İçeriğe Yönlendir

Aliexpres ten PTT Artık Para Alıyor

Murat Öngür

Recommended Posts

Emre Şimşek

Neyse şimdiye kadar aldıklarımla yetineyim.. 

Elveda AliExpress rüyası 🤧😢

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
6 saat önce, Mert Gulkokan yazdı:

Devletimizin bekası için katlanırız sorun yok

Beka ? Neden se hep gariban katlanıyor

Perşembe günü kürk den alinan vergi kaldırıldı normal bir vatandaş hayatinda kac tane kürk alir

6 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Aynen doğru teknoloji adına üretim adına hiç bir şey yapmayınca sahdan soldan ne gelir alırız onun peşindeler

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
10 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Çok güzel yazıymış..

Eminim bizim damat hemen orada şunu yapmıştır.. 26,000,000 x 5 lira = 130 milyon lira gümrük vergisi.

Üretin arkadaşım.. Siz ürettiniz de biz size inat edip, gidip çinden mi aldık.

Siz utanmadan patatesi alıyorsunuz , bizim aldığımız kamera..

Aliekspressten zarf gelenler kendine dikkat etsin.. Herhangi bir kamu işine müracaat ederseniz karşınıza çıkabilir bu :)

4 saat önce, Murat Öngür yazdı:

Beka ? Neden se hep gariban katlanıyor

Perşembe günü kürk den alinan vergi kaldırıldı normal bir vatandaş hayatinda kac tane kürk alir

Aliekspressten gelen 0,7 dolarlık ledin üstüne ekleyecek kürkün ötv sini ..

Ben açıklayım..

Kürkün bedeli sabit, atıyorum 100 dolar.

İthalatçı şimdi vergisiz olarak ithal edecek ve yine 100 dolara satacak..

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Suriyeden 50 bin ton zeytinyağı gelmiş. sektörden biri söyledi. İçinde barut artıkları vb türünde zararlı maddeler varmış. Aldığınız yağa dikkat.

• Mutlu 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
49 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Suriyeden 50 bin ton zeytinyağı gelmiş.

suiryede sağlam ağaç kalmışta ne zaman kim toplamış zeytinleri? yoksa sağlam mı her yer de bizi mi yiyorlar :rofl:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Stoklamislardir dolarin artacagini tahmin etmislerdir.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
2 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Suriyeden 50 bin ton zeytinyağı gelmiş. sektörden biri söyledi. İçinde barut artıkları vb türünde zararlı maddeler varmış. Aldığınız yağa dikkat.

E yuh bize.. 

Tabi. Kese kese bitirdik zeytinlikleri.. 

Ben şahsen marketten zeytinyağı almıyorum. Tanıdık vasıtası ile köylüden alıyorum.. 

Bir saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

haberler de artık komple zaytung kıvamında.

:D

Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel

Düzene girmesini bende isterdim lakin böyle olmamalıydi.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
On 02.03.2019 at 00:38, Mehmet Göktürk yazdı:

ibrahim peygamberin soyundanız demiyor mu başkanlar

Adem peygamberi ne yaptık 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
6 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Adem peygamberi ne yaptık 

Öyle demedi kimse deseler ok. 

Yorum bağlantısı
Ramazan Karahan
On 01.03.2019 at 11:11, Murat Öngür yazdı:

Yine şov yapıyor başımızdakiler bundan sonra aliekspres den aldığımız ürünlerde 4-5 tl vergi alınacak, bu ülkenin insanları aman hiç bir şeyi ucuza almasın aman haa illa kazıklanıcaz illa.

Ben kendi adıma bunların buraya gelmesinde payı olanlara hakkımı helal etmiyorum

ne  diyimm  valla buda oldu 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

postacı iki zarf getirdi aliexpressten cuma günüç. iki farklı usb kablosu. kredi kartıma teslim günü 5 tl olarak bir masraf yansımış. Posta Tes yazıyor açıklamada. Sonrada iki farklı kalem halinde posta hizmeti var 0 tl den. Geçmiş olsun.

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
21 dakika önce, Dogan Arsiray yazdı:

postacı iki zarf getirdi aliexpressten cuma günüç. iki farklı usb kablosu. kredi kartıma teslim günü 5 tl olarak bir masraf yansımış. Posta Tes yazıyor açıklamada. Sonrada iki farklı kalem halinde posta hizmeti var 0 tl den. Geçmiş olsun.

PTT kart bilgisine nasıl erişmiş? Sizin onayınız olmadan hiç bir işlem yapılamaz kartınızdan. Harcama itirazında bulunmanızı öneririm.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
7 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

PTT kart bilgisine nasıl erişmiş? Sizin onayınız olmadan hiç bir işlem yapılamaz kartınızdan. Harcama itirazında bulunmanızı öneririm.

Mektubu açıp okuyor ama.. :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
40 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

takiipli gönderi olarak aliexpress kesmiştir belki? aksi halde nasıl kesebilirler karttan?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Özer

Abilerim milletin cebine göz dikeceklerine devletin meclistekilerin harcamalarını kıssınlar o kadar araba telefon üstüne aylık al ee ekonomi sıkıntıda halk yemiyorki meclistekiler yiyor bu kadar müsrifliğin ceremesinin faturası halka kesiliyor a parti b parti olarak ayırt etmeye gerek yok hepsi aynı şekilde üstüne birde bizim halkımızda aç gözlülük dışardan gören tarla ürünlerini bile rusya gibi ithal ediyorlar zanneder yiyecek bizim ülkemizde üretiliyor ama dolara göre zam geliyor dolar düştüğünde de geri çekilmiyor bu nasıl bir anlayış anlamak zor yerli otomobil dediler arkadaş biraz ucuza verin kendi vatandaşınıza diğer ülkeler gibi bizde kendi malımız diyelim alalım 

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Sembolik bile olsa böyle birşey yapmadılar. Seçim öncesi aslında çok anlamlı olurdu iktidar için. Nedense yürümüyor. 

Papa geldi clio'ya bindi. Enteresan bir durum. Sembolik bile olsa anlamlı. 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

bence aliexpress bunu sağlayan. yoksa ptt nereden bilecek benim kredi kartımı.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
29 dakika önce, Dogan Arsiray yazdı:

bence aliexpress bunu sağlayan. yoksa ptt nereden bilecek benim kredi kartımı.

Kesinlikle harcama itirazında bulunun. Hatta ben olsam kartımı bile iptal ettirebilirim. Kart bilginiz paylaşılmış demektir zira bu.

Yorum bağlantısı
Murat Öngür

Arkadaş bu ülkenin insanları hiç bir şeyi ucuza alamayacak mı ? illa 3 kuruşluk şeye de vergimi ödeyecek 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
3 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Kesinlikle harcama itirazında bulunun. Hatta ben olsam kartımı bile iptal ettirebilirim. Kart bilginiz paylaşılmış demektir zira bu.

kime itirazda bulunayım? aliexpress e mi?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...