İçeriğe Yönlendir

Arabam Var Güya. Bu Fiyatlara Komplekse Girdim.

Haşmet Güngör

Recommended Posts

Mehmet Naki Çatalyürek
(düzenlendi)
31 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Naki abi kızmazsan bence yanlış yapmışşsın. Deniz bisikleti almalıydın :)

1000 cc. yamaha jet skı bi bineyim önce yoksa tıp fakültesinde öğrenciler kadavramda ders görürken gözüm açık kalacak:rolleyes:

Metin Bey bisikletini benden fazla sevenler var bu haberi sabah okudum http://www.yurtgazetesi.com.tr/gundem/bisikleti-calindi-mit-jandarma-ve-polisten-

tarihinde Mehmet Naki Çatalyürek tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Hayaller hayatlar, Allah gördüğümüzden geri bırakmasın. Daha iyileri nasip olsun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Naki Çatalyürek
6 saat önce, Selçuk Keleş yazdı:

Kiralanabiliyorsa para dökmeye hiç gerek yok 

51783665_10218753079801270_5607890668983681024_n.thumb.jpg.e9e1bd8fbf1459422ca0830c4470f63c.jpg

Haklısınız elimizdeki araçlar için de geçerli bir altın kural.

Kroslar uzak kalmış CBR 250 ve Kawasaki 450F benzettim hangisini kullanıyorsunuz Selçuk Bey ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
9 saat önce, Mehmet Naki Çatalyürek yazdı:

Gerçek veriler öyle demiyor ama :)

Dünya Bankası'nın yayımladığı "Kadınlar, İş Dünyası ve Hukuk" adlı rapora göre dünya genelinde, erkek ve kadınlara yasal olarak eşit ekonomik haklar veren ülke sayısı sadece 6. Türkiye ise listede 187 ülke arasında 85. sırada yer aldı.

Ooo iyiymiş sıralamamız :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Naki Çatalyürek
4 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Ooo iyiymiş sıralamamız :)

BBC aldım haberi, biliyorsun miras paylaşımında taşlık sahilleri kızlara bırakıyoruz 85. öyle girmişizdir.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yılbaşı piyangosu kime çıkmışsa, sadece hala parayı almadığı için bunlardan 21 adetini kayıp etti bile. o derece yani...

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
17 saat önce, Mehmet Naki Çatalyürek yazdı:

Haklısınız elimizdeki araçlar için de geçerli bir altın kural.

Kroslar uzak kalmış CBR 250 ve Kawasaki 450F benzettim hangisini kullanıyorsunuz Selçuk Bey ?

Soldaki CRF, sağdaki KLX benimki :) 

Yorum bağlantısı
Mehmet Naki Çatalyürek
Bir saat önce, Selçuk Keleş yazdı:

Soldaki CRF, sağdaki KLX benimki :) 

Atılgan'ın Seyir Defteri * **** yıldızlı🏆 fakat Emrahın motoru  CRF senin kulvarında zayıf kalıyor. Arkadaşın darılmasın honda onları kros görünümlü gezi motoru yapmış, KLX 250 hondayı her kulvarda eler.:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
3 saat önce, Mehmet Naki Çatalyürek yazdı:

Atılgan'ın Seyir Defteri * **** yıldızlı🏆 fakat Emrahın motoru  CRF senin kulvarında zayıf kalıyor. Arkadaşın darılmasın honda onları kros görünümlü gezi motoru yapmış, KLX 250 hondayı her kulvarda eler.:)

Evet, CRF biraz hantal ve zayıf kalıyor arazide. Ön amortisörleri kronik sorunlu çorap takıp azıcık tozdan korumazsan keçe delinip yağ akıtıyor,  debriyaj baskı balatası nazik çabuk aşınıyor, şasesi nazik çoğunun şase kuyruğu eğiktir. İşçilik, malzeme kalitesi kısmına girmiyorum bile. Bir de piyasada"servisi bol parçası ucuz" yalanı var ki evlere şenlik :)
Amma velakin yurdum insanı honda'yı seviyor çünkü al-sat motoru, piyasası iyi, bir çok kişi sonbaharda crf alıp araziye vuruyor, hevesini alıp ilkbaharda da aynı fiyata satıyor :) 
Eleme kısmına gelince bence o iş aslında motorda değil sürücüde bitiyor , teknik yani. Sonuçta ikisi de ne arazide ne asfaltta sınırları zorlayamacağın motorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Ben o paralara elektrikli araba yaparım şahsıma özel. Buluruz bir Skoda Forman, dayarız güneş panosunu, döşeriz lityum i10 bataryayı miss. öndede 70 kw elektrik motoru çiçek. 

Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş

Paramız kıymetsiz, vergi oranlarımız yüksek, alet pahalı değil Haşmet abi.

Saygılar...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...