İçeriğe Yönlendir

Bisiklet Sürüş Grubu

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

Merhaba,

Naki Bey'in de desteği ile bölge bölge bisiklet sürüş grupları kursak mı? Hem sağlık hem çevre vs birçok faydası var. Grup olunca seyahat biraz daha kolay ve az tehlikeli oluyor. Ayrıca eğlenceli oluyor. Sonunda ocakbaşına da gidilebilir.

İstanbul için nisbeten zor da olsa bende bisiklet mevcut.

• Beğen 4
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

eski bir bisikletim var ancak yaza daha iyi bir şey almak istiyorum tek başına Kurtköy çevresinde binmeye dolaşmaya çalışıyorum ancak tek olunca bir süre sonra sıkılıp bırakıyorum eğer bu şekilde bir grup kurulursa aktif olmaya çalışırım. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

Arzuladığım bir şey, ancak bisiklet alıp sahip çkabilecek alanım ve zamanım yok maalesef, tek yapabildiğim maltepe parka gidip isbike dan bisiklet alıp turlamak. 😩

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Naki Çatalyürek

Bisiklet Taşıma Aparatı araçlara takılırsa hafta sonları araç & bisiklet, bireysel turlarda düzenlenebilir.

3 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Merhaba,

Naki Bey'in de desteği ile bölge bölge bisiklet sürüş grupları kursak mı? Hem sağlık hem çevre vs birçok faydası var. Grup olunca seyahat biraz daha kolay ve az tehlikeli oluyor. Ayrıca eğlenceli oluyor. Sonunda ocakbaşına da gidilebilir.

İstanbul için nisbeten zor da olsa bende bisiklet mevcut.

Sağlık için önemli en zevkli spor dalı, ayrıca çocuklarımıza da iyi bir örnek olabiliriz. Talep olursa her yaş grubuna destek vermeye hazırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz

Köy yerinde oturmanın avantajları :)

Biz sürekli turlara çıkıyoruz.

Dağ, bayır, göl kenarı, takılıyoruz.

Grupla çok zevkli oluyor.

Şimdiki aklım olsa 20 sene önce alırdım bisikleti. bu kadar net.

Tur için bisiklet alacak olanlar da buldukları uygun fiyatlı her bisikleti almayın. Sonra çok aşırı yorulur ve erken kesilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Şükür biz ailecek çıkabiliyoruz. Bazen arkadaşlar da ailecek katılıyor, o zaman çok daha zevkli oluyor bisiklet turları. İyi hatırlattınız:)

@İsa Acar bisiklet var mı abi?

Yorum bağlantısı
İsa Acar
22 dakika önce, Emre Şimşek yazdı:

Şükür biz ailecek çıkabiliyoruz. Bazen arkadaşlar da ailecek katılıyor, o zaman çok daha zevkli oluyor bisiklet turları. İyi hatırlattınız:)

@İsa Acar bisiklet var mı abi?

Buraya gelmeden satmak zorunda kalmıştım ama fırsat ve nakit bulabilirsem hem dağ hem de yol bisikleti almayı planlıyorum Emre' cim :good1:

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Geçen sene 650 tl olan bisiklet bu sene 999 tl olmuş. Oysaki epey almaya niyetlenmiştim :( Decathlon btwin

Revirside hydrib 100 bisiklet. :( 

Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)

benimde niyetim var bisiklet almaya mayıs gibi.

libertynin arkaya bisiklet bağlanırmı acaba  bilen varmı ?

sırtında lastik olunca akıl erdiremedim

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Bir saat önce, Ali Gök yazdı:

benimde niyetim var bisiklet almaya mayıs gibi.

libertynin arkaya bisiklet bağlanırmı acaba  bilen varmı ?

sırtında lastik olunca akıl erdiremedim

benim onun için güzel bir düşüncem var ama önce liberti almam lazım. 

iki bisiklet bağlayabileceğim bir aparat yapmayı düşünüyorum  bağlantı cıvataları lastik göbek vidalarına bağlı olacak şekilde. 

Yorum bağlantısı
Ali Gök
1 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

benim onun için güzel bir düşüncem var ama önce liberti almam lazım. 

iki bisiklet bağlayabileceğim bir aparat yapmayı düşünüyorum  bağlantı cıvataları lastik göbek vidalarına bağlı olacak şekilde. 

Lastik gobek vidalarina erismek icin plakayi sokmek lazim

her defasinda ugrasilmaz onla

Yorum bağlantısı
Serhat Işık

Ben varım. zaten iş yerin de bisiklet grubu kurdum. özellikle bahar ve yaz aylarında turlara çıkıyoruz. gerçekten yapılması gereken spor ve sosyal faaliyet. 

benim btvin 500 yol bisikletim var. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
28 dakika önce, Ali Gök yazdı:

Lastik gobek vidalarina erismek icin plakayi sokmek lazim

her defasinda ugrasilmaz onla

hele ben bir alayım liberty o zaman bakarız uğraşılıyor mu uğraşılmıyor mu başka çözümler bulurum ben ona.

grand alırsam daha değişik bir düşüncem var çeki demirine özel aparat yapabilirim hepsi kolay önce arabayı satıp sonra jeep hangisi denk gelirse alıp ona göre tasarım ve çözümler üreteceğim. :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
6 saat önce, Mehmet Naki Çatalyürek yazdı:

Bisiklet Taşıma Aparatı araçlara takılırsa hafta sonları araç & bisiklet, bireysel turlarda düzenlenebilir.

Sağlık için önemli en zevkli spor dalı, ayrıca çocuklarımıza da iyi bir örnek olabiliriz. Talep olursa her yaş grubuna destek vermeye hazırım.

bende tavan taşıyıcısı var 2 tane. 

Bu arada sizin çevrenizde belki ihtiyacı olan olur eski aracım Passat için bar takımı var orijinal. Tavanda bisiklet ya da kereste halı vb merdiven ya da portbagaj taşımak isteyen passat B6 ve B7 sahipleri beni bulsun.

Unutup AVM ye girmeyin kapalı otoparka ama :) bisikletle tavanda.

passat-rack.jpg

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Bisiklet = Sağlık harika olur hocam. 

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Hazır hava güzel, biraz gaza getireyim. Bugün ailecek bir tur yaptık. Kahvaltılıkları yanımıza almıştık, girdik bir okul bahçesine ufaktan piknik bile yaptık. Harika oldu 😊

0ed0176f12f.jpeg

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Arkadaşlar,  Bisiklet almak istediğimi babamla paylaşınca bana bende var dedi. Ne alaka babamda bisiklet ne arar derken, öğrendimki kaçan kiracılar tavan arasında bisikletini bırakmış. Babam Apartan yöneticisi, 2 gün önce tavanda duran bisikleti apartman sakinlerine sormuş. Sahiplenen çıkmamış. Sonra anladıkki, 4 5 ay önce kiralarını ödemeyip kaçan kiracıların bisikleti. Ne yapayım bende masaraf yapmamak için yer arıyordum, bisikleti sahiplendim. Hafta sonu üstünde çalışıcam. 

26 jant, 21 vites dandik bir şeye benziyor ama, acemilik atana kadar binerik. 

Bisikletin kendiside buymuş :https://urun.n11.com/dag-bisikleti/umit-g-force-coranna-python-26-bisiklet-P11434391

image.png
virtual flip coin

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Beylikdüzü grubunun önünden veya arkasından grand ile giderim security car niyetiyle. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...