İçeriğe Yönlendir

Bisiklet Sürüş Grubu

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Okay Kaygusuz
42 dakika önce, Ali Darbaz yazdı:

Arkadaşlar,  Bisiklet almak istediğimi babamla paylaşınca bana bende var dedi. Ne alaka babamda bisiklet ne arar derken, öğrendimki kaçan kiracılar tavan arasında bisikletini bırakmış. Babam Apartan yöneticisi, 2 gün önce tavanda duran bisikleti apartman sakinlerine sormuş. Sahiplenen çıkmamış. Sonra anladıkki, 4 5 ay önce kiralarını ödemeyip kaçan kiracıların bisikleti. Ne yapayım bende masaraf yapmamak için yer arıyordum, bisikleti sahiplendim. Hafta sonu üstünde çalışıcam. 

26 jant, 21 vites dandik bir şeye benziyor ama, acemilik atana kadar binerik. 

Bisikletin kendiside buymuş :https://urun.n11.com/dag-bisikleti/umit-g-force-coranna-python-26-bisiklet-P11434391

image.png
virtual flip coin

bu bisiklet sizi fazla yorar.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Gök

yorsun yahu nolacak . bisiklet spor için 

bisiklete binip 45 km yol yapma niyetim hiç olmadı arabamız nie var :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
12 dakika önce, Okay Kaygusuz yazdı:

bu bisiklet sizi fazla yorar.

Yorsun hocam yorsun, Fazla yağlanmaktan ciciklerimiz çıktı . Yorsun istiyom ben

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
22 saat önce, Ali Darbaz yazdı:

bu bisiklet sizi yoracak ve çabuk sıkılıp bisiklete binmeyi bırakacaksınız yoksa zaten hepimiz bizi yorsun enerji harcatsın istiyoruz. biraz yol yapmaya başlayınca güzel gitmeye başlayınca bisikletin zevki çıkıyor kısa mesafede pek zevk vermiyor ve eziyete dönüşüyor. sonrası sıkılıp bu gün binmiyeyim yarın binerimler başlıyor. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Coşkun Basan

Bi bisiklet alayım diyorum sahilde 60 yaşında delikanlılar cirit atıyor [emoji41]

Yorum bağlantısı
Coşkun Basan
On 07.05.2019 at 01:18, Coşkun Basan yazdı:
Bi bisiklet alayım diyorum sahilde 60 yaşında delikanlılar cirit atıyor [emoji41]

69 yaşındaki sahibinden 2.el bisiklet aldım [emoji41]

2ba52e93f5a1ae3ca514f65fb3e1c3f2.jpg4b856f8605b326c5842eeb156b820770.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Coşkun Basan
Hayırlı olsun.
Teşekkürler . Bisiklet kullandığım yaşlarım aklıma geldi çok sağlıklı ve zinde idim otomobil beni tembel yapmış . Ramazan sonrası inşallah sahillerde keyifle bisiklet süreceğim
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
26 dakika önce, Coşkun Basan yazdı:
Bir saat önce, Emre Şimşek yazdı:
Hayırlı olsun.

Teşekkürler . Bisiklet kullandığım yaşlarım aklıma geldi çok sağlıklı ve zinde idim otomobil beni tembel yapmış . Ramazan sonrası inşallah sahillerde keyifle bisiklet süreceğim

En güzeli. Buralar da bisiklet için uygun ama bu aylarda rüzgar resmen tepiyor adamı. Yoksa çıkacağız biz de. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Coşkun Basan
En güzeli. Buralar da bisiklet için uygun ama bu aylarda rüzgar resmen tepiyor adamı. Yoksa çıkacağız biz de. 
İstanbul Tuzla da ikamet ediyorum sahil bisiklet ile yakın biraz kondisyon yaparsam çevre ilçelere gitmeyide düşünüyorum . Rampa yolum yok gibi . Bugün buralarda çok esiyordu.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz

Biz de grupla beraber uzun yol yapiyoruz. 

Daha zevkli ve saglikli. 

