İçeriğe Yönlendir

Connect - Deri Direksiyon Kaplama

Ali Önal

Recommended Posts

Ali Önal

Deri direksiyon kaplama yaptırmak orjinal olsun istiyorum İstanbul da bildiğiniz yer varmi bir kaç yer buldum uygun olursa sevinirim şimdiden teşekkürler ederim 

Yorum bağlantısı
Ali Önal
8 dakika önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

Altinuç Bostancı da. Ben memnun kaldım orjinalinden güzel oldu . 

https://www.altinuc.com.tr

Bende buldum internetten ama 650 tl yazıyor oyuzden eledim 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Pazarlık edersiniz 400 450 civarı birşey di

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Vinil deri direksiyon kılıfı alıyorum, yeni aldığım bütün araçlarıma hepsi de güzel oluyor, hem kaydırmıyor hemde görüntüsü şık duruyor. 

En fazla 20 TL.'ye malediyorum, kendi ellerimde de dikiyorum. 

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Şu anda fiyatlar 300 civarlarında. 

Benim aracın da deri direksiyonu yıprandı baya. Ancak ben değiştirmek yerine mevcut olanı en iyi kondisyona getirmek istiyorum.

O yüzden Colourlock'un orjinal deri temizleme, bakım ve boyama malzemelerini alıp elden geçireceğim direksiyonu. 

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
8 dakika önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Şu anda fiyatlar 300 civarlarında. 

Benim aracın da deri direksiyonu yıprandı baya. Ancak ben değiştirmek yerine mevcut olanı en iyi kondisyona getirmek istiyorum.

O yüzden Colourlock'un orjinal deri temizleme, bakım ve boyama malzemelerini alıp elden geçireceğim direksiyonu. 

Kaplat kaplat deri ile bakim beğenirsem bende yaptırayım :) 

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

300 e orjinal direksiyon var deri ben alıp kenara atayım bari ileride lazım olur :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
1 dakika önce, Hasan Karabekiroglu yazdı:

Kaplat kaplat deri ile bakim beğenirsem bende yaptırayım :) 

Orjinal derisi fıstık gibi en kalitelisinden. Ancak 16 yaşında araba biraz yıpranma var. Sıfır gibi yaparım. Yeni kaplanmış sanırsın :) 

Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel

Ben uğraşmıştım bayağı düzgün bir hâle gelmesi için yapmak isteyen olursa ufaktan fikir olsun diye paylaşıyorum.Boya tabancası olsa daha düzgün yapardım lakin fırça sünger tarzı malzemelerle bu kadar oluyor kötü değil idare eder oldu benim için.Tabi ki bütçe varsa yenisini diktirmek daha güzel.
İlk hâli bu şekildeydi;
a1ae852ff3e3495bf87f87c685dae726.jpg
Bir kat boyadım lakin süngerin izi çok belirgin.
4688515d05f1a9a6e3d7ecd36f810a1b.jpg
Sıfır zımpara atıp ardından bir kat daha boyadım üzerine vernik tarzı bir malzeme attım hem soyulmayı engelledi hemde elden kaymayacak şekile geldi.
485b4edb1ec2f64332ff5f7c2d555801.jpg

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...