İçeriğe Yönlendir

Beklenen Oldu, 2 Numaralı Bobini Kaybettik.

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ali Gök

bujinin ne özelliği varki o kadar para verdin. 20 lira bujinin tanesi yahu alaydın parçacıdan

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Bir saat önce, Ali Gök yazdı:

bujinin ne özelliği varki o kadar para verdin. 20 lira bujinin tanesi yahu alaydın parçacıdan

Bende zaten soyledim. Ama adamlarin taktigi bujinin tam modelini piyasada bulupda dogrudan bisey idda edemedim. Champion iridium buji dediler. Uzerindeki kodu okuyup aratincada bisey bulamadim.

Her neyse. 460 tl kusur birikmis puanim vardi. Yarisini buna harcadim. Kalaninada lpg ve benzin aldim. Demmekki bu gunlere kismetmiş

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
9 saat önce, Ali Darbaz yazdı:

İnan yikamak istedim, ustam izin vermedi. Yikatma dedi. Hatta bu pis motor ile o çalişiyor. Tiksinmesi gereken kişi o. Ama yikatma diyorsa var bir bildiği. 

yikama degilde enazindan silinseydi 😁

Zevk- keyif sizin.Bakmayin yazdigima..

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
10 saat önce, Ali Darbaz yazdı:

İnan yikamak istedim, ustam izin vermedi. Yikatma dedi. Hatta bu pis motor ile o çalişiyor. Tiksinmesi gereken kişi o. Ama yikatma diyorsa var bir bildiği. 

Motoru yıkama konusuna bende karşıyım ama enaz ayda 1 kere nemli bezle üsten görünen ve el giren kısımları silerim.
Bu kadar kirli motorum hiç olmadı. Kirli olması zararlı yada faydalı orasını bilemem ama kaputu açınca bu tarz bir görüntü beni aşırı derece rahatsız eder.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Resim cektigim yer hava kutusunun alti..

Oraya sökmeden ulaşilmaz

Or

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...