Kisa mesafede sadece ulaşım aracı görevi gorur,  spor olmaz. 

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Ben de bugün mtb lastiklerini çıkarttım. 1.75 yol lastiği aldım. Alüminyum arka sele vae ancak mtb kadrosu olduğundan direk uymuyor. Bi kaç değişiklik yapıp uyduracağım kadroya. Yeni yumuşak selemizde yolda. Ufaktan turlara çıkmayı düşünüyorum. Hepsi bitince paylaşırım ng650 salcano

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
On 28.03.2019 at 09:40, Ali Darbaz yazdı:

orta amortisörü sabitle, esnemesin, devam eeet, idare eder seni, tepe iniş bisikleti bu, bilinçsiz alım yapmış kim aldıysa....

Yorum bağlantısı
Coşkun Basan
süpermiş bisiklet hayırlı olsun
Teşekkürler [emoji4]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Yol lastiklerimizle ilk testi yaptık. Hız güzel , akıcılık güzel lastik sesi yok gibi ancak bisiklet tam olarak kalas oldu. Yumuşak sele şart [emoji23]1c8b50594831dc85fb8fcfd65b734ac1.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz
5 saat önce, Yasin Mümin Şimşek yazdı:

Yol lastiklerimizle ilk testi yaptık. Hız güzel , akıcılık güzel lastik sesi yok gibi ancak bisiklet tam olarak kalas oldu. Yumuşak sele şart emoji23.png1c8b50594831dc85fb8fcfd65b734ac1.jpg

Hocam boyunuz kaç bilmiyorum ama sele sanki alçak gibi geldi bana. 

Bir de ileride duruyor.  Biraz daha geriye çekip bacak boyu kadar yukseltin. 

Pedala bastığınızda asagi inen ayagin dizi neredeyse düz olacak kadar yuksek olsuns sele. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Hocam boyunuz kaç bilmiyorum ama sele sanki alçak gibi geldi bana. 
Bir de ileride duruyor.  Biraz daha geriye çekip bacak boyu kadar yukseltin. 
Pedala bastığınızda asagi inen ayagin dizi neredeyse düz olacak kadar yuksek olsuns sele. 
Uyarı için teşekkürler. Kış boyu kullanılmamışti ve en son yaşça küçük bir arkadaşım kullanmıştı. Seleyi lastikleri deneme sırasında farkettim. Şuan dediğiniz şekilde yüksek ve geride. Kargoda yeni selem var. Arka seleyi de az önce taktım. Değişim daha devam ediyor yani [emoji23]
Yorum bağlantısı
Mehmet Naki Çatalyürek
On 06.03.2019 at 17:43, Mehmet Göktürk yazdı:

bende tavan taşıyıcısı var 2 tane. 

Bu arada sizin çevrenizde belki ihtiyacı olan olur eski aracım Passat için bar takımı var orijinal. Tavanda bisiklet ya da kereste halı vb merdiven ya da portbagaj taşımak isteyen passat B6 ve B7 sahipleri beni bulsun.

Unutup AVM ye girmeyin kapalı otoparka ama :) bisikletle tavanda.

passat-rack.jpg

Benim araça uyarsa Bayramda onları alayım hocam, getirmeyi unutma.

Yorum bağlantısı
Mehmet Naki Çatalyürek
1 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Uymaz.

Dekotlanda var bağaj için alırız, tavan taşıyıcı olsaydı daha iyiydi; bayramda gelecek misin ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
1 dakika önce, Mert Gulkokan yazdı:

https://www.erdoganlarbisiklet.com/tasiyicilar/thule-bisiklet-tasiyicilar/bn-b-rack-biker-4x4-arka-bisiklet-tasiyici.html

For example
Bu tarz ürünler piyasada var uzun zamandır bagajına lastik bağlı araçlar için yapılmış

altın kaplama imiş bu bisiklet taşıyıcı altı üstü ikitane kıytırık boru bükmüşler. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök

1400 liraya bisiklet taşıyıcı mı. 

bisikleti söker arabanın içine atarım o zaman :D 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...