İçeriğe Yönlendir

Linea Urban Paket Alınır mı?

Emre Akbas

Recommended Posts

Emre Akbas

Merhaba 2013 model linea urban 1.3 82 binde sizce bu araç alınırmı daha önce hiç kullanmadım ancak az yakan vergisi düşük( 6 ay 168 tl) parça ve işçilik maliyetleri beni üzmeyecek düşük km düzgün araç baktığımda en iyi seçim linea kalıyor. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
1 saat önce, Emre Akbas yazdı:

Merhaba 2013 model linea urban 1.3 82 binde sizce bu araç alınırmı daha önce hiç kullanmadım ancak az yakan vergisi düşük( 6 ay 168 tl) parça ve işçilik maliyetleri beni üzmeyecek düşük km düzgün araç baktığımda en iyi seçim linea kalıyor. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Urban dolu paketine verilen isim diye biliyorum.Bizim fikrimizden ziyade kullanacak olan sizsiniz.Kafaniza yatiyormu bu arac? Beklentilerinizi karsilayacakmi? Saglamlik acisindan aman aman bir arac degil.Ama sehirici kullanimda aile arabasi olarak guzeldir.

Yorum bağlantısı
Halit Demir

Sehirici kullanim icinse alinir ama sehirlerarasi kullanilacaksa amann derim hele yagisli havalarda cok sıkıntılı

Yorum bağlantısı
Halit Demir

Linea yerine 1.4 benzin lpg li hyundai era tavsiye ederim herseyiyle daha ustundur linea dan 3 tane eram oldu farkli zamanlarda alinabilir 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
2 saat önce, Emre Akbas yazdı:

az yakan vergisi düşük( 6 ay 168 tl)

astra da olabilir 1.3 mjet motoru verigsi bakımı aynı

Yorum bağlantısı
Emrah Taşpınar
5 saat önce, Emre Akbas yazdı:

şuan 134 binde 2011 active plus olanına biniyorum euro 4 motor 90 beygir dpf olmadıgı için tercih ettim sizinki euro 5 dpf li ve 95 beygir almadan önce çok araştırdım dpf ile sorun yaşayanda çok yaşamayanda ben riske girmek istemedim , yakıt bence az degil ankarada ortalamam   6,8 civarı ( genelde güzergahım dogukent bulvarı samsun yolu mamak kırkonaklar tarafı çok dur kalk trafige girmedigim halde ) oda şuan 40-45 kuruş ediyor malum yakıtta pahalı araba ne yapsın diyorum.Parça fiyatları nispeten düşük ama ahım şahım bi ucuzluk yok orjinal aldıgınızda , işçilik ücreti aynı zaten.Alınırmı sorusuna gelince alınır  ama beklentiyle alakalı bundan önce 2 sene 2011 mondeoya binip lineaya geçince aklım hep mondeoya gidiyor konfor , yola oturuş , frenleme , sessizlik (linea baya sesli) gibi unsurlar  lineaya baglanmamı engelliyor ilk fırsatta satıp mondeo almaya itiyor. Bunların haricinde aile için ideal araç içi geniş bagajı baya büyük nispeten oturaklı parasının hakkını veriyor , biraz uzun oldu sormak istediginiz bişey olursa cevaplamaktan memnun olurum

Yorum bağlantısı
Erol Güven

Yaklaşık 3 seneden beri kullanıyorum önceden Euo 4 motor olandan vardı 2 yıl kullandım bir sorunla karşılaşmadım bakım vergi yedek parça konusunda gayet iyi içi geniş yakıt makul ustası bol ( Tabi usta var usta var ) Şu anda 2014 Euo 5 GRS stil paket olanı kullanıyorum sorun yok .Multijet sağlam bir motordur dikkat edilmesi gereken periyodik bakım ve orijinal yedek parça kullandığınız sürece sıkıntı yok.

Urban paket biraz doludur beklentiye göre değişir. Sonuç olarak alınırmı km orijinal ve bakımlı ise bence alınır.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...