İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - TDCI Yağ Markası Tavsiyesi.

Adem Sezen

Recommended Posts

Adem Sezen

ford fiesta 1,4 tcdi 2006 model aracımın periyodik bakım vakti geldi hangi marka yağ kullanmalıyım yağ ve filitrelerin değişmesi yeterli mi

bu konu hakkında siz değerli abilerim ve arkadaşlarımın tecrubeleri tavsiyelerini bekliyorum 

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Bir saat önce, Adem Sezen yazdı:

ford fiesta 1,4 tcdi 2006 model aracımın periyodik bakım vakti geldi hangi marka yağ kullanmalıyım yağ ve filitrelerin değişmesi yeterli mi

bu konu hakkında siz değerli abilerim ve arkadaşlarımın tecrubeleri tavsiyelerini bekliyorum 

konunuzu uygun olan fiesta basligina tasidim.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

5w30 magnatec, mobil3000 veya fmy.
Fren balata kontrol, motor suyu kontrol, hidrolik yağı değişimi, silecek suyu, hava filtresi değişimi, mazot filtresi değişimi, polen filtresi değişimi, kapıların yağlaması, akü voltajı kontrol vs

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Cihangiroğlu

Yeterli,  yağ olara 5-30 ve Tam sentetik olanları ve bilinen yaygın markaları tercih et, Mobil gibi Castrol gibi, tüm filtreler değişecek, mazotu 2 bakımda bir değiş, 30 binde bir yani, elinden geliyorsa tamamı basit iştir, yarım saatte kapının önünde yaparsın bakımı haberin ola, yağ değişmekte basit işlere dahil bu arada, yeterki elinden gelsin ve birkaç basit anahtarın olsun :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...