recommended Posts

Ali Yıldırım00

Selam aleyküm abilerim şimdi bagaj hiç bir şekilde açamıyorum çok sıkıntı oluyor trafikte açmamız gerekirken stop edip anahtar ile açıyoruz içerde ki düğme ile hiç açmıyor onu söktüm temizledim belki oksit yapmıştır diye ama olmadı anahtara basınca motor sesi geliyor ama hiç bir şekilde açmıyor şimdi sigortamı kilit mi bozuk yoksa anahtarla ilgili bir sıkıntımı var

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
(düzenlendi)

Bagaj kilidi anahtarı bozuk. Orada bir swiç var o sebep oluyo sanırım.

tarihinde Harun Kocaçalışkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Yıldırım00
Peki kendimiz söksek yapabilceğimiz birşey mi
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
Bir saat önce, Ali Yıldırım00 yazdı:
Bir saat önce, Harun Kocaçalışkan yazdı:

Peki kendimiz söksek yapabilceğimiz birşey mi

Şu konuları inceleyiniz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
9 saat önce, Ali Yıldırım00 yazdı:

Selam aleyküm abilerim şimdi bagaj hiç bir şekilde açamıyorum çok sıkıntı oluyor trafikte açmamız gerekirken stop edip anahtar ile açıyoruz içerde ki düğme ile hiç açmıyor onu söktüm temizledim belki oksit yapmıştır diye ama olmadı anahtara basınca motor sesi geliyor ama hiç bir şekilde açmıyor şimdi sigortamı kilit mi bozuk yoksa anahtarla ilgili bir sıkıntımı var

Bagaja gelen kabloları kontrol edin kırılma kopma vardır. Sadece anahtarla açılıyorsa elektrik gelmiyordur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Yıldırım00
Bagaja gelen kabloları kontrol edin kırılma kopma vardır. Sadece anahtarla açılıyorsa elektrik gelmiyordur.
Anahtarla sadece ses geliyor açmıyor
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
On 16.02.2019 at 01:08, Ali Yıldırım00 yazdı:
On 16.02.2019 at 01:06, Mehmet Kaya yazdı:

Anahtarla sadece ses geliyor açmıyor

Kabloları kontrol edin.

Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca

sol arka stobun arka koltuğa yakın kısımda bagaj butonuna giden tesisat var kabloları kontrol edin bagaj kağaını anahtarla manuel olarak anahtarı sokup çevirerek açabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...