İçeriğe Yönlendir

Otomatik Vites mi Manuel Vites mi? (Dikkat Hanımı İkna Etme İçerir)

Mustafa Karahan

Recommended Posts

Ali Darbaz

Bu sene yandex cok ilerleme katetti. Google mapsin ucretsiz yol rotasina nazaran yandex ucretsiz yol rotasi en mantikli olani. Benide bir defa tarladan goturdu ama yolumu epey kisaltmisti. 

Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat

geçmiş olsun Allah beterinden korusun

600-800 zımpara 1 kutu spreylik işi var

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat

abi bir sürü para verip yaptırıyoruz daha ay olmadan tekrar bir hasar oluşuyor araçta, bende alıyorum spreyi 1-2 kutu, garajda zımparalayıp ince bi macun çekip boyuyorum, başka bir sebepten kaportaya girerse hepsini birden yaptırıyorum sonra  :)  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Bir saat önce, Evren Erakçora yazdı:

Nazar değdi, hanım çizdirmiş arabayı.4bcc49bbe5445230aa7b481d95799a15.jpg09b39769fbaa626c0498bd361024a96a.jpg

Kasko mini hasar sigortasi yaparmi bunu

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
23 dakika önce, Evren Erakçora yazdı:

Yaparsa iyi

Yapar yada mini hasar + para ile yapıyorlar. Yani karşıladığı kadar mini hasardan üstünü elden veriyorsun autoking yapiyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Evet hocam, geniş bir yer olduğu halde vurmuş. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı
On 04.03.2019 at 14:03, Ali Gök yazdı:

lakin manuel araba sürmekle şöför olmanın ilgisi yok

Ben de aynı düşünüyorum. Öte yandan manuel kullanan kişi otomatiğe bindiğinde, fren diye gaza basabildiği  gibi, debriyaj diye fren pedalına abanabiliyor. Ve sonuçları kötü olabiliyor. Usta şoför manuel kullanır tabiri, kusura bakmayın ama "züğürt tesellisi". Eskiden ucuz otomatik yoktu ki. Uzanamadığım ciğer bana mundar mantığı. Benim ilk defa otomatik aracım oldu. 20 senedir ustaydım. Çok şükür acemi oldum. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

İkisinede sahip oldum. Manüel e geçince 1 2 debriyaja basmayı unutup stop ettirdim ama manüel den otomatiğe geçince sol ayakla frene basmadim, o nasıl bir şey yahu [emoji16] ayak dinlendirme yerine biraz baskı yapmış olabilirim tabi o ayrı :)

Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)

tarsusta dayımın broadwayi sürüyorum arada . şöförüm diyen onu sürer ötesi yok  

fren yok gaz yok vites yok direksiyon beton  :D ben oturunca araba salak gibi kalıyor dayım sürerken toroslarda 2000 metrelere çıkıyor arılarının yanına banamısın demiyor  

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...