İçeriğe Yönlendir

Bisikletim ve Motosikletim

Ahmet Kiriş
Çözüme git Yurdaer Elay tarafından,

Recommended Posts

Oğuzhan Demir

R25 bi arkadaşımda vardı yurt dışına gitti 1 yıla yakın bende kaldı. İmkanım olsa bugün kendime 1 tane alırım hatta siyahı da çok severim :seytan: Iğdır gibi küçük yere ideal.

4aRPEq.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Ahmet Kiriş

0de5b00f414703d232b2dbe86aa7f0ec.jpg

Gitti R25, geldi x max 250 ironmax

Mart ayında R25 i satınca enduro bakıyordum uzun uzun.

Sonra bir akıl şehir içi ve dışı için ideal otomatik olsun dedi.

Gittim yapıştım maxi scooter a.

Yabancıdan almadım. Tanıyanlar için Erdoğan Önder’den satınaldım.

500 km dir keyifle rahat rahat sürüyorum. Neredeyse üstünde bağdaş kurabilecek kadar dengeli ve yol tutuşu çok iyi.

R25 deki kadar viraja yatıramıyorum ama bunun manevra kabiliyeti ve kullanım kolaylığı tartışılmaz.

Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş
Mehmet Ozyurek yazdı:

Kaç lira bunlar
Güle güle kullan.

0 km 30.000 tl

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Aynısından bir arkadaşım almıştı malesef önüne aniden çıkan bir araç yüzünden yatırdı, kolları bacağı asfalt yoldan dolayı çizildi. O da geri sattı.. Aşırı güvenden kaçınmak lazım tedbir iyidir. Güle güle kullanın 👍🏼

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Emre Şimşek yazdı:
Aynısından bir arkadaşım almıştı malesef önüne aniden çıkan bir araç yüzünden yatırdı, kolları bacağı asfalt yoldan dolayı çizildi. O da geri sattı.. Aşırı güvenden kaçınmak lazım tedbir iyidir. Güle güle kullanın [emoji1360]

Korumasız binmenin sonuclari, aşırı güven ben oldum dediginde artık motor sürmeyi bırakacaksın demektir, esas tehlike o zaman başlar, birde korktuysan kaza sonrası artık motor hayatını bitirme zamanı geldi demektir, geçmiş olsun arkadaşına da....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Ahmet Kiriş

Bugün ani bir kararla maxi scooteri de sattım. Cuma günü gidecek. Yerine ne alırım bende merak ediyorum. Muhtemel enduro gelecek ama marka modeli henüz ben de bilmiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Ahmet Kiriş yazdı:

Bugün ani bir kararla maxi scooteri de sattım. Cuma günü gidecek. Yerine ne alırım bende merak ediyorum. Muhtemel enduro gelecek ama marka modeli henüz ben de bilmiyorum.

Sen hepten yolları unutmaya heveslisin herhalde, ford enduro vs vs 😛

Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş
Hakan Tarım yazdı:

Sen hepten yolları unutmaya heveslisin herhalde, ford enduro vs vs 😛

Yollar eşşek dolu, eşşek eskiden dağda olurdu şimdi asfaltta maalesef, eski eşşekler söz dinlerdi, edep adap bilirlerdi, şimdikiler bildiğin e........eşşek.😂

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Ahmet Kiriş yazdı:

Dual sport (CRF/KLX) ile hafif araziye başlayabilirsin. Zamanla daha çok arazi mi asfalt mı hangisi hoşuna giderse ona göre devam edebilirsin.

Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş
Selçuk Keleş yazdı:

Dual sport (CRF/KLX) ile hafif araziye başlayabilirsin. Zamanla daha çok arazi mi asfalt mı hangisi hoşuna giderse ona göre devam edebilirsin.

Abicim maalesef asfalt demek zorundayım, böbrek nakilli bir adamım, arazi şartlarında düşmek benim için ciddi riskler demek. 👍🏽

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Muhittin Kaplan
(düzenlendi)

Tracer700 ?

Hayırlı Olsun.

tarihinde Muhittin Kaplan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş
Muhittin Kaplan yazdı:

Tracer700 ?

Hayırlı Olsun.

Evet 700 

Teşekkür ederim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Fikri Keleş yazdı:

Beni heyecanlandıran motorlar,istiyorum ama cesaretim yok

İtinayla cesaret verilir, hele gaz tam verilir :D

Ahmet Kiriş yazdı:

2caa511c0a74b4b236578325f9189658.jpg

hayılrı olsun, yol canavarı :)

:nazar:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
Evet 700 
Teşekkür ederim. 
Hayırlı olsun kazasız cezasız kullan [emoji3478]. Honda NC 750 X neden düşünmedin tam Sen'lik ti aslında.
Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş
Hayırlı olsun kazasız cezasız kullan [emoji3478]. Honda NC 750 X neden düşünmedin tam Sen'lik ti aslında.

Abi dct olanlara da baktım, Lokman abiyle de konuştuk o da nc 750 x dct dedi ama çok yakışıklı bu namıssız... [emoji41]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Bir arkadaşımın NC750X i bu da yakışıklı ama uysal Yamaha gibi hırçın değil.

En alttaki de bizim Turanj Ejderya [emoji2960]fad974b89400ea1d1b0a2a906ec84afa.jpg0979e655ca841d217de6699e6623629f.jpg4c99279c13c081b73bc857e48f97b842.jpgb0370f5d648bf180718f6b3b7ed3c169.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş
Bir arkadaşımın NC750X i bu da yakışıklı ama uysal Yamaha gibi hırçın değil.

En alttaki de bizim Turanj Ejderya [emoji2960]fad974b89400ea1d1b0a2a906ec84afa.jpg0979e655ca841d217de6699e6623629f.jpg4c99279c13c081b73bc857e48f97b842.jpgb0370f5d648bf180718f6b3b7ed3c169.jpg

Abi kazasız belasız inşallah [emoji3478]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

fazer birde dct olacaktıki :)

alacağım inşallah, bu arada kardeşim darbe vuruyor gazıda veriyor bana, adam vespayla başladı, alma dedim sana yaramaz dinlemedi, şimdi diyor dengesiz frenler tırt, 2 kişi oldumu durmuyor teker küçük yok şöye... bende gülüyor-dum, aha satmış gidip xmax 400 e yazılmış, adam ben alana kadar tur bindirecek bana ben hala alacağım... :)

iyi yapmışsın kardeş, al bin tadını çıkar, bu zamanlar birdaha gelmeyecek...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Ali Cihangiroğlu yazdı:

fazer birde dct olacaktıki :)

alacağım inşallah, bu arada kardeşim darbe vuruyor gazıda veriyor bana, adam vespayla başladı, alma dedim sana yaramaz dinlemedi, şimdi diyor dengesiz frenler tırt, 2 kişi oldumu durmuyor teker küçük yok şöye... bende gülüyor-dum, aha satmış gidip xmax 400 e yazılmış, adam ben alana kadar tur bindirecek bana ben hala alacağım... :)

iyi yapmışsın kardeş, al bin tadını çıkar, bu zamanlar birdaha gelmeyecek...

Allah'tan elin oğlu diyemeyeceksin, belki bundan sonra nc750x dct alır sana verir.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...