İçeriğe Yönlendir

Tamirat Tadilat Programı

Efe Serhan Oğuz

Recommended Posts

Eren Gökmen

Ben de takip ediyorum ama edd china varken daha iyiydi. Tamirat kismini azalttilar. Zaten o da bu yuzden gitti. Ant a rutin bakim yaptiriyorlar

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

abd tasininca bozuldukonsept klasik isine falan girdiler Britanya dayken daha guncel arabalar vardi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

nat geo da daha yeni bölümleri de var. Kablo TV de.

Yorum bağlantısı
Ali Gök

Sahtekar yav onlar izlemeyin  :D 

edstafort la yaban macerası var dmaxta onu izleyin o iyi en son sümüklü böcekle solunacı karıştırıp yiyordu :kutlama:

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Berke

Edd China yerine Ant geldikten beri izlemeyi bıraktım programı. Kesinlikle İngiltere'de iken daha iyiydi program.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

çok sinir bozucu bir program.. adamlar komple boyuyor bir de tam bir katliam... düşün çamurluk değişti geçen içim parçalanadı o derece

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

İzliyorum ama çok sevemedim.

Forumlardaki veya youtube’daki restorasyon işleri çok daha zevkli ve başarılı.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
(düzenlendi)
11 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

çok sinir bozucu bir program.. adamlar komple boyuyor bir de tam bir katliam... düşün çamurluk değişti geçen içim parçalanadı o derece

değeri düşer zaten arabanın! değişeni yok boyası var ve yamuk yumuk. mis gibi orijinal. gırtlağına kadar boya.. dolu pardon. keyfekeder boyalı tavanı da. boya takıntısı olan bu başlığa yazmasın, aramasın ilk gelen alır. geleni üzmem. pazarlık olmaz. çok salağım.

tarihinde Dogan Arsiray tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Haluk Koldaş

Bende izliyorum programı anladığım kadarıyla bu yabancılarda pek takmıyolar boyalı ,değişen gibi şeylere adamlar komple araba yapıyor ama güzelde yapıyorlar sonra çatır çatır satıyorlar valla.

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
(düzenlendi)
1 saat önce, Haluk Koldaş yazdı:

Bende izliyorum programı anladığım kadarıyla bu yabancılarda pek takmıyolar boyalı ,değişen gibi şeylere adamlar komple araba yapıyor ama güzelde yapıyorlar sonra çatır çatır satıyorlar valla.

Yabanci icin boya onemli degil. Boyanin iscilik kalitesi onemli. 

Turkiyede fiyat dusurmek icin kullanilmis bu boya meselesi sonradan yerlesmis. Namus meselesi gibi bir seye dönüşmüş :D

tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Efe Serhan Oğuz

7. sezondan itibaren tüm bölümler. 

https://www.dmax.com.tr/program/tamirat-tadilat/bolumler

Yabancıların boyaya takmama sebebi araç kaza yaptıysa onu saklamamaları, her şeyi açık açık söylemeleri.

Bizde yalancı satıcılar o kadar çok ki boyalı çıkınca insanın aklına bir sürü şey geliyor. Yüzeysel boyalı diyor araç pert çıkıyor gibi..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
(düzenlendi)
6 dakika önce, Efe Serhan Oğuz yazdı:

7. sezondan itibaren tüm bölümler. 

https://www.dmax.com.tr/program/tamirat-tadilat/bolumler

Yabancıların boyaya takmama sebebi araç kaza yaptıysa onu saklamamaları, her şeyi açık açık söylemeleri.

Bizde yalancı satıcılar o kadar çok ki boyalı çıkınca insanın aklına bir sürü şey geliyor. Yüzeysel boyalı diyor araç pert çıkıyor gibi..

