İçeriğe Yönlendir

MPV Araçlar İçin Öneri

Furkan Muhammet Çınar

Recommended Posts

Furkan Muhammet Çınar

Merhabalar İyi günler Dilerim.

Ben 2.5 Sene Japonya'da yaşadım orda kullandığım araçlar olarak Honda,Toyota,Nissa 7 kişilik araçlarını kullandım ve şuan Türkiye'de olduğum için burda MPV tarzı geniş,ferah araç almak istiyorum biraz araştırmada bulundum ilk başlarda Grand Scenic, Grand Picasso iyice araştırdım bunlar daha yatkın geldi otomatik olacak 2013 ve 2015 modellerine baktım tecrübe olarak benden daha iyi olan abilerim vardır, sizin düşünceleriniz önerilerinizi almak isterim. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Atlıhan

Yurt dışında bu tür araçlara çok talep var. Bizim millet Sedan da Sedan diyor. Aile aracı istiyorsanız S. Max çok güzel seçim olur. ben alırken bukadarini beklemiyordum.Üc dört aydır biniyorum çok zevkli kendisi

0e63642a1903845795cfcef31a884f45.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Muhammet Çınar

Ford Otomatik Şanzımanları peki nasıl güvenilirmi Japonya'da manuel araç namına bir şey yok otomatik alışkınım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

Mereces R serisi muazzam araba... :) Yıldız'a güvenim tam, ihtiyacım olsa düşünmeden alırdım :)  

2010_Mercedes-Benz_R350L_Grand_Edition_C

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Furkan Muhammet Çınar

fiyat olarak çok güzeller :) benim aralığım en fazla 85.000 çıkabilirim.

Yorum bağlantısı
Uğur Kaya

eski bir smax kullanıcısı olarak tavsiye ederim estetik olarakta diğer araçlardan daha oturaklı ve sportif duruyor 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Muhammet Çınar

s-max biraz inceledim otomatik olacak alacağım araç s-max otomatik biraz sıkıntılı diyorlar ?

Yorum bağlantısı
Mustafa Ortataş

Düşük fiyat, beklentisi yüksek olan araç bencede S-Max     

WqaRYP.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Atlıhan

Ben sorunsuz otomatik daha duymadım. Çoğu otomatik olan çeşitli araçlar kullandım. Belli bir km sonra hepsinde sorun çıkabiliyor. Korkarak binmekten se manuel alırım daha iyi diye düşünüyorum. Otamatik bozulduğu zaman içinden çıkılamaz bir sorun haline geliyor. Bence kafanıza yatan aracı bulunca heleki s. Max ise hemen alın. Kullandıktan sonra hak vereceksiniz. İlk çıktığında yılın aracı seçilmişti, Yol tutuşu, iç mekan çok iyi

5c0a10c096ea69ef20570576d9dd02a1.jpgdafaddd545e4d0bd6719ffd1d41e6412.jpgc545535f0a20fb8d85c6020ee7c581f5.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Bir saat önce, Furkan Muhammet Çınar yazdı:

s-max biraz inceledim otomatik olacak alacağım araç s-max otomatik biraz sıkıntılı diyorlar ?

1 yıl kullandım aisin af 21 6 ileri tam otomatik triptonik özellikli şanzıman var ve kronik sorunu olmayan sağlam şanzımanlardan. Kim ne yaşamış bilmiyorum benim duyduğum gördüğüm bir sorunu olmadı.

İncelemek isterseniz s max ile ilgili konularım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Muhammet Çınar

Tüm önerileriniz için teşekkürler s-max araştırıp aracı düşünebilirim. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Naki Çatalyürek
On 27.02.2019 at 14:07, Mehmet Atlıhan yazdı:

Ben sorunsuz otomatik daha duymadım. Çoğu otomatik olan çeşitli araçlar kullandım. Belli bir km sonra hepsinde sorun çıkabiliyor. Korkarak binmekten se manuel alırım daha iyi diye düşünüyorum. Otamatik bozulduğu zaman içinden çıkılamaz bir sorun haline geliyor. Bence kafanıza yatan aracı bulunca heleki s. Max ise hemen alın. Kullandıktan sonra hak vereceksiniz. İlk çıktığında yılın aracı seçilmişti, Yol tutuşu, iç mekan çok iyi

5c0a10c096ea69ef20570576d9dd02a1.jpgdafaddd545e4d0bd6719ffd1d41e6412.jpgc545535f0a20fb8d85c6020ee7c581f5.jpg

Furkan Bey Ford s-max iyi bir araç ama  seni sıkabilir. Görüş alanı Nissan veye honda kadar geniş değil, şehir içinde  dönüşlerde muhtamelen sıkıntı yaşayabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
3 saat önce, Mehmet Naki Çatalyürek yazdı:

Furkan Bey Ford s-max iyi bir araç ama  seni sıkabilir. Görüş alanı Nissan veye honda kadar geniş değil, şehir içinde  dönüşlerde muhtamelen sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Ben kulladığım süre boyunca bu sorunla hiç karşılaşmadım ki buna dikkat eden biriyimdir. Nissan veya honda derken bahsettiğiniz hangi modeller acaba Naci bey? 2007 üstü civic e bindiğimde ilk dikkatimi çeken bahsettiğiniz görüş açısı sorunu olmuştu örneğin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Muhammet Çınar

Japonya'da kaldığım için Nissan,Honda aile araçları var Honda Stepwagon, Toyota Alphard ,honda odyssey bunları kullandım bunlara yakın olarak c4 grand picasso daha iyi gibi geliyor 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
2 dakika önce, Furkan Muhammet Çınar yazdı:

Japonya'da kaldığım için Nissan,Honda aile araçları var Honda Stepwagon, Toyota Alphard ,honda odyssey bunları kullandım bunlara yakın olarak c4 grand picasso daha iyi gibi geliyor 

Sorunsuz japonlardan sonra elektroniği bol fransızı iyi tahlil etmeli. Mesela japonyada hiç c4 gördünüz mü?

Yorum bağlantısı
Furkan Muhammet Çınar
(düzenlendi)

Japonya'da avrupa araçı yok varda bmw mercedes audi var sadece  citröen pejo ford bunlar hiç biri yok 

tarihinde Furkan Muhammet Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Atlıhan

Picasso ya bir kere bindim. Hiç mi hiç hoşuma gitmedi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...