İçeriğe Yönlendir

Arabam Var Güya. Bu Fiyatlara Komplekse Girdim.

Haşmet Güngör

Recommended Posts

Onur Doğan

Bunlarda Özel tüketim vergisine okeyim. Ama B sınıfı aracın da özel tüketimi mi olurmuş :) 

Yorum bağlantısı
Mehmet Naki Çatalyürek
(düzenlendi)
46 dakika önce, Sami Demirpaz yazdı:

Pahalı oyuncaklar :) 

Çok İşlevli bırakamazsınız.😊

49 dakika önce, Haşmet Güngör yazdı:

Haşmet Hocam merhaba, Polaris ATV iyi bir seçim olmuş . ABD menşei, Kanada yapımı çok kaliteli; 100 Bin TL. üzerinde vereceğiniz para ile bütün bir  yaz masrafınızı görürsünüz  100  Bin TL altında kalan ürün de sizi memnun etmez, İlanlarda şunu gördüm isterseniz inceleyin  Renegade 800R    588923331

tarihinde Mehmet Naki Çatalyürek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Biraz pahalı oyuncaklarmış abi bunlar. 

Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör
26 dakika önce, Mehmet Naki Çatalyürek yazdı:

Çok İşlevli bırakamazsınız.😊

Haşmet Hocam merhaba, Polaris ATV iyi bir seçim olmuş . ABD menşei, Kanada yapımı çok kaliteli; 100 Bin TL. üzerinde vereceğiniz para ile bütün bir  yaz masrafınızı görürsünüz  100  Bin TL altında kalan ürün de sizi memnun etmez, İlanlarda şunu gördüm isterseniz inceleyin  Renegade 800R    588923331

Yok ağabey ne işim olur, benim için oyuncakdan  öteye gitmezler. Tesadüfen baktım da,  forumdaki çoğumuzun arabasından yüksek fiyatlar.  Pahalı hobi

Yorum bağlantısı
Mehmet Naki Çatalyürek
37 dakika önce, Haşmet Güngör yazdı:

Tesadüfen baktım da,  forumdaki çoğumuzun arabasından yüksek fiyatlar.  Pahalı hobi

En kalitelisinden bakmışsın  benim de ilgim  var bu tür oyuncaklara 90 yaşına kadar alabildiğimi kar sayacağım🙂 Honda deniz motoru aldım yeni  fazal ilgimi çeken 1000cc. JET SKI kullanmak istiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

İnsanlar ne hayat yaşıyorlar bee... Çok şükür halimize, yine de şükür. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Naki Çatalyürek
Bir saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Yuki 2wd utv ülke şartlarına uyar. Sıkışırsa iner itersin..

"En kalitelisinden bakmışsınız..  benim de ilgim  var bu tür oyuncaklara.. 90 yaşına kadar alabildiğimi kar sayacağım.."

Hocam Haşmet Bey bu fiyatları görünce Komplekse girdim diyor sen 4 Bin liralık prc ATV tavsiye ediyorsun🙂 Forumdaki değer verdiğim arkadaşımı kaybetmek istemem onun için uğraşıyorum  benim  gibi fiyatı 100 Binin üzerine çıkar kompleksten çabuk çıksın.🚲

Yorum bağlantısı
Mehmet Naki Çatalyürek
5 saat önce, Haşmet Güngör yazdı:

Yok ağabey ne işim olur, benim için oyuncakdan  öteye gitmezler. Tesadüfen baktım da,  forumdaki çoğumuzun arabasından yüksek fiyatlar.  Pahalı hobi

Aşağıdaki üye arkadaşımız Dogan Bey bizimle hemen tanışması lazım çünkü olmayan imkanı yaratmak biraz marifet ister.
Kıyamadığımız değerleri öbür tarafa taşıyan kimse var mı ?  Benim bildiğim yok..
10 yaşımda evdeki bakır tencereyi satıp sinemaya gitmiştim.. 61 yaşına girdiğimde gayet sağlıklıydım ama belki zamanım azdı; Avrupa dan yeni dönmüştüm param da azdı, kapımdaki  arabamı sattım abd gittim son kuruşuna kadar da harcadım. Ömrümüz varmış bu güne değin yaşadık da.. Yılın son günü Sakarya üretim  tesislerindeki müdürlerden biri avantajlı bir araç da gönderdi onu da aldık.. Umut fakirin ekmeğidir derler, yarına Allah Kerim be Abi...🚲
On 11.10.2018 at 15:17, Dogan Arsiray yazdı: Feci zengin olup parayı harcayacak yer bulamamaktan çok korkuyorum. Hodri meydan.
Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

