İçeriğe Yönlendir

Ankara Civarında Gastroentrolog Arıyorum

Emre Şimşek

Recommended Posts

Emre Şimşek

Hatırlayanlar vardır bir aralar babama karaciğer sirozu teşhisi konuldu diye ortalığı ayağa kaldırmıştım. 2 yıl kadar oluyor. Çok şükür hastalıkla yaşamaya alıştı, yediğine içtiğine azami dikkat edip kendini fazla yormuyor. Arada bir de kontrole gidiyordu.

Fakat geçen gün kapısında 4 saat beklediği doktor, 5 dk namaza gitti diye babamı muayeneye almadığı için çok canımız sıkıldı. Adam 15 gün Amerikada olacakmış bir de, bizimkinin muayenesi 15 gün ertelendi. Şimdi bir de bu bekleme süresindeyken midesinin üstünde bir yer ağrıyınca(sanırım pankreas), neden bizimle adamakıllı ilgilenecek bir doktorumuz yok dedik.. Yani bizim 3 yaşındaki çocuğun bile istediğimiz zaman ulaşabildiğimiz bir doktoru varken, her an ihtiyacı olabilecek babamızın neden yok ki. Bu gaflete(doğru kelime seçememiş olabilirim kusura bakmayın) bir son vermek için eşe dosta sordum ama henüz bir doktor bulamadık.. 

Yani aslında bir iki pahalı muayenesi olan doktora göründük ama onları sürekli görecek kadar imkanımız yok bu aralar.

Yani bize hem iyi bir doktor hem de iyi bir dost lazım.

İyi bir gastro ya da dahiliye uzmanı tanıdığınız var mı?

Ankara ve çevresi olmalı.

Mümkünse parayı çok sevmesin.

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Ayıkoğlu

Kardeşim sana bu konuda bir lütuf olacak birini biliyorum fakat Bursa da uludağ üniversitesi tıp fakültesinde prof dr Selim Gürel mükemmel bir doktor doktordanda öte süper bir insan eğer imkanın varsa ona gösterin amcamızı bir cok yakinimiza akrabamıza şifa bulmuştur.Kendisi tıp fakültesi dekanıdır aynı zamanda hastanede yatıp hastanede kalkan birisi.

Allah yardımcınız olsun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Geçmiş olsun, acil şifalar dilerim.

Umarım Amcam en kısa sürede şifa bulur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Benim bildiğim en iyilerden Başkent Üniversitesi Hastanesinde Prof. Dr. Ülkü Dağlı hoca var. Muayene ücretleri yönünden de tatmin edeceğini düşünüyorum.

Geçmiş olsun acil şifalar diliyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Kardeşim inşallah hayırlısıyla şu hastalıktan kurtulur amcamız. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

İnşallah abi. Hastayım bu foruma ya, adı oto ama her derde deva..

Bursada kardeşlerim var. Onlara Selim Bey’i araştırın dedim. Gerekirse kapısında yatın ama bir baksın dedim bakalım..

Ülkü Hocayı da araştırıyorum. Malum Ankara’da olursa daha iyi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Geçmiş olsun öncelikle. İnşallah derdinize çare olacak bir doktor bulunur. Pankreas ise ihmal etmemek gerek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
ibrahim Olkun
Bir saat önce, Emre Şimşek yazdı:

Hatırlayanlar vardır bir aralar babama karaciğer sirozu teşhisi konuldu diye ortalığı ayağa kaldırmıştım. 2 yıl kadar oluyor. Çok şükür hastalıkla yaşamaya alıştı, yediğine içtiğine azami dikkat edip kendini fazla yormuyor. Arada bir de kontrole gidiyordu.

Fakat geçen gün kapısında 4 saat beklediği doktor, 5 dk namaza gitti diye babamı muayeneye almadığı için çok canımız sıkıldı. Adam 15 gün Amerikada olacakmış bir de, bizimkinin muayenesi 15 gün ertelendi. Şimdi bir de bu bekleme süresindeyken midesinin üstünde bir yer ağrıyınca(sanırım pankreas), neden bizimle adamakıllı ilgilenecek bir doktorumuz yok dedik.. Yani bizim 3 yaşındaki çocuğun bile istediğimiz zaman ulaşabildiğimiz bir doktoru varken, her an ihtiyacı olabilecek babamızın neden yok ki. Bu gaflete(doğru kelime seçememiş olabilirim kusura bakmayın) bir son vermek için eşe dosta sordum ama henüz bir doktor bulamadık.. 

Yani aslında bir iki pahalı muayenesi olan doktora göründük ama onları sürekli görecek kadar imkanımız yok bu aralar.

Yani bize hem iyi bir doktor hem de iyi bir dost lazım.

İyi bir gastro ya da dahiliye uzmanı tanıdığınız var mı?

Ankara ve çevresi olmalı.

