İçeriğe Yönlendir

Focus II - Sol Ön Camından Ses Geliyor

Tamer ÖZEN

Recommended Posts

Tamer ÖZEN

Aracım 2009 Mofel Ford Focus Titanium X.Bir süredir araçla giderken sol şöför camını az veya çok açtığımda, bir tıkırtı sesi geliyor.Açmada ve kapanmda hiç bir sorun olmuyor.Tamamen kapatarak gittiğimde ses gelmiyor.Yalnızaçık olduğunda ses geliyor.Sanki cam gevşemişde sağa sola vuruyor gibi.Acaba bilgisi olan varmı arakadaşlar.

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun
Aracım 2009 Mofel Ford Focus Titanium X.Bir süredir araçla giderken sol şöför camını az veya çok açtığımda, bir tıkırtı sesi geliyor.Açmada ve kapanmda hiç bir sorun olmuyor.Tamamen kapatarak gittiğimde ses gelmiyor.Yalnızaçık olduğunda ses geliyor.Sanki cam gevşemişde sağa sola vuruyor gibi.Acaba bilgisi olan varmı arakadaşlar.
Aynadan geliyor olabilir. Aynısını bende yaşadım. Bir iki kere kapattım açtım, ikide vurdum düzeldi [emoji16]
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Camdan geliyordur, kronik bende de var. tam kapalı yada açık  sıkıntı yok, yarım açarsam cam tıkırdıyor.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tamer ÖZEN

Bu slikon spreyini camın kenarlarınamı yoksa camın çıktığı aşağı tarafamı sıkacağım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bu slikon spreyini camın kenarlarınamı yoksa camın çıktığı aşağı tarafamı sıkacağım.

Cama değil. Camın temas ettiği her yere.
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tamer ÖZEN

Mehmet ÖZYÜREK arkadaşı dedigi gibi bir tane wurth slikon spreyi aldım.Şöför camının geçtiği kanallara spreyi uyguladım.Dün ve bugün arabayı kullanarak test ettim.Ne kapalıyken nede açıkken hiç bir şekilde tıkırtı gelmedi.İlgilenip görüş belirten arakadaşlara teşekkür ederim...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...