Naki ağabey; Doğru dersiniz.Hobiye  harcanacak paraya acımam. Elbet de öbür tarafa hiç bir şey gitmez. Bu  atv ,ofroad benim ilgi alanım değil anlamın da söyledim. Yoksa havacılık hobim için ,çılgın sayılacak masraf ettim. Hiç de pişman değilim. Bu aletlerin,bu kadar pahalı olmasına şaştım o kadar. Yok sa, binmişliğim olsa da, en ufak fikrim yok. Belki forum da ilgilenen  arkadaşlar veya siz neden bu kadar pahalı olduğunu izah edebilirler. Aynı fiyata mükemmel bir ofroad araç  hat da  400 beygirlik bir porche cayen alınabilir. Ha,zevk meselesi derseniz. Tabi ki.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Arabayi satip eve bunlardan biri ile gidersem hanim insallah beni boşar... Boşamazsa kesin döver çünkü... :D

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Naki Çatalyürek
5 saat önce, Erkut Uysal yazdı:

Arabayi satip eve bunlardan biri ile gidersem hanim insallah beni boşar... Boşamazsa kesin döver çünkü... :D

Gerçek veriler öyle demiyor ama :)

Dünya Bankası'nın yayımladığı "Kadınlar, İş Dünyası ve Hukuk" adlı rapora göre dünya genelinde, erkek ve kadınlara yasal olarak eşit ekonomik haklar veren ülke sayısı sadece 6. Türkiye ise listede 187 ülke arasında 85. sırada yer aldı.

Yorum bağlantısı
Mehmet Naki Çatalyürek
5 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Para ve zevk denmiş. Konu ne 

Erkeklerle Kadıların bütçedeki payı eşit harcaması ve hobilerde fikir ayrılığı .

Yorum bağlantısı
Mehmet Naki Çatalyürek
7 saat önce, Haşmet Güngör yazdı:

Naki ağabey; Doğru dersiniz.Hobiye  harcanacak paraya acımam. Elbet de öbür tarafa hiç bir şey gitmez. Bu  atv ,ofroad benim ilgi alanım değil.

Saygıdeğer arkadaşım konu içeriği çok zengindi hemen kapanmaması için forumda ilgiyi artırmak istedim:)

Ben de iki haftalık bir turdayım sözde bilgisayar taşımayacaktım, Netflix  izlemek için hanım aldı.😡

Kompleksin babasını 2016 da ABD gittiğimde Kanada’ya geçerken bin adalarda yaşadım.St. Lawrenc   diye anılan bir bölgede en büyüğü 124 Km. kare olan irili ufaklı 1864 adadan oluşan, adalarda  dev yat barınakları ve her bireyin jet ski  veya sürat teknesi olan, golf sahaları tenis kortları at barınakları  ve polo sahası  olan yazlıkları gördükten sonra hobilerimizin hayatımızdaki önemini ( bunlar eş çocuk kariyer şöhret para da olabilir ) dünyada kalanlar olduğunu anladım. Hobiye  harcanacak paraya hiç acımam, 240 waltt 4 güneş paneli aldım evde bitcoin üretiyorum; bulamazsam  yaratırım hocam..🙂

http://www.hurriyet.com.tr/st-lawrence-nehri-ndeki-doga-cenneti-bin-adalar-15008168

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
1 saat önce, Mehmet Naki Çatalyürek yazdı:

Erkeklerle Kadıların bütçedeki payı eşit harcaması ve hobilerde fikir ayrılığı .

Biz bağyanları geçemeyiz harcama alanında 

Yorum bağlantısı
Mehmet Naki Çatalyürek
1 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Biz bağyanları geçemeyiz harcama alanında 

Onlar bir ay harcama yapmasa dünya ekonomik verileri altüst olur

Yorum bağlantısı
Mehmet Naki Çatalyürek
16 saat önce, Ali Gök yazdı:

atv 100 binmi iyiymiş

Yatı kumsala çekmek için gerekli

Yorum bağlantısı
Ali Gök
15 dakika önce, Mehmet Naki Çatalyürek yazdı:

Yatı kumsala çekmek için gerekli

Aynen yat ufaksa is gorur bu

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Kiralanabiliyorsa para dökmeye hiç gerek yok 

51783665_10218753079801270_5607890668983681024_n.thumb.jpg.e9e1bd8fbf1459422ca0830c4470f63c.jpg

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
17 saat önce, Mehmet Naki Çatalyürek yazdı:

En kalitelisinden bakmışsın  benim de ilgim  var bu tür oyuncaklara 90 yaşına kadar alabildiğimi kar sayacağım🙂 Honda deniz motoru aldım yeni  fazal ilgimi çeken 1000cc. JET SKI kullanmak istiyorum.

Naki abi kızmazsan bence yanlış yapmışşsın. Deniz bisikleti almalıydın :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...