İçeriğe Yönlendir

Kaskodan Boyanan Kapının 1 Yılda Paslanması

Mehmet Muhip Yılmaz

Recommended Posts

Mehmet Muhip Yılmaz
(düzenlendi)

Arkadaşlar selamlar ;

Evin 2.aracının başına geçtiğimiz yıl park halinde bir hadise gelmesi sebebiyle, kasko onarımı için yetkili servise teslim ettik. Kapı boyandı ve tarafımıza teslim edildi. Kısa süre sonra kapı kuşağından boya kavlamaya başladı ve geri götürdüm. Siz bu kapıyı çarpmışsınız vs gibi bir tutum gösterdiler ve karşılarındaki kullanıcının çetin ceviz olduğunu anlayınca tekrardan boyadılar. Bu tarihlerde 1 yıl oldu yada olmak üzere, Maalesef kapının en inceldiği noktadan bölge bölge boya dökülmüş ve paslanma belirtileri var. Yarın servise götüreceğim ve muhtemelen kullanıcının üzerine yıkmaya çalışacaklar. Kaç yıllık diğer kapıda bu sorundan eser yok ama nedense bu kapıda böyle bir sorun oluştu. Bence bir işçilik zaafiyeti var. Sizlerin kanaati nedir ve tekrardan boyamayı kabul etmezlerse, ne yapmamı önerirsiniz ? 

Sevgiler

İşaretleyip temsili resimde paylaşayım. Tam olarak kapının dış sacının artık içe doğru kıvrıldığı bölüm. 

https://eksiup.com/8ce4bbf26721

tarihinde Mehmet Muhip Yılmaz tarafından düzenlendi
foto
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Sonuç alamazsanız yasal yollara başvuracaksınız. Tüketici hakem heyetine müracaat edin. Geçmiş olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat

boyanın attığı yer çok sıkıntılı yer, kullanıcı hatası olarak kapı açınca vurulmuştur diyerek suçu atabilecekleri bir kısım, kapı hasarda lokal mi boyandı komple mi?

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz
9 dakika önce, Bahadır Taşpolat yazdı:

boyanın attığı yer çok sıkıntılı yer, kullanıcı hatası olarak kapı açınca vurulmuştur diyerek suçu atabilecekleri bir kısım, kapı hasarda lokal mi boyandı komple mi?

Kapı komple boyandı. İki kapı birden kullanılıyor. Karşı taraftaki kapıda herhangi bir sorun yokken bunda boya atması ve paslanma mevcut. 

14 dakika önce, Koray Demir yazdı:

Sonuç alamazsanız yasal yollara başvuracaksınız. Tüketici hakem heyetine müracaat edin. Geçmiş olsun.

Tüketici hakem heyeti bu durumda işe yarar mı bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...