İçeriğe Yönlendir

Bu 2 Araçtan Hangisi

Metin Genç

Recommended Posts

Metin Genç
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
2 si de cok tutulan 2 si de sorunsuz araclar .temiz bakimli olursa cok farkli degiller.ancak bu iki aracta cok yuksek fiyatli degilmi. cok yakindan piyasalarini bilmiyorum ama bu yasta bu araclara cok gibi geldi
Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat

iki aracında fiyatları uçmuş, ben dizel satıyorum daha ucuza ekte ilan

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Bilmesem Collection donanımın en üst seviye olduğunu sanarım. Piyangodan param olsa bile o focus ‘a 46 vermem. 

Corolla çok ruhsuz. Bir yerden bir yere götürür. Bu şartlar altında bu iki seçenek arasında tercihimi corolla ‘dan yana kullanırdım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halit Demir

C hicbiri diyorum.ikiside cok pahali km ye cok bakmayin bu yastaki arabaya kondisyon onemli .kac yasinda araba 104 bin km yazmis ha gercekten dogru olabilir de bu kadar eski arabaya bu paralar verilmez.gidin 2010 uzeri 1 2 kapi degismis arabalari alin bu fiyata derim

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

Focusun yeni kasası bulunur bence 42 ye, model olarak focus diyorum

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev

Focuscular focus diyor, toyotacılar toyota:))Ben de toyota diyorum ama bence siz ikisinide sürün içinize hangisi siniyorsa onu alın.

Yorum bağlantısı
Cihat Eyüboğlu
(düzenlendi)

biri 2005 biri 2006 model istenilen fiyatlara bak. bende bu arabalara istenilen fiyatla peugeot 308 dizel aldım. hem de 2011model. kazıklandım mı yoksa ben :)

tarihinde Cihat Eyüboğlu tarafından düzenlendi
yanlış rakam kullanılması
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Bu fiyatlara bende alınmaz diyorum ama, ilanlara bakınca da piyasası bu diyorum :)

Yorum bağlantısı
Murat Öngür

ikiside tutulan araçlar ikisinide kullanın kafanıza yatan hangisi ise satın alın + en önemlisi araçların geçmişi araçlara ne kadar iyi denilse de ne gibi arızalar yapmış kazası var mı yok mu bu detaylar çok önemli

Yorum bağlantısı
Uğur Kaya

2005 eski kasa benzinli focus 46000 şaka gibi

bence ikisinide almayın temiz bir mondeo mk3 alın keyfini sürün ☺️

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersev Kaya

Metin bey, test edin, içinize sineni alın derim. 

Ancak fiyatlar bu arabalara çok fazla ve siz 40-42 bin arası demişsiniz. Pazarlık payı ile bu fiyatlara mı iniyor araçlar? Eğer öyle ise ikisini de almayın.

Yorum bağlantısı
Metin Genç

cevaplar için çok teşekkürler. gönlüm focustan yana. Şu an 2012 C-MAX aracım var ve ev almak için satılığa çıkaracam pazar günü.

Elimde kalan para en fazla 40-42 olacağı için bu 2 ilanı örnek verdim. Piyasa felaket. Ev almasam arabamı satmam zaten bu şartlarda. :(

Aslında bir arkadaşımızın dediği gibi mondeo da olabilir. 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
cevaplar için çok teşekkürler. gönlüm focustan yana. Şu an 2012 C-MAX aracım var ve ev almak için satılığa çıkaracam pazar günü.

Elimde kalan para en fazla 40-42 olacağı için bu 2 ilanı örnek verdim. Piyasa felaket. Ev almasam arabamı satmam zaten bu şartlarda. [emoji20]

Aslında bir arkadaşımızın dediği gibi mondeo da olabilir. 

Durumunuzu bilmiyorum ama sizin mantığınızda düşünüp sonra 15 20 bin lira için risk almaya değmez dedim arabanin modelini dusurmeden ev aldim.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

İkisini de almam, illa alacaksanız da almayın, o kadar yani

Yorum bağlantısı
Metin Genç
17 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Durumunuzu bilmiyorum ama sizin mantığınızda düşünüp sonra 15 20 bin lira için risk almaya değmez dedim arabanin modelini dusurmeden ev aldim.

Şöyle 2012 - 61bin KM de beyaz, hatasız, boyasız bir Titanium C-MAX dizel aracım var. sitede fiyatlara baktığımda 85 e satabileceğimi düşündüm. Arabadan eve 45bin kadar koyup kalan rakama da araba alma planım var. Durum bu. 45 bin benim için iyi bir rakam epeyce faizden kurtarır beni.

15 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

İkisini de almam, illa alacaksanız da almayın, o kadar yani

Ne önerirsiniz Köksal Bey, her türlü fikre açığım, mondeo da olabilir 2.0 MK3 - manuel

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)
55 dakika önce, Metin Genç yazdı:

Şöyle 2012 - 61bin KM de beyaz, hatasız, boyasız bir Titanium C-MAX dizel aracım var. sitede fiyatlara baktığımda 85 e satabileceğimi düşündüm. Arabadan eve 45bin kadar koyup kalan rakama da araba alma planım var. Durum bu. 45 bin benim için iyi bir rakam epeyce faizden kurtarır beni.

Ne önerirsiniz Köksal Bey, her türlü fikre açığım, mondeo da olabilir 2.0 MK3 - manuel

Bütçeyi biraz çıkarsanız arkadaşımın babasında kefil olacağım focus 2.5 var satılık, köyden arsa aldılar ev yaptırmak için satıyorlar, üzerindeki sony teybi ben taktım. Düşünürseniz konuşurum fiyatla ilgili.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ford-focus-comfort-emekliden-temiz-664433952/detay

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Metin Genç
26 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Bütçeyi biraz çıkarsanız arkadaşımın babasında kefil olacağım focus 2.5 var satılık, köyden arsa aldılar ev yaptırmak için satıyorlar, üzerindeki sony teybi ben taktım. Düşünürseniz konuşurum fiyatla ilgili.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ford-focus-comfort-emekliden-temiz-664433952/detay

Keşke çıkarabilsem. ama maalesef. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...