İsin cakalligi kismina katiliyorum ama bu fotograflariyla kanitlanan cizik veya ufak bir vuruk nedeniyle boyanmis bir aracin takla atmis muamelesi gormesini aciklamiyor :) hele tavan boyaliysa aman aman... :D bir de o kadar da masum degil yabancilar. ki avrupada bir tikla tramer kaydina da bakilamiyor

tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
On 14.03.2019 at 13:21, Eren Gökmen yazdı:

Yabanci icin boya onemli degil. Boyanin iscilik kalitesi onemli. 

Turkiyede fiyat dusurmek icin kullanilmis bu boya meselesi sonradan yerlesmis. Namus meselesi gibi bir seye dönüşmüş :D

manavlar , oto galeri açıp filo arabası al sat yapmaya başlayınca, boya dışında birşeye bakamadılar, ordan sonra çığ gibi düştü başımıza

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Toplamda 25-30 bölüm izledim. Aslına bakarsan fena değil. İzlettiriyor kendisini. Bilmediğimiz birkaç şey öğreniyoruz ama aklıma takılan bir şey var. Adamların yapamadığı araç yok! Motoru şanzımanı arızalı ya da başka şeyleri olan araçları alıp yapıyorlar. Hem de birkaç hamleyle. Bugüne kadar gördüğüm en uğraştırıcısı bmw 2002 idi. 17 sene hiç çalışmamış bir araçtı ve uğraştırdı. Ama o da yapıldı. 

gelelim bizim ülkemize. Arkadaş, biz ustadan ustaya koşuyoruz. Yok o sensör yok bu sensör, yok şu parça derken araç en son yine en baştaki problemle kalabiliyor. Ama proğramda her şey nokta atışı. Adam bi yapıyor araba saat gibi. Edd china faktörü fark yaratıyor ama ben henüz türkiye’de şöyle bir ustaya denk gelemedim. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ant'lı bölümler de iyi. Bir Edd havası yok ama Ant da gayet güzel anlatıyor, çözüyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

45 dakika izlediğimiz araçların kaç parçaya bölündüğü kamera arkasında görülmüyor tabi

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Servet Aydın yazdı:

45 dakika izlediğimiz araçların kaç parçaya bölündüğü kamera arkasında görülmüyor tabi

En sonda kaç saat çalışıldığı yazıyor abi. Ortalama 30 saat işçilik yapıyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Bir de hangi arabayla ilgileniyorlarsa muhtemelen o işin uzmanından tüm bilgileri ve desteği alıyorlar. 

Her ne kadar işi gerçekten yapsalar da "show business" olduğunu unutmamak gerek.

Ha bu arada Edd'ciyiz. :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
Sani Gerşon yazdı:

Ant'lı bölümler de iyi. Bir Edd havası yok ama Ant da gayet güzel anlatıyor, çözüyor.

Ant da iyi bence ama izledigim bolumlerin cogunda sadece motor bakimi ve bir kac ufak tefek isler yapti. Yapimci bu sekilde istiyor malesef. Zaten Edd de o yuzden gitti

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Eren Gökmen yazdı:

Ant da iyi bence ama izledigim bolumlerin cogunda sadece motor bakimi ve bir kac ufak tefek isler yapti. Yapimci bu sekilde istiyor malesef. Zaten Edd de o yuzden gitti

Amerika'ya taşınması da ilk sebeplerden Edd'in gitmesi.

Ant kaportasal şeyler de yapıyor. Güzel de anlatıyor. Ama dediğiniz gibi, çoğunlukla bakım veya hemen değişim var. Eskiden daha çok onarım vardı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Konusu açılmışken, orijinal İngilizce eski sezonları izleyebileceğimiz bir link var mı?

DMAX'ın çevirisi berbat ötesi.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar
Konusu açılmışken, orijinal İngilizce eski sezonları izleyebileceğimiz bir link var mı?
DMAX'ın çevirisi berbat ötesi.
Var whhelar dealer yazin çıkıyorum
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Çıkıyor ama parça parça, düzgün bölüm bölüm arıyorum ben. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...