İçeriğe Yönlendir

Fiesta IV - Fazla Yakıyor

Vedat Kildiric

Recommended Posts

Vedat Kildiric

Arabam da iş mesafesi 2 km mesafede motoru ısınmadan tam ısınmadan ise geliyorum  ve cok yakiyor bana göre 50 tl benzinle 50 km gidiyorum  sebebi sizce nedendir soguk motor bukadar yaparmı arkadaşlar

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
9 saat önce, Vedat Kildiric yazdı:

Arabam da iş mesafesi 2 km mesafede motoru ısınmadan tam ısınmadan ise geliyorum  ve cok yakiyor bana göre 50 tl benzinle 50 km gidiyorum  sebebi sizce nedendir soguk motor bukadar yaparmı arkadaşlar

Kisin arac yakit tuketimleri gercek manada artmakta.Heleki soguk motorla bu tam hakkiyla gerceklesiyor.Bence sorun yok.50 tl lik hesapla tam yakiti tespit etmek zordur.Tam depo fullemek sonra olcum yapmak gerekir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Uslu

çok fazla yakıt tüketimi var aracınızın. ortalama bir hesapla 100 km de 16 litre gibi bir yakıtı var ki aracın fabrika verisi 9 - 10 litre 100 km de.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Vedat Kildiric

Teşekürler öncelikle 2001 fiestama gözüm gibi bakiyorum aracımı sibop ve bobinler bujiler gibi bütün akşamlarını 1 ay oldu yeniden yaptırdım tam motorun ardından yanı gine 2.000 tl gitti ama sorun 100 tl benzin koy  100km git 50 koy  50km git tamam da soguk motor yaksinda  bukadar da yakarmi  arkadaşlar delircem 1.9 araçlar bukadar yakmaz bence yada böyle bir  olay başınızdan geçenler olduysa yorum bekliyorum ustaya sorduğumda  soğuk motor diyor map sonsordiyor  oksijen diyor lakardesim hepsini temizledi takti   en güzeli karbüratörlü arac en azından fazla beyin yok

Yorum bağlantısı
Furkan Ateş

bogaz kelebeği rolanti moturu temizlet. ve enjektörleride temizletirsen çekiş ve performans hızlı yakıt tasarruf sağlar. 

benzinde mi lpg demi çok yakıyır araç.

Yorum bağlantısı
Vedat Kildiric
11 saat önce, Furkan Ateş yazdı:

bogaz kelebeği rolanti moturu temizlet. ve enjektörleride temizletirsen çekiş ve performans hızlı yakıt tasarruf sağlar. 

benzinde mi lpg demi çok yakıyır araç.

Benim arac benzinli 1.25 fiesta 2001 model

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...