Mümkünse parayı çok sevmesin.

Öncelikle geçmiş olsun içinize karartmayim iyi doktorlar genelde özellere geçmekte Bizim arkadaş Pankreas ameliyatını yüksek ihtisasta yapmış baya zor bir ameliyat bildiğim kadarınca Atatürk ve yüksek ihtisas hastaneleri şehir hastanelerine taşındı yada taşınıyor tam oturmuş değil diye duydum.Arkadaş öneri yapmış Başkent iyidir yada Gata

İsterseniz arkadastan yüksek ihtisasın dokturun ismini alabilirim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sana yakın olan hizmet en iyisidir.
Ankaraya odaklan.
Geçmiş olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın
(düzenlendi)

Hocam İstanbul a yolun düşerse Koç üniversitesi ve Amerikan hastanesi gastroenteroloji doktoru DOÇ.DR. FATİH  ASLAN gerçekten bu işin uzmanı. Dünyadan en iyi 10 doktordan birisi olarak gösteriliyor bu alanda. instagram hesabı da var. Babamı kurtardı Allah Razı Olsun. birçok ameliyat denen hastayı kurtarıyor. bilgilerine..

tarihinde Tayfun Aydın tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
ibrahim Olkun
(düzenlendi)

DR.ORHAN ELBİR bizim arkadaşı ameliyat eden doktur

tarihinde ibrahim Olkun tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Hakikaten doktorlarla ilgili yorumlara bakıyorum pırıl pırıl insanlar varmış ya. Biz nasıl dinolara denk gelmişiz öyle.. 

Sırf bu araştırma bile benim içimi rahatlattı, babamın da ağrısı azaldı. Yarın başının etini yiyeceğim doktorunu değiştirmesi için. 🤓

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Doktor ismi veremem ama Üniversite hastanelerini tavsiye ederim Emre.Hocalara ulaşmak biraz zordur ama sonuçta memnun kalırsınız kesinlikle..İlk olarak Gazi, Ankara Tıp ve Hacettepe..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
8 saat önce, Metin Mankal yazdı:

Doktor ismi veremem ama Üniversite hastanelerini tavsiye ederim Emre.Hocalara ulaşmak biraz zordur ama sonuçta memnun kalırsınız kesinlikle..İlk olarak Gazi, Ankara Tıp ve Hacettepe..

Zaten Gazi Hastanesinde yapıldı şu ana kadar her şeyi. 2 sene önce bir kanama geçirmişti. Akabinde 10 gün Gazi’de yattı. Kendi doktoru 5 dakika gelip görmek istemedi. Pazartesi işe başlaması gerekiyordu hiç bir doktor istirahat raporu yazmadı. Genel olarak iyi ama bize biraz da ilgili bir insan lazım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
ibrahim Olkun
On 24.02.2019 at 08:54, Emre Şimşek yazdı:

Zaten Gazi Hastanesinde yapıldı şu ana kadar her şeyi. 2 sene önce bir kanama geçirmişti. Akabinde 10 gün Gazi’de yattı. Kendi doktoru 5 dakika gelip görmek istemedi. Pazartesi işe başlaması gerekiyordu hiç bir doktor istirahat raporu yazmadı. Genel olarak iyi ama bize biraz da ilgili bir insan lazım.

İlgi diyorsanız duygusallık lazım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün
(düzenlendi)

Doç. Dr Murat Kantarcıoğlu 

Kendisi GATA kökenlidir.

Şu an Lösev Vakfının Ankara İncek'teki LÖSANTE Hastanesinde görev yapmaktadır. 

Lösante Hastanesinde hastaya saygı işleyiş düzeni harikadır. 

Murat Hoca mükemmeldir.

Randevu ve hastanede yakın ilgi gösterilmesi konusunda yardımcı olabilirim.

tarihinde Rıdvan Ergün tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
On 23.02.2019 at 22:05, Koray Demir yazdı:

Benim bildiğim en iyilerden Başkent Üniversitesi Hastanesinde Prof. Dr. Ülkü Dağlı hoca var. Muayene ücretleri yönünden de tatmin edeceğini düşünüyorum.

Geçmiş olsun acil şifalar diliyorum.

Ülkü hanıma nasıl ulaşabiliriz? Randevu için bir telefon numarası aradım ama hep Bolu çıkıyor..

12 saat önce, Rıdvan Ergün yazdı:

Doç. Dr Murat Kantarcıoğlu 

Kendisi GATA kökenlidir.

Şu an Lösev Vakfının Ankara İncek'teki LÖSANTE Hastanesinde görev yapmaktadır. 

Lösante Hastanesinde hastaya saygı işleyiş düzeni harikadır. 

Murat Hoca mükemmeldir.

Randevu ve hastanede yakın ilgi gösterilmesi konusunda yardımcı olabilirim.

Size özel mesaj atıyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...