İçeriğe Yönlendir

Pionner Teyp Ekran Led Sorunu

Uğur Çınar

Recommended Posts

Uğur Çınar
(düzenlendi)

Elimde pionner 9700 mevcut ekran florasani gittiğin den yeni si bulamadığım dan led yapmaya karar verdim internet te araştırırken bir video denk geldi tam net ne yaptığı belli olmuyor ama işe başladık ledleri yakmayı başardık ama noktasal oldu bundan sonra ne yapacağımı bilemiyorum led leri lnasil düzgün sekilde yakacam bulamadım [emoji16]24af587698fb7c08bf19161c8ae6f135.jpg

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
baslik duzeltildi.
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
(düzenlendi)

Ledi ekran gobegine degilde icerden ustten veya alttan yapistirilmiyormu? ayrica Aklima serit uzerine seffaf isigi dagitacak bir plastik folyo vs malzeme cekilebilir fikri geldi.

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar
Ledi ekran gobegine degilde icerden ustten veya alttan yapistirilmiyormu? ayrica Aklima serit uzerine seffaf isigi dagitacak bir plastik folyo vs malzeme cekilebilir fikri geldi.
Orijinal florasani duruyor du arka kısmı soktum taktim olmadı yandan ve üstten yer yok denecek kadar az Yer var
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Galiba sorunu çözdüm gibi ama ince smd led ler den lazım 4 tane ışığı taban dan değil yanlardan 4 tane led ile aydınlatacaz tabana beyaz kağıt koyup ışığı yansitacaz

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Bir saat önce, Uğur Çınar yazdı:

tabana beyaz kağıt koyup ışığı yansitacaz

Fikir babasi benim.Demli bir cayini icerim artik 😁

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar
Fikir babasi benim.Demli bir cayini icerim artik [emoji16]
Ne demek her zaman beklerim isin sıkıntısı o kadar iince smd ledi nerden bulacaz [emoji16]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Bir saat önce, Uğur Çınar yazdı:

Ne demek her zaman beklerim isin sıkıntısı o kadar iince smd ledi nerden bulacaz emoji16.png

Elektronikcilere bi sorun vardir ellerinde..Ayrica basligi duzenledim. Sadece "Yardim" yaziyordu.Biraz daha detayli olmasi adina..

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar
Elektronikcilere bi sorun vardir ellerinde..Ayrica basligi duzenledim. Sadece "Yardim" yaziyordu.Biraz daha detayli olmasi adina..
Bakacaz isin zorunu hallettik simdi aydinlatmayi çözdumu is tamam
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Led olursa isik noktasal olur arkadan verilirse.

Ustten veya alttan olursa da dalgali olur. Floresan tarzi bulmaniz gerek yine.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar
Led olursa isik noktasal olur arkadan verilirse.

Ustten veya alttan olursa da dalgali olur. Floresan tarzi bulmaniz gerek yine.
abi iki yandan verecem bide şansı öyle deniyecem [emoji16]dalgali olsun ekran siz kullanmaktan iyidir
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar
Ben soyliim de [emoji16]
Biliyorum abi [emoji23]neler düşündüm en son çare bu kaldı ışığı beyaz karton tarzıyla ekrana yansitacaz
Yorum bağlantısı
Coşkun Basan

Yanlız teyp efsane şu açılı duruşu yeter [emoji41]
Tâbi ekranda görüntü de şart [emoji4]

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...