İçeriğe Yönlendir

Fiesta VI - Motor Kulağı Bozuk Olabilir mi?

Doğukan Ertemiz

Recommended Posts

Doğukan Ertemiz

2014 model ford fiesta 1.5tdci aracımda geri vites de ve  1 viteste, debriyaj kavramada motorun sağ kısmından gırrt diye ses geliyor , debriyaja basınca da geliyor motor sesini çok içeri alıyor araba motor kulağı sorunlu olabilir mi ?  ustaya götürdüğümde ustada kasada vibrasyon var sanki dedi emin olmak için sağlam motor kulağ takıp denememiz lazım dedi bana pek mantıklı gelmedi o yüzden buraya sormak istedim.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ahmet Ünl
On 20.02.2019 at 14:52, Doğukan Ertemiz yazdı:

2014 model ford fiesta 1.5tdci aracımda geri vites de ve  1 viteste, debriyaj kavramada motorun sağ kısmından gırrt diye ses geliyor , debriyaja basınca da geliyor motor sesini çok içeri alıyor araba motor kulağı sorunlu olabilir mi ?  ustaya götürdüğümde ustada kasada vibrasyon var sanki dedi emin olmak için sağlam motor kulağ takıp denememiz lazım dedi bana pek mantıklı gelmedi o yüzden buraya sormak istedim.

Dostum 2014 1.5 bende de var söylediklerin bende de bire bir aynıydı sağ üst motor takozu çatlak çıktı değiştirdim o ses gitti haberin olsun 

Yorum bağlantısı
Doğukan Ertemiz
22 saat önce, Ahmet Ünl yazdı:

Dostum 2014 1.5 bende de var söylediklerin bende de bire bir aynıydı sağ üst motor takozu çatlak çıktı değiştirdim o ses gitti haberin olsun 

Birde araç 1 vites kavramada kendi kendine gaz veriyor sizde de böyle birşey varmıydı acaba motor sallandığı  için gaz telini tetikliyor olabilirmi

Yorum bağlantısı
Ahmet Ünl
On 10.03.2019 at 15:05, Doğukan Ertemiz yazdı:

Birde araç 1 vites kavramada kendi kendine gaz veriyor sizde de böyle birşey varmıydı acaba motor sallandığı  için gaz telini tetikliyor olabilirmi

O konuda bir bilgim yok bende öyle birşey olmadı sen bence işinin ehli bir ustaya göster

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Ugur Demir
Ahmet Ünl yazdı:

Orjinali ile mi değiştirdiniz işçilik ne kadar ödediniz bilgi verebilir misiniz 

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Ugur Demir yazdı:

Orjinali ile mi değiştirdiniz işçilik ne kadar ödediniz bilgi verebilir misiniz 

Üst kulaklarda orjinal harici önerilmiyor

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...