İçeriğe Yönlendir

Connect - Aniden Stop Etti?

Ramazan Karahan

Recommended Posts

Ramazan Karahan

merhaba  arkadaşlar  herkese  hayırlı  günler    connet   75 lik  aracımla  yolda  giderken  stop  etii  şimdi  çalıştırıyorum  boğuk  çalışıyor  stop   ediyor  ekrandaki  lambalarım da  yanmıyor  sizce  problem nedirr

??

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
merhaba  arkadaşlar  herkese  hayırlı  günler    connet   75 lik  aracımla  yolda  giderken  stop  etii  şimdi  çalıştırıyorum  boğuk  çalışıyor  stop   ediyor  ekrandaki  lambalarım da  yanmıyor  sizce  problem nedirr
 ??
Gecmis olsun inşallah büyük bir sorun degildir ben mazot flitresinde yana kullaniyorum tahminimi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

depoda ne kadar yakıt vardı? yanmayan lambalr hangileri?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ramazan Karahan
4 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

depoda ne kadar yakıt vardı? yanmayan lambalr hangileri?

yakıt  full hiç  yanmıyor  akü  sağlam 

Yorum bağlantısı
Ramazan Karahan
1 saat önce, Levent Güzelkalp yazdı:
1 saat önce, Ramazan Karahan yazdı:
 ??

Gecmis olsun inşallah büyük bir sorun degildir ben mazot flitresinde yana kullaniyorum tahminimi

teşekürler  bakalım ne çıkacak 

Yorum bağlantısı
Erkan Işık

Sigorta panelınden role lere bakın , yasadıgınız il agrı olması nedeıyle mazot filtresi şişme yapmış olabılır onu degiştirin 

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
1 saat önce, Erkan Işık yazdı:

Sigorta panelınden role lere bakın , yasadıgınız il agrı olması nedeıyle mazot filtresi şişme yapmış olabılır onu degiştirin 

soguktan mi? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
4 saat önce, Alpay Sumer yazdı:

soguktan mi? 

sogukdan evet ama bızımkıler tahmın sadece 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...