İçeriğe Yönlendir

C4 - Uyumlu Silecek

Timuçin Duru

Recommended Posts

Timuçin Duru

2007 citroen c4 aracıma uyumlu ön arka silecek nereden bulabilirim? Yardımcı olurmusunuz?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

sileceksepeti.com

Ben çok memnunum. 10 aya yakın kullandım silecekleri. Hem de eco serisini.

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
(düzenlendi)

Bende  En kalitelisinden en ucuzuna kadar kullandim.Buz-kar yazin gunes nedeniyle miyadlarini cabuk dolduruyorlar.O nedenle en ucuzunu aliyorum ama sık sık degistiriyorum.

Tabi yasanilan yer ve iklime gore farklilik gosterecektir. Rbw guzel marka.

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Osman Ozturk

Silecek sepetinin n11 mağazasından alıyorum. Bosch marka,kargo çok hızlı,ürünlerden de memnunum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

Silecek sepeti isimli firmadan kesinlikle alışveriş önermiyorum. Kış ortasında aldığım en kaliteli aerotwin silecekleri dün itibariyle arkasında deli gibi iz ve kalıntı bırakmaya başladı. Bosch firması 8 gün içinde değişim saçmalığını zırvaladı vs vs vs. Silecek sepetini aradığınızda sizi bosch müşteri hizmetlerine yönlendiriyor. 15-20 liraya bir ürün alıp geçin derim. Bir daha orijinal ekipmandan şaşmayacağım. Ya ucuz bir ürün alın yada orijinal alın.

Yorum bağlantısı
Yılmaz Gökçe

daha önceki arabamda internetten uygun fiyatlı bir silecek almıştım acayip ses yapıyordu.

Bu sefer biraz kaliteli bişey aldım sorun yok.

bunlar size göre sanırım 

https://www.trendyol.com/bosch/bosch-aeroeco-450mm-ae45-graphite-6-aparatli-muz-sile-3397013450-p-3018933?boutiqueId=302362&gclid=CjwKCAiAkrTjBRAoEiwAXpf9CYYrf0VNIhUbeFWo_9bzmi9URTga2RirsqVfLT7-kAMishwSebRYRhoC_rIQAvD_BwE

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...