İçeriğe Yönlendir

1.2 Clio Hakkında Destek

Ali Darbaz

Recommended Posts

Evren Erakçora

Kasko 1.5dci Clio sw verdi, bu kadar az yakan araba görmedim ben. 3 litre litre ile 100km gidersin. Motor mutijetler kadar yumuşak çalışmıyor ama çekiş iyi.
Sürüş pek iyi değil ama kullanışlı bir araç.
Karoser pek rijit değil gibi, gıcırtılar fazlaca var. işçilik kalite orta seviyede. Arka kemer kontrolü gibi güzel güvenlik donanımları var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Aradığım iki arabada satılmış. Arkadaşlar 40 bin tl paranız olsa hangi  arabayı alırsınız :) Otomatik düz farketmez. Lpg istemiyoruz sadece. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
7 dakika önce, Ali Darbaz yazdı:

Aradığım iki arabada satılmış. Arkadaşlar 40 bin tl paranız olsa hangi  arabayı alırsınız :) Otomatik düz farketmez. Lpg istemiyoruz sadece. 

sen doğru adresi buldun inşallah babanı ikna edersin. :) 

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Aradığım iki arabada satılmış. Arkadaşlar 40 bin tl paranız olsa hangi  arabayı alırsınız [emoji4] Otomatik düz farketmez. Lpg istemiyoruz sadece. 
Fiesta 1.25
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
10 dakika önce, Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

sen doğru adresi buldun inşallah babanı ikna edersin. :) 

Babam yaşından dolayı , olumsuz düşünüyor. Bakımı kolay, vergisi az dedim ama ikna olmuyor :( 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
1 dakika önce, Ali Darbaz yazdı:

Babam yaşından dolayı , olumsuz düşünüyor. Bakımı kolay, vergisi az dedim ama ikna olmuyor :( 

tercih meselesi saygılar babana :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
(düzenlendi)
2 saat önce, Ali Darbaz yazdı:

Hyundai i10🤔dusunmez mi? Bildiginiz araba, seviyorsunuz da?

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
14 saat önce, Alpay Sumer yazdı:

Hyundai i10🤔dusunmez mi? Bildiginiz araba, seviyorsunuz da?

Herkesin sevdigi bir model var. Babam clio hb ve sw sever. Ayrica connect hastasidir. İ10 ona hitap etmiyormuş

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Alt modelde bile yan hava yastıkları, arka Kemer uyarısı var, saygı duymak lazım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
1 saat önce, Ali Darbaz yazdı:

Herkezin sevdigi bir model var. Babam clio hb ve sw sever. Ayrica connect hastasidir. İ10 ona hitap etmiyormuş

Gonlundeki araca biner insallah..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
58 dakika önce, Sefa Çelik yazdı:

Bayiler 65 bin liraya sıfır 1.2 clio bırakıyor bu aralar.

Fakat tavsiyem 1.5 DCI olur. Depoyu fulleyip eşime teslim ettim. Arabada yakıt bitti deyip anahtarı verdiğinde tam 45 gün olmuş. 

dci yolda kalırsa cüzdanı da o hızla boşaltır ama.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
35 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

dci yolda kalırsa cüzdanı da o hızla boşaltır ama.

Renault üretimi 1.5 90’lık dci motor sadece temiz yakıtla yürütme maliyeti yönünden piyasadaki çoğu dizel üniteye nal toplatır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık

Ali bey baban kac kısı kalabalık degılse  ver babana kendı aracını bıraz kendın koy babada ayırdıgı butceyı sana versın kendıne göre arac al 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
1 saat önce, Erkan Işık yazdı:

Ali bey baban kac kısı kalabalık degılse  ver babana kendı aracını bıraz kendın koy babada ayırdıgı butceyı sana versın kendıne göre arac al 

Babam zaten daima beni arabayi kullaniyir. Yedek anahtarim onda. Bizim arabanin 3 sahibi var. Yetmiyor. Bir tuzla bir pendik. Boş kalmiyor araba. Bu haftasonu planlanmis 300 km yolu var arabanin. Babama kalmiyacak haftasonu. 

14 dakika önce, Mahir Yıldız yazdı:

Bu kasa degil yeni kasa istiyor. 1.2 benzinli cazip fiyata ariyoruz. 40 bini gecemiyoruz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...