İçeriğe Yönlendir

Cruze ve Latitude hakkında ne dersiniz

Emrah Taşpınar

Recommended Posts

Emrah Taşpınar

İyi günler dilerim şuan 1.3 lineaya biniyorum 1 senedir , daha önce 3 sene 1.6 cc 2008 ve 2011 mk4 mondeo ondan önce 1 sene 1.6 cc 2010 cruze sahibi idim , motorları yazmamdaki sebep performans arayan biri degilim sakin sürerim , mondeoyu ev için satmak zorunda kalınca fiyat ve fayda olarak en makul linea geldi ve aldım 1 senedir biniyorum , linea genel anlamda iyi bi araç vergi az bakım maliyeti uygun ama ses ve konfor anlamında mondeomu çok arıyorum kısa keseyim lineayi satıp yerine daha sessiz konforlu bi araç alayım diyorum gönlüm sunruflu filan full paket bisey olsun istiyor yeniden mondeo baktım ama fiyat olarak selectiv sunruff filan derken bütçeyi aşıyor , latitudler dikkatimi çekti baya dolu ve fiyat uygun geldi hemde dizel ama hiç bilgim yok 1.5 dizel nasildir seslimidir konforlumudur bakım maliyeti yuksekmidir , birde daha önce kullandığım cruze için ne dersiniz ben sattigim dönem daha yeni cekiliyordu chevrolet parça sorunu gibi şeyler konusulmuyordu şuan parça sıkıntısı yasanirmi ariza veya kazada kaporta aksaminda  düşünceleriniz nedir 

Yorum bağlantısı
Tufan Caliskan

1,5 Dci sorunsuz bir motordur. Kolay kolay arıza çıkarmaz. Latitude için malum siteye baktım 1,5 Dci için 311 ilan var. Filo olmasa satılmayacakmış sanki. Biraz araştırmak lazım.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür

Latitude laguna gibi araçlar seri olarak peş peşe üretilmiyor malesef latitude kaç sene üretildi ? tutulmadı hemen kasayı yenileme yerine talismana geçtiler , neden ismini tekrar latitude yapmadılar ?

renault d sekmenti araçları nedense devam ettiremiyor araçları bir türlü tutturamıyor, yani mondeo gibi passat gibi her sene yeni modelleri çıkmıyor araçların, hemen ya yerine başka bir model çıkarıyor yada üretimi durduruyor.

aralarında karar vermek zorunda olsam ben cruze derdim tabi dizel benzin kıyası yapmaz isek cruzun 2.0 da dizeli de çok yakıyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat

2 arabayada geçmezdim ben olsam, satmak çok zor cruze'u.

latitude güzel ama parçaları pahalı arkadaş serviste çalışıyordu eskiden ordan biliyorum. 

Linea'ya devam etmek bu ekonomide en güzeli bence

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Bu zamanda olanı korumak ve nakiti bankada yatırımda değerlendirmek mantıklı olur. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Ben olsam exectuıve donanımlı bir latitude bakardım. Abim kullanıyor dolayısı ile bende zaman zaman kullanıyorum. Araç içinde trim sesi fazla . Donanım gayet iyi . Tutulmadı diye insanlar uzak duruyor. İmkan ola bende geçerim . Biraz büyük. Enteresan olan bu araç Samsung sm5 diye de var. Herhalde Samsung menşeili. 2.0 dizeli 175 beygir. 1.5 i  110 bg klasik dci. Temiz olduktan sonra gayet binilir..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

illa alacağım derseniz latitude derim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Latitude ilk çıktığı zamanlar arkadaşın babası almıştı kısa bir yolculuğumuz olmuştu fena bir araba değil ve suanki fiyatlarına göre mantıklı denilebilcek bir araç ama parça ve tekrar satarken sıkıntı olabilir.
Performansı pek yok ama özellikle d segment bir araç olunca ınsan gaza dokununca gitsin ister. Orta sınıf birçok araçtan hantal maalesef.

Yorum bağlantısı
Emrah Taşpınar
3 saat önce, Cavit Çırakoğlu yazdı:

Ben olsam exectuıve donanımlı bir latitude bakardım. Abim kullanıyor dolayısı ile bende zaman zaman kullanıyorum. Araç içinde trim sesi fazla . Donanım gayet iyi . Tutulmadı diye insanlar uzak duruyor. İmkan ola bende geçerim . Biraz büyük. Enteresan olan bu araç Samsung sm5 diye de var. Herhalde Samsung menşeili. 2.0 dizeli 175 beygir. 1.5 i  110 bg klasik dci. Temiz olduktan sonra gayet binilir..

Evet excutive güzel cam tavan deri koltuk filan olanlara baktım digerlerini direk kapatıyorum  , trim sesi olayı iyi degil ben çok takılarım ses geldimi , 1.5 bakıyorum 2.0 gereksiz mtv 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık

Fiyat senin bütceye uyuyorsa alınır bınılır latidude guzel arac 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Latidude D segment birde :)

Renaultun yerinde olsam Laguna ismi ile devam ederdim. Nedense ondan sonraki isimler hoşuma gitmedi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...