İçeriğe Yönlendir

Jetta Takası Hakkında

Tevfik Özdemir

Recommended Posts

Tevfik Özdemir

Hayırlı günler arkadaşlar. 
Elimizde kayıtsız boyasız 2008 jetta 1.6 midline lpgli manel 85 binde aracımız var.
Takasa gireceğimiz araç 2012 1.2 TSİ trendline 95binde aynı şekilde hasarsız kayıtsız. 
Bu şartlarda üste kaç teklif etmeliyiz sizce hakkı nedir yani ?

Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat

35 olsa 2008, 2012 55 desek, 15-20 lira arası düşer fark

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

bence 2008 45 tl eder bu piyasa koşullarında. takas da ayrıca zarar desek, her durumda herhalde 10 15 bin tl ödemek mümkün olurdu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Maden
19 dakika önce, Dogan Arsiray yazdı:

bence 2008 45 tl eder bu piyasa koşullarında. takas da ayrıca zarar desek, her durumda herhalde 10 15 bin tl ödemek mümkün olurdu.

Bencede.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

2012 Jetta 55 mi edecek? Uste 20 bin isterim ben olsam.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

kaç para edecekki 2012 model jetta? bence önce onu nakit satış olarak bulup, takas için bundan yüzde % kadar düşmek lazım.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Takas olayını oldum olası sevmemişimdir. Canlı para herzaman için daha iyidir pazarlıkta.
Elinizdeki aracı satıp o şekilde pazarlığa oturma durumunuz yokmu? Karşıtaraf galeriyse zarar etme durumunu daha yüksektir.

2012 jetta şuanki şartlarda 57-59bin tl arası alıcı bulur.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Valla benim fikrim su anki piyasada 2008 Jetta 45 ederse 2012 Jetta 65 bin eder. Normalde her ikiside parayi etmez.

Sartlara bakinca 2008 Jettanin km dusuk ben olsam binmeye devam ederdim 1 2 sene daha.

Su an alim satim zor olunca artik takasa yonelecegiz diye dusunuyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı

Piyasa oldukça durgun. Focusu ilan cikarmistim 30-35 civarı takas teklifi geldi. Nakit soran bir kaç kişi oldu. Eylül de 53 e vermedigim aracı 51 e verdim Şubat başı. Nakit satma imkanı varsa en iyisi. Ama takas derseniz 20 civarı +-
2 olabilir verilebilir.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
14 saat önce, Metin Akbal yazdı:

Valla benim fikrim su anki piyasada 2008 Jetta 45 ederse 2012 Jetta 65 bin eder. Normalde her ikiside parayi etmez.

65 etmesi zor. O paralara bir üst donanımlı alınabiliyor. Trendline jettada 4 cam otomatik ve merkezi kilit dışında birşey yok.
Highline olanları 70-75bin tl arasında satılıyor.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Valla yukarida Abdullah beyde benim gibi dusunmus. Uste 20 bin+- 2 bin lira su anki piyasada ederi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat Işık

bende satışa çıkardım arayan yok. takaslı araçlara bakıyorum. 30-40 50 bin tl lik araçlar bile 'üstüne para ala bileceğim araçla ile takas olur' diyor. piyasa kötü satan yok neredeyse.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
5 dakika önce, Serhat Işık yazdı:

bende satışa çıkardım arayan yok. takaslı araçlara bakıyorum. 30-40 50 bin tl lik araçlar bile 'üstüne para ala bileceğim araçla ile takas olur' diyor. piyasa kötü satan yok neredeyse.

Abi piyasanın altında yazınca havada gidiyor, piyasasını isteyenler bekliyor genelde, etrafımda da gözlemlediğim bu şekilde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat Işık

Abi piyasanın altında yazınca havada gidiyor, piyasasını isteyenler bekliyor genelde, etrafımda da gözlemlediğim bu şekilde.
Piyasanın altında veren sıkışık oluyor genelde. ALLAH yardımcıları olsun. Çok şükür halimiz yerinde. Benim ki keyfe keder. Ama fiyatım ortalamada.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
On 08.03.2019 at 20:57, Serhat Işık yazdı:

Piyasanın altında veren sıkışık oluyor genelde. ALLAH yardımcıları olsun. Çok şükür halimiz yerinde. Benim ki keyfe keder. Ama fiyatım ortalamada.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Serhat bey tapatalk imzanızı kapatır mısınız?

Yorum bağlantısı
Serhat Işık
7 saat önce, Metin Akbal yazdı:

Serhat bey tapatalk imzanızı kapatır mısınız?

Kapalıydı ama. tekrar bakayım sağ olun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...