İçeriğe Yönlendir

C-Max I - 2005 Kullanılan Filtreler

Hüseyin Bilbey

Recommended Posts

Hüseyin Bilbey
(düzenlendi)

Merhabalar 2005 dizel manuel c max aracım için orjinal yada (uyarsa ) orjinale yakın  mazot filtresi, hava filtresi,polen filtresi nelerdir. ihtiyaç halinde yağ filtresi orjinalinide öğrenebilirmiyim. Saygılar 

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
baslik duzeltildi.
Yorum bağlantısı
Hüseyin Bilbey

internette aradığımda Genelde delphi marka çıkıyor 

Yorum bağlantısı
Mustafa Cerci

ben purflux mann knecht markalari kullaniyorum ford servisinden aldigim orjinal kutudan mecafilter marka mazot filtresi cikmisti ogunden beri orjinal bisey almiyorum 

Yorum bağlantısı
Koray Demir
13 dakika önce, Mustafa Cerci yazdı:

ben purflux mann knecht markalari kullaniyorum

Nerden temin ediyorsunuz acaba?

Yorum bağlantısı
Mustafa Cerci

aldigim parcalarin yuzde 95 ini internet aliyorum geri kalan yuzde 5 inide ampul yag vs olusturuyor 

Yorum bağlantısı
Koray Demir
Bir saat önce, Mustafa Cerci yazdı:

aldigim parcalarin yuzde 95 ini internet aliyorum geri kalan yuzde 5 inide ampul yag vs olusturuyor 

Link site vs var mı diye sormuştum?

Yorum bağlantısı
Mustafa Cerci
Bir saat önce, Koray Demir yazdı:

Link site vs var mı diye sormuştum?

var ama senin pek isine yaramaya bilir kardes benim adres yurtdisi 

oscaro /autodoc /amazon/topwagen  sitelerini cok kullaniyorum

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Bilbey
On 01.03.2019 at 23:15, Mustafa Cerci yazdı:

ben purflux mann knecht markalari kullaniyorum ford servisinden aldigim orjinal kutudan mecafilter marka mazot filtresi cikmisti ogunden beri orjinal bisey almiyorum 

Saydıgınız markalar orjinalmi, hangi marka daha iyi peki

Yorum bağlantısı
Koray Demir
1 dakika önce, Hüseyin Bilbey yazdı:

Saydıgınız markalar orjinalmi, hangi marka daha iyi peki

Orjinal dediğimiz filtreyi, dünyanın en büyük filtre üreticisi olan bu küresel firmalardan birisi Fomoco logosu basarak markaya özel üretiyor. 

Yorum bağlantısı
Hüseyin Bilbey
20 dakika önce, Koray Demir yazdı:

Orjinal dediğimiz filtreyi, dünyanın en büyük filtre üreticisi olan bu küresel firmalardan birisi Fomoco logosu basarak markaya özel üretiyor. 

Fomoco pahalı daha makül fiyatlarda ve nispeten kaliteli filtreler yada yedek parçalar yokmu,ki

Yorum bağlantısı
Koray Demir
7 saat önce, Hüseyin Bilbey yazdı:

Fomoco pahalı daha makül fiyatlarda ve nispeten kaliteli filtreler yada yedek parçalar yokmu,ki

Tabiki var. Yerli bakacaksınız Ford Otosan, Fil filtre, Şampiyon filtre, Sardes iyi ve kalitelidir.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Bilbey
Bir saat önce, Koray Demir yazdı:

Tabiki var. Yerli bakacaksınız Ford Otosan, Fil filtre, Şampiyon filtre, Sardes iyi ve kalitelidir.

Sardes ilk defa duydum,hava filtresi otosan ile hemen hemen aynı 55.00 60.00 tl civarı

Yorum bağlantısı
Koray Demir
1 saat önce, Hüseyin Bilbey yazdı:

Sardes ilk defa duydum,hava filtresi otosan ile hemen hemen aynı 55.00 60.00 tl civarı

45 yıllık firma Hatay’da faaliyet gösteriyor tse eşdeğer parça üreticisi yetki belgeleri var yani özetle iyidir.

Yorum bağlantısı
Efe Serhan Oğuz
On 27.02.2019 at 22:17, Hüseyin Bilbey yazdı:

Merhabalar 2005 dizel manuel c max aracım için orjinal yada (uyarsa ) orjinale yakın  mazot filtresi, hava filtresi,polen filtresi nelerdir. ihtiyaç halinde yağ filtresi orjinalinide öğrenebilirmiyim. Saygılar 

https://www.aloparca.com/bakim-robotu ARACINIZIN bilgilerini girerek tüm  filtreleri marka marka istediğinizi seçerek alabilirsiniz. Fiyatlarda uygundur.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...