İçeriğe Yönlendir

S-Max - Koltuk Arkası Masa Temini

Mustafa Ortataş

Recommended Posts

Mustafa Ortataş

Ön koltukların arkasında bulunan plastik masalar kırıldı bunların yenisini temin etme konusunda bir fikri olan arkadaş varsa yardımlarını bekliyorum.Ben araştırdım biraz ama ford connect ile bile aynı olduğu hissine kapıldım şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Mustafa Ortataş
5 saat önce, Aydın Sert yazdı:

Hocam C-Max' in ki de uyumlu olabilir.

Kesinlikle aynı ama nereden temin ederim fiyatı ne bu koskoca bir meçhul

Yorum bağlantısı
Mustafa Ortataş
13 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Çıkma tabiki. Ama onu da koltukla satmaya çalışabilirler.

Ford bayisine sormuştum onun söylediği rakamı duyduktan sonra hayata bakış açım değişti resmen, oradaki personele senin Öğretmen' in  kerat cetveli öğretmedi mi diyesim geldi

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Mevzu s max olunca servis-parçacı arkadan özel listeyi getirip ordan fiyat çıkarırlar. Çıkma harici zor ki burdaki çıkmacılar da güzel fiyat çekerler. Avrupadan gelecek akraba bulmakta fayda var.

Yorum bağlantısı
Samet Güler

Aynı sorum benim s-max’tede var sağ taraf kırıldı fiyatlar çok uçuk. Oradaki delikleri güzel birşeyle kapatabilirsiniz diğerinide sökmek mantıklı geldi açıkcası. Birde el freni kenarındaki gri renk kapaklar yok servis otosanda olmadığını ama fiyatının 418 +KDV olduğunu söyledi. Yurtdışındaki fiyatları 400 civarında gittiğimde yada gelen biri okursa onlara getirteceğim artık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Ferhat Genç
On 03.03.2019 at 18:40, Samet Güler yazdı:

Aynı sorum benim s-max’tede var sağ taraf kırıldı fiyatlar çok uçuk. Oradaki delikleri güzel birşeyle kapatabilirsiniz diğerinide sökmek mantıklı geldi açıkcası. Birde el freni kenarındaki gri renk kapaklar yok servis otosanda olmadığını ama fiyatının 418 +KDV olduğunu söyledi. Yurtdışındaki fiyatları 400 civarında gittiğimde yada gelen biri okursa onlara getirteceğim artık

Benim el freni komple kırıktı, yurtdışından getirttim. 350 TL ye mal olmuştu. Yaklaşık 6 ay önce. 

Yorum bağlantısı
Samet Güler

Benim el freni komple kırıktı, yurtdışından getirttim. 350 TL ye mal olmuştu. Yaklaşık 6 ay önce. 

İnternet üzerinde mi sipariş ettiniz ? Ben 1-2 yere sordum Türkiye’ye gönderim yapamadıklarını söylediler

Yorum bağlantısı
Ferhat Genç
3 saat önce, Samet Güler yazdı:

İnternet üzerinde mi sipariş ettiniz ? Ben 1-2 yere sordum Türkiye’ye gönderim yapamadıklarını söylediler

Işıklar Oto Ford parçacısına gittim. Onlar tedarik ettiler. 20 günde geldi.

Yorum bağlantısı
Samet Güler

Işıklar Oto Ford parçacısına gittim. Onlar tedarik ettiler. 20 günde geldi.

Teşekkür ederim bende bi görüşme yapayım inşallah ayarlayabilirler

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Bir saat önce, Samet Güler yazdı:

Teşekkür ederim bende bi görüşme yapayım inşallah ayarlayabilirler

samet bey tapatalk imzanizi kapatirmisiniz.

Yorum bağlantısı
Samet Güler
samet bey tapatalk imzanizi kapatirmisiniz.

Hallettim kusura bakmayın
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Samet Güler
Ön koltukların arkasında bulunan plastik masalar kırıldı bunların yenisini temin etme konusunda bir fikri olan arkadaş varsa yardımlarını bekliyorum.Ben araştırdım biraz ama ford connect ile bile aynı olduğu hissine kapıldım şimdiden teşekkürler

Mustafa hocam ben sağlam olan diğer masayıda söktüm. bugün döşemeciye gittim koltuğun arka kısmındaki delikleri kapat için. O arası ayrı parça olduğu için söküp aynı kumaştan yenisini diktik. Artık masada yok koltukla delikte kalmadı. Birde el freni kolu değiştirdim bu sabah geldi. Masa almak İnan’ın hiç mantıklı değil cok para istiyorlar. Diğer masanın ayağındaki kırık varmış sökünce çıktı. Yapıştırdım isterseniz işinizi görürse size yollayabilirim. 13c5efb8107fdbbf6baa29a13145dad8.jpg
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Aynı kumaşı bulmanız güzel olmuş.. 

Her aracın kumaşı bulunmuyor.. 

Yorum bağlantısı
Samet Güler
Aynı kumaşı bulmanız güzel olmuş.. 
Her aracın kumaşı bulunmuyor.. 

Doğru zaten elimde yoksa deri yaparız diğer türlü hoş görünmez dedi. Şansımız ya ver gitti
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Ortataş

İlginize sagolun ben mobilyadan yapmaya karar verdim dışını ya siyaha boyayacam yada vinil.malzeme ile kaplayacam bakalım sonuç nasıl olacak

Yorum bağlantısı
Samet Güler
İlginize sagolun ben mobilyadan yapmaya karar verdim dışını ya siyaha boyayacam yada vinil.malzeme ile kaplayacam bakalım sonuç nasıl olacak

Rica ederim. İşime yaramayacak ondan sorayım dedim. Güzel olursa bende isterim ama :))
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Mustafa Yanar

Olx.bg  adresinde her türlü parça var. Bulgaristanda tanıdığınız varsa daha kolay olur. Galaxy veya s max olarak aratın

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...